Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Важно съобщение:  От утре откривам сезона, заминавам за 2-3 дена в Приморско и няма да мога да гледам Хитове, избрани от дадения изпълнител и да ги записвам. Тъй, че който може да ме замести.

Днес и беше първото ми голямо излизане. Край на затвора. :P

  • Like 1
  • Love 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Важно съобщение:  От утре откривам сезона, заминавам за 2-3 дена в Приморско и няма да мога да гледам Хитове, избрани от дадения изпълнител и да ги записвам. Тъй, че който може да ме замести.

Днес и първото ми голямо излизане. Край на затвора. :P

Добре кралице, пускаме те в заслужена почивка! Така или иначе ще имаме какво да обсъждаме покрай новия провал/хит на Галена.

Прави секс като за последно и се наслади на въздуха! Целувки от мен и целия форум. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Важно съобщение:  От утре откривам сезона, заминавам за 2-3 дена в Приморско и няма да мога да гледам Хитове, избрани от дадения изпълнител и да ги записвам. Тъй, че който може да ме замести.

Днес и беше първото ми голямо излизане. Край на затвора. :P

Наистина е важно, създаде ми стрес, но се радвам за теб! Дано някой те замести. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

Добре кралице, пускаме те в заслужена почивка! Така или иначе ще имаме какво да обсъждаме покрай новия провал/хит на Галена.

Прави секс като за последно и се наслади на въздуха! Целувки от мен и целия форум. 

Ши ти дам аз един провал🤧

 

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Супер е, как може да си го забравил!

Много ме кефи как няква е наредила Романа.

https://signal.bg/фолк-легендата-сашо-роман-призна-изне/

 

Симге. Има много яки песни.

Дано не. 

20 хил евро за Галена не са пари

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Единственото ми успокоение е, че ти и за “Ламборджини” така казваше, а се оказа къртач отвсякъде. До днес я пускам за подсилване на имунната система, ама за тази май ще се окаже наистина, че не е кой знае какво с този кадър от “изневериш ли ми” намирисва. 

Както казва Willy, до вкус си е.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Добре кралице, пускаме те в заслужена почивка! Така или иначе ще имаме какво да обсъждаме покрай новия провал/хит на Галена.

Прави секс като за последно и се наслади на въздуха! Целувки от мен и целия форум. 

Аз като се върна може би в събота, ще върна назад и ще ги напиша тука за сряда, четвъртък и петък. . 

Довечера ще гледам да напиша за Крисия Д по някое време в 20;00 дето ще са. 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

 

 

Това е френска песен, между другото.

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Аз като се върна може би в събота, ще върна назад и ще ги напиша тука за сряда, четвъртък и петък. . 

Довечера ще гледам да напиша за Крисия Д по някое време в 20;00 дето ще са. 

Много си добра и организирана. Не те заслужаваме.

преди 14 минути, presi_fen! каза:

Много ще се радвам ако палавото Преси пусне песента 2-3 дена след Жалка.

И аз ще се радвам. Особено ако и двата проекта са провали 😂

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Много ще се радвам ако палавото Преси пусне песента 2-3 дена след Жалка.

Дано Галена е мотивация за всички да си пуснат песните, да.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.05.2020 г. от 14:43, Denis каза:

Емилия да не се готви да се маха от Пайнер? Щом е почнала да развива канала и да качва и стари неща, натам вървят нещата. 

Е, колко пъти да напуска? На последните й 3 сингъла пише Producer | EM Productions Ltd.  Това би трябвало да казва всичко.

И очевидно си е прибрала цялата продукция, защото на старите песни е добавено ново инфо -  Producer | Payner Ltd. & EM productions Ltd.

С "Изгори ме с устни" очевидно има някакъв проблем, защото изрично са написали, че няма да качат песента отделно.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Не , но говоря почти перфектно немски 😅😅

със сигурност го владееш по-добре от нея, нали там май живееш? Някъде тя се беше изцепила, че знае немски. Може да я подпукаш с малко въпроси :D за проверка

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

със сигурност го владееш по-добре от нея, нали там май живееш? Някъде тя се беше изцепила, че знае немски. Може да я подпукаш с малко въпроси :D за проверка

 

Тя не знам дали се е изцепвала баш с това, ма накой от нейните защитници се изцепи как разните и изцепки били щото немски възпитаник и не спиквала ингриш. Та не можела да прочете що били ония обуфки и кво беше още там, и защо гепи песни от немски реклами ... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Тя не знам дали се е изцепвала баш с това, ма накой от нейните защитници се изцепи как разните и изцепки били щото немски възпитаник и не спиквала ингриш. Та не можела да прочете що били ония обуфки и кво беше още там, и защо гепи песни от немски реклами ... 

 

Айнс, цвай, пращаме й полицай!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, май ми липсва едно топ награждавано име в най-гледаните на Пайнер от този период, обаче не мога се сетя. Някой има ли идея?
image.png.c9a1c77731f08e2fac8022cf9a141b23.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Абе, май ми липсва едно топ награждавано име в най-гледаните на Пайнер от този период, обаче не мога се сетя кой. Някой има ли идея?
image.png.c9a1c77731f08e2fac8022cf9a141b23.png

Виждаш я точно в първия клип!Тя е тази ,която по онова време не и се купуваха гледания , а и към днешна дата не го прави! Нещо неясно??

  • Like 1
  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...