Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , SG каза:

Вражда в истинския смисъл на думата не мисля, че някога е имало. 2002 и двете са на върха, а през 2003 едната печели всички награди, а другата- Певица. После Камелия подбутва Деси Слава да напусне и толкоз. Нито са се плюли, нито нищо- само по някой и друг хитър кариерен ход и от двете за има-няма година и нещо, последвани от 17 години налагане на една пресилена теза от Фокси и други форумци.

Ей Богу, пак трябва да пиша дълго! :wallbash:

Кога бре някъде през всичките години от 2004 година в тези форуми казах, че Кама мрази Деса или някой друг в чалгата? Винаги съм заявявал, че аз не харесвам Деса и съм ви информирал, че и Цветин не харесва Деса. Причините са много, а основната е, че Деса се интересува само от себе си и може да направи сделка и с дявола, за да успее на някакво поприще. А това не е най-положителното качество у който и да е.

Тук доста от старите потребители сте много читави младежи. Свидетели сте на това как ви бъзиках като бяхте с манталитета на деца и как се промени отношението ми когато видях, че пораствате. Адмирирах и подчертавах добрите неща, които започвахте да пишете и промяната на мирогледа. Обаче, защо да мразя аз някой или Кама да го мрази, след като напълно отъждествявате моето мнение с това на Кама? НЕхаресване, разлика в представата за бизнеса и подигравки към лица получаващи безумно и нелогично фимена подкрепа е едно и това си заслужава хейата. Съвсем друго са личните отношения и личните качества, постъпки и действия на тези бенефициенти. Ако и на лична основа правят същите глупости, то значи правилно са тролени.

Не мога да разбера и "десовите" догога ще мислят, че Камелия е ПОБУТНАЛА Деса към напускане на Пайнер? Деса е възрастен човек, взима решенията сама и на Деса лично Камелия е заявила в прав текст, че няма да напуска фирмата, защото се задават турнета. ЛИЧНО! Това е станало в ресторант "Славяни" в Димитровград и се надявам някой ден Кама да разкаже подробно за това, защото то отваря заворени врати за нея и хлопва същите пред Деса.

Знаете ли, кой е големия проблем на Деса в онези години? Тя искаше фиктивно да напусне, за да и се МОЛЯТ от Пайнер, да се върне за турнетата. И в това Кама няма абсолютно никакво участие. Защото ЛИЧНО е заявила на Деса, че няма да напуска, понеже има какво да вземе от Пайнер. Деса тогава удари греда и през всичките години се чудеше как да обвини някой за собствените си грешки. Писал съм ви защо е така и съм подчертал, че според мен тя НЕ МОЖЕ да носи отговорност и винаги има нужда някой друг да поеме кръста вместо нея. Кама не е виновна за нереалистични илюзии на Деса за чалгата и статута и в нея. Ние не знаехме и друго, че не само Деса е била с илюзорна представа за бизнеса. Но не го знаехме в онези години, защото цензурата не позволи да излезе на бял свят факта споделен от Камелия в едно от гостуванията и в "Горещо" на Венета Райкова. Там тя в прав текст каза, че условието на M-TEL да станат спонсор на турнета е:

 ".... има Камелия, има турне, няма Камелия, няма турне..... "

Да, звучи наперено и самохвално, даже нахално и арогантно, но минаха 9 години от това предаване и никъде не чух Митко Пайнера или който и да е от фирмата да оспори това или да обвини Кама в самохвалство. А тя го повтори няколко пъти през годините и пак никой не каза нищо. Та при това положение защо да напуска през 2003-та и дори да агитира Деса за същото? Всеки има нужда от яка конкуренция, за да дойде публика и да покаже какво може. Защо се провалиха последните опити за турне и даже отпаднаха от календара? Защото реално конкуренция нямаше, а турнетата станаха една витрина, за показване на някакви нови звезди, които никой не е нито чул, нито видял. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Тия богаташи с техните префърцунени манджи... Ако Галя беше маала пача като нормалните хора, сега щяхме да водим нормален живот!!11!1!

То като нищо може да тръгне да разправя, че и епидемията от свински грип е тръгнала от нея, след като се е наяла обилно с пача и шкембе чорба.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, penakavalli каза:

То като нищо може да тръгне да разправя, че и епидемията от свински грип е тръгнала от нея, след като се е наяла обилно с пача и шкембе чорба.

Галя Бацила :D 

П.П. Шегувам се, Галче (знам, че ни четеш) - просто гледам да се пише за теб, че нали лоша реклама няма :heart: Между другото, нали снощи се убеди, че Гери е въртяна в дискотеките - задействай дуета!:Vishenka_05:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Много добри певици претърпяват пиражения на гласа с годините. Наскоро слушах ново студийно изпълнение на Хиро. Беше наистина много зле. 

Eto go

 

 

Удачен пример. Десислава точно по пътя на Марая е тръгнала напоследък. Но докато Марая е в западния шоубизнес и винаги ще си печели от старата продукция и стария глас, при Десислава след някоя и друга година може да не е баш така.

преди 57 минути, foxy_vd каза:

 

Не съм казвал нищо за омраза, това е твърде силна дума. Но тук във форума постепенно през годините се наложи мнението, че между тях двете има вражда в стил Глория-Ивана и Галена-Преслава. А такава всъщност няма, защото битката по-скоро винаги е била между феновете им, подклаждана именно от твоите твърдения още в ранните години на форума на Планета.

