Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много дебилизъм в последните страници. Много е нужно и важно известните личности да изразят позиция и да бъдат за пример. А безмозъчната Емануела дори няма да я коментирам, страшно ми падна в очите с нещата, които споделя. Преживяваме най-големия катаклизъм от ВСВ насам, милиони животи да бъдат загубени, ще се изпадне в най-дълбоката рецесия от Голямата депресия насам, някаква мърла тръгнала да споделя, че всичко е лъжа. Пачавра!

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими песни на Соня Немска- Правена съм за ръцете ти, Цветелина Янева- Влез, Илиян- Моето момиче, Соня Немска- Тя е топ, Галена- Moro Mou, Преслава- Без теб, Емилия- Калифорния, В сряда се приготви, Деси Слава- В друг живот, Теди Александрова- Сърце мое, Поздравлениа, Ивана- Празнак всеки ден, Глория- Изсвирете нещо ударно,

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pechenko каза:

На теб подари ли ти, че така силно заявяваш че раздавала на поразия?

Подарила е един айфон на Додо и до там. Другото е измислици и ваши теории. Смешни сте

100про и теб те е огряла с с телефон с автограф на дисплея му

преди 11 часа , Starboy каза:

Жалко, че тази тупалка няма видео, ей това щеше да бъде хита на всички партита от по 1 човек във всеки дом в тези така тежки месеци за човечеството..

 

Между другото това ако беше имало възможност да се завърти по клубовете, щеше да разгърне потенциала си. Поредната жертва на корона вируса. Жесток кючек! 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най гледани бг артисти за март 2020:

1. Азис 11 740 000

2. Емилия 8 645 000

3. Тони Стораро 7 230 000

4. Галена 7 050 000

5. Коце 6 802 000

6. Преслава 6 428 000

7. Криско 5 583 000

8. Меди 4 663 000

9. Алисия 4 365 000

10. Софи Маринова 4 274 000

11. Теди Александрова 4 210 000

12. Деси Слава 4 151 000

13. Галин 4 145 000

14. Фики 4 136 000

15. Емануела 4 053 000

16. Слави и Ку-Ку бенд 3 711 000

17. Аднан Бийтс 3 495 000

18. Сашо Джокера 3 486 000

19. Емрах 3 363 000

20. Анелия 3 276 000

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Senhor каза:

Много дебилизъм в последните страници. Много е нужно и важно известните личности да изразят позиция и да бъдат за пример. А безмозъчната Емануела дори няма да я коментирам, страшно ми падна в очите с нещата, които споделя. Преживяваме най-големия катаклизъм от ВСВ насам, милиони животи да бъдат загубени, ще се изпадне в най-дълбоката рецесия от Голямата депресия насам, някаква мърла тръгнала да споделя, че всичко е лъжа. Пачавра!

 

Screenshot_20200402-020635_Instagram.jpg

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Donatella каза:

 

Screenshot_20200402-020635_Instagram.jpg

Това днес ли го е споделила? С такива математически умения, нищо чудно да ги лъжат с процентите за участия :D

Короната 12 седмици е направила 20к, и после за следващата само седмица цифрата се е удвоила (въпреки че над милиард хора са под някакъв вид на карантина). Тя осъзнава ли всъщност колко ужастна за вируса статистика споделя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.04.2020 г. от 20:55, Lelqtian каза:

@Амброжка. Специален поздрав за откривателя на този мега хит! 

 

Днес се събудих под звуците на това произведение на изкуството! Тази хореография ми действа оргазмично! 

  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела за пореден път се доказа като проста селска пръчка. Ако родителите и не дай си боже са засегнати, няма да мисли така. Сякаш гладна ще остане като е без работа месец два. Не мога да я разбера... 

  • Like 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На страната на нито едната Ема не съм. Емануелция простото за пореден път изрежда смърт поради някакви причини, почти всички от които НЕ са заразни. Повече от абсурдна е. Другата пък се е снимала нагиздена в палата със златните възглавници и раздава акъл. Наистина е не на място да демонстрира такъв очеваден лукс докато чете морал на хората, които се чудят как ще преживеят без и без това малката си заплата.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела пък е другата крайност, което е още по-смешно. Официално починалите не са 21К, а близо 60, а неофициално дори не искам да си представям. Доказателството, че понякога е по-хубаво просто да си напишеш на селфито #StayHome и да замълчиш.

  • Like 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

 

Screenshot_20200402-020635_Instagram.jpg

Тва като го видях вчера из фейса (не от Емануела) моментално си поръчах еднопосочен билет за съседно измерение. Дори не гледах за кое. 

Иначе Емануела си я знаем кво изключително просто парче е, не виждам кво и скачате. Виж Счети и Дженция са за трепане с тия мрънканици как тряяло си седят у дома у огромните палати колкото поне 5 средностатистически семейни жилища. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Емилия е за убиване. Много е лесно да каже да си седим вкъщи от палата, в който тя живее. Ама тя не ходи да виси по опашки и по борси и да се чуди как да си плати сметките, защото има всичко наготово. Изобщо да се скрие някъде.

А къде да се снима? Това, че един човек е успял в живота, не означава, че трябва да се крие, за да не разстройва другите, които не са имали този късмет.

