Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Slavi каза:

Да, това, фийта с Малката(песента), че и в още един клип на Ванеса участваше Ася

Аз харесвах това:

 

И тази е много яка, иначе да, Алисия взима участие в няколко проекта, но аз също не вярвам да е било от Ара, ако беше така нямаше и в момента да са приятелки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теофиков е поредният тийн продукт за 3-4 години. Нищо ново и различно няма и при него. Ще им омръзне скори и ще го сменят с друг.

  • Like 2
  • Love 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

И тази е много яка, иначе да, Алисия взима участие в няколко проекта, но аз също не вярвам да е било от Ара, ако беше така нямаше и в момента да са приятелки.

Защо пък да не са станали приятелки вписледствие. Ася много и помогна за стайлинг, поведение пред камера. Често ми се струва, че Малката се прави на Алисия в тези отношения дори в пайнерските си проекти. Като цяло е сладурана Ванеса, но не я виждам с голямо бъдеще. На ниво Джулия по скоро. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Теофиков е поредният тийн продукт за 3-4 години. Нищо ново и различно няма и при него. Ще им омръзне скори и ще го сменят с друг.

Ако се обезобрази като Галин, може и да го сменят. Ако не се преекспонора, може и да го бъде. В чалгата трудно вече се припознават тийн идоли, така че успехите на Денис и Лидия не трябва да се омаловажават. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Защо пък да не са станали приятелки вписледствие. Ася много и помогна за стайлинг, поведение пред камера. Често ми се струва, че Малката се прави на Алисия в тези отношения дори в пайнерските си проекти. Като цяло е сладурана Ванеса, но не я виждам с голямо бъдеще. На ниво Джулия по скоро. 

Е, тя вече задмина Джулия :D само като им видиш сценичните представяния на последния концерт и разбираш коя е по-добра :D Ще има успех, според мен, но до номер 1 няма да стигне в никакъв случай, топ 5 е по-вероятно. Времето ще покаже.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Защо пък да не са станали приятелки вписледствие. Ася много и помогна за стайлинг, поведение пред камера. Често ми се струва, че Малката се прави на Алисия в тези отношения дори в пайнерските си проекти. Като цяло е сладурана Ванеса, но не я виждам с голямо бъдеще. На ниво Джулия по скоро. 

Теофиков съм му признавал успеха, но не мисля че ще се задържи. Лидия от друга страна в моите очи няма никакъв успех. Тийн идол на някакво средно ниво и дотам. Докато дуетните изпълнители на Теофиков налазваха от неговият успех, при Лида чипса беше точно обратното с дуетите с Галин, Ася и Деси. За колаборациите в алфа с живот един месец няма да коментирам.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, gabbati каза:

И тази е много яка, иначе да, Алисия взима участие в няколко проекта, но аз също не вярвам да е било от Ара, ако беше така нямаше и в момента да са приятелки.

Твърди се, че Ася е прецакала много кариери, така че Малкочката да се благодари, че не е изяла големия хой и тя. А може и да го е изяла и затова да се покри за година-две, преди да се завърне, вече в Пайнер :D Уж албуч щеше да пуска в Ара и се покри. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Теофиков съм му признавал успеха, но не мисля че ще се задържи. Лидия от друга страна в моите очи няма никакъв успех. Тийн идол на някакво средно ниво и дотам. Докато дуетните изпълнители на Теофиков налазваха от неговият успех, при Лида чипса беше точно обратното с дуетите с Галин, Ася и Деси. За колаборациите в алфа с живот един месец няма да коментирам.

 Излъжи ме далеч не е била с 1месечен успех. Изобщо Лидия задмина дори топ имена в моите очи. Само и виж последователите в инста, а е едва прохождащо име

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

 Излъжи ме далеч не е била с 1месечен успех. Изобщо Лидия задмина дори топ имена в моите очи. Само и виж последователите в инста, а е едва прохождащо име

Е тя Десита има повече от нея ама не е минала и Траяна.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В година като настоящата, в която големите имена от предното десетилетие не пускат песни и само показват какви всъщност са им приоритетите, именно Теофиков, Малката, Лидия и т.н. се затвърждават като ТОПа на чалгата. От страх да пускат песни старите все повече сами губят интереса на хората към себе си и подпомагат рестарта на системата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

В година като настоящата, в която големите имена от предното десетилетие не пускат песни и само показват какви всъщност са им приоритетите, именно Теофиков, Малката, Лидия и т.н. се затвърждават като ТОПа на чалгата. От страх да пускат песни старите все повече сами губят интереса на хората към себе си и подпомагат рестарта на системата.

И какво пусна Лидия?😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Не се забравя тази яка песен! ❤️ 😘 Поздрав и да не забравяме #ДаСиОстанемВКъщи! ❤️ Home Sweet Home ❤️

Любимата ми песен от албума! Няма омръзване! ❤❤❤

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, mitak_94 каза:

И какво пусна Лидия?😂

Не съм казал, че всички нови изпълнители пускат песни, но те пък имат предимството, че не са се мотали по-рано през годината и вече са пуснали. :D Лидия, Десита, Диона... и да издадат парче чак юни/юли няма да се усети като дълга пауза, а същевременно на това зима и пролет 2020 ще са били техни и на някои други, това си е предимство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Не съм казал, че всички нови изпълнители пускат песни, но те пък имат предимството, че не са се мотали по-рано през годината и вече са пуснали. :D Лидия, Десита, Диона... и да издадат парче чак юни/юли няма да се усети като дълга пауза, а същевременно на това зима и пролет 2020 ще са били техни и на някои други, това си е предимство.

Oх, от клетата Десита чеп за зеле не става.😣

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Fast каза:

Непристойно и грозно е да се обиждат деца.

Още повече да се убиват ( чрез аборт ) :dontknow:

Подкрепяш аборта, но когато обиждат малкото зверче на Преслава било непристойно и грозно ( то е ).

Кога ще спреш с двойните стандарти?

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mitak_94 каза:

Oх, от клетата Десита чеп за зеле не става.😣

Просто не им се получи да направят хит от парче с ретро звучене. Но пък гледам, че са стигнали 2.6 милиона, което като за днешната гледаемост бива.

Но да, най-силни за 2020 досега са по-скоро Теофиков, Малката, Меди, Диона, Джулия, донякъде и Лидия. От по-старите най-вече Емилия, също Яница, може би и Галин, Константин покрай Меди. Засега нито следа от лидерките от предишните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...