А дали наистина едната е подбутнала другата да напуска надали наистина ще разберем някога, но тук си позволих аз да изтъкна една просто теория, която започна от твърдението на самата Десислава, че някоя колежка й е предложила да напускат заедно, а после се е отказала. Ако не е била Камс- кое е твоето  предположение коя е била, тук действително ми е интересно мнението ти? :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Много добри певици претърпяват пиражения на гласа с годините. Наскоро слушах ново студийно изпълнение на Хиро. Беше наистина много зле. 

Eto go

 

 

Това пък изобщо не е "наистина много зле". Ако я сравняваш със старата Марая, естествено, че не е това, което беше. Сравни я с всеки друг и изведнъж е много добре. Освен това тя от много години има възли на гласните си струни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксито върти сучи, пак до Мтел стигна 🙄

 

Рандъм форумец: Днеска времето е слънчево

Фокси: Да, направо е Горещо, точно като в предаването в което Камелия каза, че Мтел е имало условие .... бла бл;а

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Това пък изобщо не е "наистина много зле". Ако я сравняваш със старата Марая, естествено, че не е това, което беше. Сравни я с всеки друг и изведнъж е много добре. Освен това тя от много години има възли на гласните си струни.

Ами аз я сравнявам със старата Марая, така както сравнявам  Деса преди 2015 и Деса след 2015. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Ами аз я сравнявам със старата Марая, така както сравнявам  Деса преди 2015 и Деса след 2015. 

 

Нерде ески Марая, нерде ески Фатме?

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Дамян спря да пуска вече песни на Коце? Вчера някой си поръча Един грам срам след като изгледах лайва днес и Дамян вика няма да е на Коце ами ще пусне оригинала на Джони и не пусна Коце, а пусна оригинала.

А толкова пускаше всеки ден Кома, Майната ти свети Валентин и Един грам срам, а сега нито една песен на Коце. 

  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, retr0 каза:

Явно е отказал участие в интервютата му и сега умишлено го прави.

Коце участваше ама за малко в инстаграм, нямаше хубав нет. Нещо да не са се скарали? Как да го питам аз, не знам. 

Сега някой си поръча Кой живее в гаража, да видим дали ще я пусне. 

Пусна я сега ама Дамян обиди Коце като каза на Явор, че не иска никакви заспали песни. 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Коце участваше ама за малко в инстаграм, нямаше хубав нет. Нещо да не са се скарали? Как да го питам аз, не знам. 

Сега някой си поръча Кой живее в гаража, да видим дали ще я пусне. 

Ако не я пусне директно се свързваме с маг Вили да измисли нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

Защо Дамян спря да пуска вече песни на Коце? Вчера някой си поръча Един грам срам след като изгледах лайва днес и Дамян вика няма да е на Коце ами ще пусне оригинала на Джони и не пусна Коце, а пусна оригинала.

А толкова пускаше всеки ден Кома, Майната ти свети Валентин и Един грам срам, а сега нито една песен на Коце. 

Попитай го директно, пред теб няма да премълчи! А междувременно блокирай Дамян! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Попитай го директно, пред теб няма да премълчи! А междувременно блокирай Дамян! 

Някой си поръча Не си ти и я пусна много малко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Глория в 20:00: Глория- Прегърни ме, Анелия- Проба- грешка, Галена- Добре ли си, Глория- Присъда, Деси Слава- Дотук, Тони Дачева- Мъжки момичета, Любовта настоява, Цветелина Янева и Денис- Грешка беше, Преслава- Дяволско желание, Глория- Носталгия, Емилия и Борис Дали- Обичай ме.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.04.2020 г. от 20:30, retr0 каза:

@mitak_94 казвай веднага! Да не кажа на Джен, че си й архивирал поста за карантината оня ден без да искаш и да я настроя срещу теб!!! Един от нас ще плаче, но няма да съм аз обаче.

Изобщо не знам. 😂 Нямаме контакт. Това, което се сещам е, че може да е защото Андреа спомена Джена в сторитата с “разкрития” за Пайнер. Нали беше казала, че наградата за Песен на 2014 трябвало да е за “Най-добрата”.🤣 После също някакви чатове помня, че беше публикувала... Абе да се оправят, не знам.

 

Христос Воскресе! 🐣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имали ли официално изявление от Пайнер, че преустановят дейност, какво се случва :whistling: Че ако чакат дискотеките да отворят врати, за да може всички да си пуснат новите песни ще е на есен и то не е много сигурно и това :laughing:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Ивана- Ивана- Благодаря ти, Господи, Глория- Крепост, Галена- Утешителна награда, Ивана- Твое копие, Галин и Лидия- Няма да ми мине, Яница- Грешната, Ивана- Седем дни, Фики-Аз измръзнах, Емилия- Грешница, Ивана- Доза любов, Анелия- С тебе ми е най, Галин- Дилема, Ивана- Аз съм твоя. Деси Слава- Вторник беше. Следва още.

 

93282215_3150869441601985_8911200507972812800_o.jpg

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какви са тия глупости, че Пайнер били затворили - нали всички медии щяха да гръмнат досега. Милионерска фирма със стотици служители и куп звезди така лесно фалира.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...