Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, presi_fen! каза:

Урод си ти! 
Когато имаш дете тогава ще се осъзнаеш ,че коментари като твоя са дъното!

Не ме интересува мнението ти. Пък дете може и да имам. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

Урод си ти! 
Когато имаш дете тогава ще се осъзнаеш ,че коментари като твоя са дъното!

Дъното си ти, щом подкрепяш Пепа Урода да учи малката от сега как да се държи максимално курвенски?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

Урод си ти! 
Когато имаш дете тогава ще се осъзнаеш ,че коментари като твоя са дъното!

Дъното си ти, щом подкрепяш Пепа Урода да учи малката от сега как да се държи максимално курвенски?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нерви да изчета тоя фен-фикшън за Галена - то пък бива да пишеш неграмотно, но това е прекалено.:blink:

Между другото се надявам Паола като порасне да заприлича повече на майка си, че засега е одрала кожата на не особено лицеприятния си баща. :( 

Последствия от карантината - зариби ме това нещо :blink:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Gerganafen каза:

Нямам нерви да изчета тоя фен-фикшън за Галена - то пък бива да пишеш неграмотно, но това е прекалено.:blink:

Между другото се надявам Паола като порасне да заприлича повече на майка си, че засега е одрала кожата на не особено лицеприятния си баща. :( 

Последствия от карантината - зариби ме това нещо :blink:

 

 

Тя и Преса е бая грозна в първите си клипове, еле па в Не отказвам на жена на Милко. Представи си я колко грозна е била на село като малка. Може да се разхубави детето, а и Пепа Прилепа ще се погрижи да я оперира бая пъти. Някои грозни деца стават хубави, други хубави пък погрозняват в пубертета и после. 

И онзи пост със сигурност не е написан неграмотно! Много си е грамотен даже, само дето малко байгън идва откъм дължина. 

преди 36 минути, Lelqtian каза:

Дъното си ти, щом подкрепяш Пепа Урода да учи малката от сега как да се държи максимално курвенски?

Освен това, имането на дете с какво променя отношението към грозните деца? Нека си кажем истината - грозно е. Плюс това аз също понякога наричам своето урод.

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Тя и Преса е бая грозна в първите си клипове, еле па в Не отказвам на жена на Милко. Представи си я колко грозна е била на село като малка. Може да се разхубави детето, а и Пепа Прилепа ще се погрижи да я оперира бая пъти. Някои грозни деца стават хубави, други хубави пък погрозняват в пубертета и после. 

И онзи пост със сигурност не е написан неграмотно! Много си е грамотен даже, само дето малко байгън идва откъм дължина. 

 

Не знам, ама поне половината думи, които прочетох, са написани неправилно. Аз на това му викам неграмотност.

Какво не й харесваш на ранната Петя, супер си е!

hqdefault.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Малката- Гръм, Емилия- Смелите си имат всичко, Галена- Мина ми, Последната такава, Цветелина Янева- Ангелът, Ваня и Меди- Параноя, Не ме занимавай, Преславва- Пиши го неуспешно, Деси Слава- В друг живот, И това ще отмине, Яница- Изкушение, Джена- Коя. Следва още.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, gabbati каза:

Реално Малката можеше да е топ и във Фен ТВ, но Ара не я оцениха и не я налагаха по никакъв начин, има жестоки песни. Жалко за загубеното време там.

 

Напротив, налагаха я. Фийт и дует с Ася и пуснаха. Просто не и се получи. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Напротив, налагаха я. Фийт и дует с Ася и пуснаха. Просто не и се получи. 

Те са приятелки, едва ли дуета е идея от Ара. Сега с Денис е яхнала тийн аудиторията.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Не знам, ама поне половината думи, които прочетох, са написани неправилно. Аз на това му викам неграмотност.

