Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Putin каза:

Почерпи ни ти.

Само кажи с какво

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Dominatora каза:

https://www.deezer.com/en/album/6884249

Какво намерих

Чудесно. Може да му направя и ревю в съответната тема, като ми дойде музата. 

преди 3 часа , asylum каза:

Насладете се на истината!

 

Коя истина съм изтървал?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kriminal каза:

От сигурно 2000 въпроса тя избира тези, които са писани от нея. 

5CA74A27-190A-43A5-8323-9D52244995E5.png

71620425-303E-4A15-9001-7182C0156C34.png

Много си личи, че ги е задала сама. Много е жалка и то за да се изкара жертва на медии и простотии.
Поне да спре с това musika 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е супер ден. В рубриката Песните на.... 30 мин само песни на Коце по Фен Тв. Всичките ги пуснаха- Любов ли е, Майната ти Свети Валентин , 107 дни, Кома, Един грам срам и Не си ти. Беше много яко. :P

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими песни на Юнона- от нейните В друг живот, Джулия- Чужда, Денис Теофиков и Малката- И това ще отмине, Анелия- Гъзарка, Юнона- Колко пъти, Яница- Въртележката, Юнона- Само, Теди Александрова и Емрах- Сърце мое, Димана- Враг, Юнона- Изход, Лидия- Да мога да обичам, Магда- Тегля майни. Довечера пак.

 

Другата седмица пак с песните на Коце: : Понеделник в 14:00, вторник от 10:00 часа, а в сряда я 1:00 часа сутринта по Фен Тв.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Чудесно. Може да му направя и ревю в съответната тема, като ми дойде музата. 

Коя истина съм изтървал?

 

преди 10 часа , pechenko каза:

Всичко от Ара, Диапазон и Съни се излъчва по Фен Тв

 

преди 8 часа , Амброжка. каза:

Тарикат ли си? Язък. По приличаш на балък!

 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, zai4eto82 каза:

Днес е супер ден. В рубриката Песните на.... 30 мин само песни на Коце по Фен Тв. Всичките ги пуснаха- Любов ли е, Майната ти Свети Валентин , 107 дни, Кома, Един грам срам и Не си ти. Беше много яко. :P

А защо не му пускат старите песни - Като сън, Да те усещам, Ти си само 8 клас, Кой живее в гаража, Обади ми се, тоест песните преди пайнерския период. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андри е страшно забавна с високопарните си коментари, все едно е българската Марая Кери. Понеже е искала единствено да ПЕЕ, затова има един истински лайв за цялата си кариера, половин песен с Борис Дали. Андреа, Малина, Гергана и Камелия - най-големите гласове на България!

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, asylum каза:

 

 

 

@Lelqtian, беше лайв на Луна Президент! 

@pechenko, по едно време Сънини песни се излъчнаха и по Планета ТеВе. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

А защо не му пускат старите песни - Като сън, Да те усещам, Ти си само 8 клас, Кой живее в гаража, Обади ми се, тоест песните преди пайнерския период. 

Тези песни дето ги даваха днес са песни дето се продуцира сам вече, само две са от Пайнер. . Другите песни дето си ги изброил са много стари и може и качество да нямат, за да се излъчват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Тези песни дето ги даваха днес са песни дето се продуцира сам вече, само две са от Пайнер. . Другите песни дето си ги изброил са много стари и може и качество да нямат, за да се излъчват. 

Едва ли това е причината - питай го.

Излъчват си редовно Бягайте, крачета, Митничарю, Петят етаж, Ох, банана, Лунна нощ и т.н. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Putin каза:

Добре, прощавам ти, иначе щях да те прокълна. 
 

 

Гледам това видео с отворена уста и не мога да повярвам. То прическа, то движения, маниери, мимики - тотален евтинджос и безвкусица, а Преслава ми се е виждала върха на съвършенството тогава. Разбирам защо нашите не ми даваха да слушам чалга.

  • Haha 7
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Гледам това видео с отворена уста и не мога да повярвам. То прическа, то движения, маниери, мимики - тотален евтинджос и безвкусица, а Преслава ми се е виждала върха на съвършенството тогава. Разбирам защо нашите не ми даваха да слушам чалга.

Тогава поне не приличаше като паднала от Марс. Пък и песните и бяха на светлинни години от комерса, който предлага в момента. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Гледам това видео с отворена уста и не мога да повярвам. То прическа, то движения, маниери, мимики - тотален евтинджос и безвкусица, а Преслава ми се е виждала върха на съвършенството тогава. Разбирам защо нашите не ми даваха да слушам чалга.

😂 Жестока е, невероятна е ерата “Пази се от приятелки”.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Гальо каза:

Много си личи, че ги е задала сама. Много е жалка и то за да се изкара жертва на медии и простотии.
Поне да спре с това musika 

и на мен не ми е ясно защо на кирилица пише муЗика а на латиница муСика😂

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бившите фенове на Преслава които сега я плюят ще са 

-и да пишат във форума за неограничен период време!

disclaimer за буквалисти: Това е шега и не представя официалното мнение на фирмата „Рамания-БГ” ООД

  • Like 1
  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...