Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Willy каза:

Галена при Дамян каза че новата и песен е напълно готова и е от топ 5 най-яките й песни за цялата кариера!

Ще смаже онзи прилеп - Пепа Мумията

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз не съм в настроение, а те постояно ме канят по предавания само да им вдигам рейтинга!"

"Миле каза че ако прави и друг дует с някой от Бг, пак ще е с мен!"

"Мисля че аз и децата ми прекарахме корона вируса след като се завърнах от Америка и сега ще се тестваме!"

 

Скандална си е!

  • Wow 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали някой каза, че Галена не си пускала песента поради други причини. Накрая и тя се вълнува от дискотеките и как ще се приеме.

Иначе е много яка, можеше да откара 2 часа, ако не беше Дамян. Не знам защо не се пусне сама лайв

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Нали някой каза, че Галена не си пускала песента поради други причини. Накрая и тя се вълнува от дискотеките и как ще се приеме.

Иначе е много яка, можеше да откара 2 часа, ако не беше Дамян. Не знам защо не се пусне сама лайв

Тя за успеха каза че знае че ще разбие, но иска да усети тръпката в дискотеките като я пусне и избухнат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, pechenko каза:

Ще смаже онзи прилеп - Пепа Мумията

Малина се пенсионира и Пепе ле пю й отмъкна псевдонима. Но нека се радва - вървежна е, от прилепите тръгна тая зараза. 

преди 7 минути, Willy каза:

Тя за успеха каза че знае че ще разбие, но иска да усети тръпката в дискотеките като я пусне и избухнат.

Да я пусне догодина тогава. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Те винаги ще се открояват. :D

В горния си списък забравих да спомена предишната ми изгора Коя? и нейния приличен сезонен хит.:aj:

 

ами и Ария?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Сексокологът Румен сега и при Слави гост. Този сексолог го знам още от малка- колко млад беше като е гостувал в предавания - израстнах с него.

Едно щастливо детство!

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Едно щастливо детство!

 

Беше и готин тоя сексолог като млад.

Певиците казват, че сега не били лакирани и с маникюр, а пък аз точно обратното- от 3 седмици съм лакирана и вече имам и дълги нокти.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан що така се скри? Пайнерските песни също му са топ брутали! Тези две песни са по-яки от всички на Фики и Галин за последните 3 години.

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Слави Трифонов пусна нова песен, каза истината и му я изтриха от youtube. Истината на някой не му е приятна. Когато си прям, не е хубаво.

Била е изтрита за авторски права. Да си плати правата и да я качи пак. Ква 'истина' те гони?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена хич не изглежда добре при Дамян. Не я изтърпях как отнесено говори и спрях след минута, но добих някаква представа.

Джордан що да се е покрил - пуска си в годината 1-2 песни и обикаля дискотеки да избие вложеното и да изкара отгоре. То да не е мандра и турбопроституция. Сега всички ще замлъкнат за бая дълго и без това. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

Очаквам някой хит на Теди Александрова :girl_witch:

 

Хайде да се опитаме да познаем любимите песни на Ариа, които тя харесва:

На Емануела Аре, дърпай, Класа, на Емануела и Илиян - Я се успокой, Кралица, на Денис Теофиков и Малката, на Емануела и Ариа - Бензин, на Анелия няколко, някоя друга на Ариа, на Счетоводителката дуетите, някоя друга на Емануелция. След 20 ч. още. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...