Какво не й харесваш на ранната Петя, супер си е!

hqdefault.jpg

Според мен нарочно е написан така. По самия словоред и подбор на думи обаче, си личи, че не е неграмотник. Заслужаваше си мъката докато четеш. Финала е разкош

 

Screenshot_20191229_105935.jpg

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Напротив, налагаха я. Фийт и дует с Ася и пуснаха. Просто не и се получи. 

Изпревари ме. Наложи се, често пускаше песни, звучаха в дискотеки, а и в турски бензиностанции :D Освен това, до ден днешен мрънкачи фенове пишат да си върне псевдонима, значи я знаят коя е. Аз не мога да я разпозная по принцип, че ми е малко безлична, колкото и да е хубава в момента...

 

Иконик, ко е тфа видео, че не зарежда? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Те са приятелки, едва ли дуета е идея от Ара. Сега с Денис е яхнала тийн аудиторията.

Естествено, че е идея на Ара. Опитаха са да я подбутнат и с хубави песни ис дуети с Ася. Просто в Ара освен Ася, другите се обричат на провал. Ванеса и в Пайнер няма да я бъде дълго. Дуетите с Денис ще спрат в даден момент. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Напротив, налагаха я. Фийт и дует с Ася и пуснаха. Просто не и се получи. 

Не можеш да налагаш изпълнител с 2-3 песни в годината. Ако са хитови, да, но при нея не беше така. Можеха да я уреждат с яки парчета и яка реклама на тях, но не го направиха. Поне моето мнение е такова, защото в Пайнер от първата песен уцели и започна да се говори за нея, все пак и псевдонима й доста помага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Изпревари ме. Наложи се, често пускаше песни, звучаха в дискотеки, а и в турски бензиностанции :D Освен това, до ден днешен мрънкачи фенове пишат да си върне псевдонима, значи я знаят коя е. Аз не мога да я разпозная по принцип, че ми е малко безлична, колкото и да е хубава в момента...

 

Иконик, ко е тфа видео, че не зарежда? 

Няква си Криси пее на Пена Джексъна- Пиян

 

IMG_20200413_184622.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Не можеш да налагаш изпълнител с 2-3 песни в годината. Ако са хитови, да, но при нея не беше така. Можеха да я уреждат с яки парчета и яка реклама на тях, но не го направиха. Поне моето мнение е такова, защото в Пайнер от първата песен уцели и започна да се говори за нея, все пак и псевдонима й доста помага.

Ара са просто кофти продуценти. Затова всичкиъе бягат от там. Но спец Ванеса получи много повече внимание отколкото други колежки там. 

На Малката и се получи първата, ни после с Гръм и фийта с Емрах флопна. Прогнозирам, че я чака същата съдба и в Пайнер. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Ара са просто кофти продуценти. Затова всичкиъе бягат от там. Но спец Ванеса получи много повече внимание отколкото други колежки там. 

На Малката и се получи първата, ни после с Гръм и фийта с Емрах флопна. Прогнозирам, че я чака същата съдба и в Пайнер. 

За фийта с Емрах съм съгласен, но там замазаха положението с дуета с Денис, иначе си я въртяха по дискотеките. Иначе, да, Ванеса беше едно от добрите попадения в Ара в последните 7-8 години, в които всички избягаха.

А ти за този дует ли говориш на Алисия и Ванеса?

 

Не, че има лошо да пеят фолклор, но да налагаш поп-фолк изпълнител с фолклорна песен не е особено добра идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gabbati каза:

За фийта с Емрах съм съгласен, но там замазаха положението с дуета с Денис, иначе си я въртяха по дискотеките. Иначе, да, Ванеса беше едно от добрите попадения в Ара в последните 7-8 години, в които всички избягаха.

А ти за този дует ли говориш на Алисия и Ванеса?

 

Не, че има лошо да пеят фолклор, но да налагаш поп-фолк изпълнител с фолклорна песен не е особено добра идея.

Да, това, фийта с Малката(песента), че и в още един клип на Ванеса участваше Ася

Аз харесвах това:

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...