Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 41 минути, Runevski каза:

И Рени може да е откачена в лайфа! Понякога подава микрофона на хората да пеят! 

С Дамян е направо бомба. То вчера светлини цветни имаше, машина с пушек, танци и тоалетна хартия се развяваше, откачаше се тотално.

Днес, ако станат 20 000 ще счупи телевизора от кафе каза Дамян, плюс това има и гост-звезда на живо интервю всеки ден. Много добре го е измислил. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

айде айде ще взимаш 6 месеца пари без да работиш

Ако са я осигурявали... И ако е съкратена по читав член, иначе ще яде кор, май бяха 9 лева на ден. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ако са я осигурявали... И ако е съкратена по читав член, иначе ще яде кор, май бяха 9 лева на ден. 

Много ясно, че са ме осигурявали.

Лидия на живо сега при Дамян. Много рззлична с новия нос. Откачала от тоя затвор. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Абе Теофиков стигнал ли е до големите концерти на фактора или гласът? 

Във Х Фактор го сложиха в група и отпаднаха в етапа, точно преди концертите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, zai4eto82 каза:

Много ясно, че са ме осигурявали.

 

Не е ясно, щото масово заведения като това, в което бачкаше, преебават служителите. 

Къде е Счети, да разясни? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Не е ясно, щото масово заведения като това, в което бачкаше, преебават служителите. 

Къде е Счети, да разясни? 

Заета е да купува лайкове и гледания на смешния си квартет.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото наскоро гледах Бригада нов дом със счети и ми направи много лошо впечатление, че заведе участничката уж в мола да пазаруват, а всъщност я заведе в най евтиния магазин, и набързо и заграби дрехи от по 15-20лв... Като цяло постъпката да помогнеш е еваларка, ма като го правиш, направи го както трябва. Имам чувството, че повече и бе важно да се покаже на екрана, от колкото да е взела присърце съдбата на момичето

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Runevski каза:

 

Има певици като Рени, за които сегашната ситуация е добре дошла, за да напомнят за себе си пред и без това скучаещите хора. Но е бетон на живо. Браво

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Айдеее Майната ти Свети Валентин пусна Дамян сегааааааааааааааа.

Дамян няма да може да си мине рекорда от снощи. Снощи стигна 14 100.

И него ли искаш да минеш, Танче? Супер скучни песни пускат, все едно и също, кажи му малко да разнообрази. 

Рени е много по-добре, поне пее разнообразни неща жената. 

Това нивото на музиката, която се котира по дискотеките е толкова ниско, че няма накъде повече. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , El Gato каза:

Във Х Фактор го сложиха в група и отпаднаха в етапа, точно преди концертите.

Сега сигурно им е много вътрешно, че малката гад е по успешен от всичките им участници. Навремето така пидцениха Гери Никол и Тита. А уж разпознават екс фактора

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

И него ли искаш да минеш, Танче? Супер скучни песни пускат, все едно и също, кажи му малко да разнообрази. 

Рени е много по-добре, поне пее разнообразни неща жената. 

Това нивото на музиката, която се котира по дискотеките е толкова ниско, че няма накъде повече. 

Не. Дамян не ме кефи като мъж. Просто е забавен. Днес ми е слабо обаче. Снощи какво беше. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Между другото наскоро гледах Бригада нов дом със счети и ми направи много лошо впечатление, че заведе участничката уж в мола да пазаруват, а всъщност я заведе в най евтиния магазин, и набързо и заграби дрехи от по 15-20лв... Като цяло постъпката да помогнеш е еваларка, ма като го правиш, направи го както трябва. Имам чувството, че повече и бе важно да се покаже на екрана, от колкото да е взела присърце съдбата на момичето

Пести жената за черни дни - ето че настъпиха! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песен на 2020 отива при ....

 

  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наминах само да кажа, че Преси вече ми е черна! Целувки и прегръдки, стоите си вкъщи и не правете опити за преврат.

  • Like 2
  • Love 2
  • Angry 2
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...