Стига с тоя фалшив морал, не ви пречи да гледате клипове за 80/90 бона, дето цял живот ще работите за тях, ама че Емилия се снимала на дивана си до златните възглавници е голям проблем. Щом има, ще се снима. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела с последните си постове буквално се изсира върху труда на колежките си, които направиха чалгата отново номер 1 миналата година. Заради такива примери като нея масово българинът си мисли, че чалгата затъпявала. Галин също не излиза подготвен, но поне не е толкова краен в постовете и изказванията си колкото Ема. Правописа й пък не искам дори да го коментирам, аз в 7ми клас спазвах повече граматични норми от нея. Трагедия.

 

Емилия пък поне да се беше снимала на бял фон или нещо по-постно. Какъв е този кралски диван все едно е в двореца на някоя кралица за фон? Одобрявам идеята, но начинът, по който е реализирана е меко казано нелеп. В момента хиляди хора са съкратени от работа, а малкия бизнес няма почти никакви доходи заради карантината и хиляди хора в момента се чудят как да свържат двата края. Лесно й е на нея със шугар дадито да ги говори тези неща. Отвратително.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gabbati каза:

А къде да се снима? Това, че един човек е успял в живота, не означава, че трябва да се крие, за да не разстройва другите, които не са имали този късмет.

Стига с тоя фалшив морал, не ви пречи да гледате клипове за 80/90 бона, дето цял живот ще работите за тях, ама че Емилия се снимала на дивана си до златните възглавници е голям проблем. Щом има, ще се снима. 

Нелепо е, че говори за кризисното положение в първо лице, множествено число на този фон. В клиповете за 80/90 бона не се говори за това колко е зле положението и как НИЕ сме в голяма криза. Просто изглежда фалшиво.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gadinata каза:

Нелепо е, че говори за кризисното положение в първо лице, множествено число на този фон. В клиповете за 80/90 бона не се говори за това колко е зле положението и как НИЕ сме в голяма криза. Просто изглежда фалшиво.

Всички сме в голяма криза, включително и тя, и съпругът й. Това, че живеят в палат, не означава, че не губят пари. Ние ще загубим 1300лв. заплата, тя около 50 000лв., защото също е съкратена, а съпругът й е възможно да губи и милиони в момента.

Не си оплаквайте късмета на гърба на успелите хора в живота.

p.s. 
@Gadinata последното изречение не е за теб.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, gabbati каза:

Всички сме в голяма криза, включително и тя, и съпругът й. Това, че живеят в палат, не означава, че не губят пари. Ние ще загубим 1300лв. заплата, тя около 50 000лв., защото също е съкратена, а съпругът й е възможно да губи и милиони в момента.

Не си оплаквайте късмета на гърба на успелите хора в живота.

p.s. 
@Gadinata последното изречение не е за теб.

Тук си прав донякъде, но много хора не загубиха просто пари, а работните си места. Лично аз имам няколко познати такива случаи, които в момента се чудят какво да правят. Хората с малък бизнес масово живеят месец за месец с доходите от въпросния малък бизнес и в момента нямат възможност да отворят, а държавата не опрощава никакви данъци на този етап. За пример имам познат във Франция, който ми каза, че за март месец Макрон им е опростил всички данъци и реално няма да мислят за ток, вода и други подобни сметки - всичко е поето от държавата. Въпросът ми (без да се заяждам по никакъв начин) е: Мислиш ли, че един такъв човек би се трогнал от клипа на Емилия заснет по този начин?

Факт е, че и големите играчи ще изгубят пари, но това по никакъв начин не би им направил живота толкова труден, колкото на споменатите примери горе. Дори да понижат стандарта си на живот (в по-краен случай), ще имат с какво да живеят.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Не мислех,че ще доживея ден,в който Счетоводителката ще раздвижва форума наравно с войната Галена vs Преслава,Мемеандреа и ДЖЕН :оо.

Това казано във време на коронавирус е истински блян.

  • Like 2
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gadinata каза:

Тук си прав донякъде, но много хора не загубиха просто пари, а работните си места. Лично аз имам няколко познати такива случаи, които в момента се чудят какво да правят. Хората с малък бизнес масово живеят месец за месец с доходите от въпросния малък бизнес и в момента нямат възможност да отворят, а държавата не опрощава никакви данъци на този етап. За пример имам познат във Франция, който ми каза, че за март месец Макрон им е опростил всички данъци и реално няма да мислят за ток, вода и други подобни сметки - всичко е поето от държавата.

Факт е, че и големите играчи ще изгубят пари, но това по никакъв начин не би им направил живота толкова труден, колкото на споменатите примери горе. Дори да понижат стандарта си на живот (в по-краен случай), ще имат с какво да живеят.

Разбира се, че от цялата ситуация страдаме ние, не известните личности. 
И все пак не разбирам хейта към Емилия с такива времена да се снимала на такъв фон. Ами гледайте тогава лайфовете на Преслава как лежи на възглавници Фенди, кърпата на главата на Яница, на която пише Гучи и марковите дрехи на Галена, Цветелина Янева и Николета Лозанова и се успокоявайте в тази ситуация, щом ви помага...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gabbati каза:

Всички сме в голяма криза, включително и тя, и съпругът й. Това, че живеят в палат, не означава, че не губят пари. Ние ще загубим 1300лв. заплата, тя около 50 000лв., защото също е съкратена, а съпругът й е възможно да губи и милиони в момента.

Не си оплаквайте късмета на гърба на успелите хора в живота.

p.s. 
@Gadinata последното изречение не е за теб.

Не знаех че някой да е освободен от работа поради коронавирус е късмет, ама карай. 

Тя и Мария Антоанета е викала да ядат пасти, като нямали хляб, но се надявам знаеш как е свършила тая история 

*Да, знам, че само и приписват тоя цитат, ма не е интересно иначе. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...