Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, gabbati каза:

Радвам се, че е направила видеото, защото точно такива хора, на които младите подръжават трябва да помагат на властта, която я слуша предимно населението над 30 годишна възраст. Дано и други изпълнители се включат с такива изказвания. 

И не знам защо се намесват успехите й в коментар на това видео? Явно трябва да си копие на Майкъл Джексън, за да имаш право да изказваш позиция.

Че кой себеуважащ се млад човек подръжава на Счетоводителката? Нека започнем от там. Имат значение успехите, много ясно, то и аз мога да изляза с обръщение утре, но думата ми не тежи пред масата хора, а нейната - още по-малко.

  • Like 1
  • Angry 1
  • Dislike 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Радвам се, че е направила видеото, защото точно такива хора, на които младите подръжават трябва да помагат на властта, която я слуша предимно населението над 30 годишна възраст. Дано и други изпълнители се включат с такива изказвания. 

И не знам защо се намесват успехите й в коментар на това видео? Явно трябва да си копие на Майкъл Джексън, за да имаш право да изказваш позиция.

То пък щото някой ще се вслуша в чалгарка, снимала се в палата си и подарявяща Айфони и Филип Плейн на поразия :D

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Че кой себеуважащ се млад човек подръжава на Счетоводителката? Нека започнем от там. Имат значение успехите, много ясно, то и аз мога да изляза с обръщение утре, но думата ми не тежи пред масата хора!

Хората, които ще видят това изказване на Емилия, най-вероято ще са повече от твоето. Но днес фейсбук гъмжи от постове, които са на непознати хора и са неизвестни.

Идеята тук е в това, което се говори, а не в това кой си и какво си постигнал. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Хората, които ще видят това изказване на Емилия, най-вероято ще са повече от твоето. Но днес фейсбук гъмжи от постове, които са на непознати хора и са неизвестни.

Идеята тук е в това, което се говори, а не в това кой си и какво си постигнал. 

Изобщо не подценявай човек на който The Weeknd му споделя постове, изобщо не подценявай, само това ще кажа и ще замълча!

  • Haha 3
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Изобщо не подценявай човек на който The Weeknd му споделя постове, изобщо не подценявай, само това ще кажа и ще замълча!

Едва ли ако заснемеш такова видео The Weeknd ще ти сподели поста, но бъди оптимист.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Едва ли ако заснемеш такова видео The Weeknd ще ти сподели поста, но бъди оптимист.

Ще го сподели, ще нося негов мърч! 

e3d930ui36c41.jpg 

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усетих се как си бърча челото, като ви angry react-вам на лошите постове към Счети, ако ми излязат бръчки ще ви съдя :* 

Между другото сега се сещам, че с Еми имаме обща козметичка (уви, не съм я засичала в салона), може да ми измисли някое филърче, а ако кажа защо съм се сбръчкала, може и безплатно да ми излезе.

Поздравете се и бъдете позитивни. Целувки.

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Гальо каза:

То пък щото някой ще се вслуша в чалгарка, снимала се в палата си и подарявяща Айфони и Филип Плейн на поразия :D

На теб подари ли ти, че така силно заявяваш че раздавала на поразия?

Подарила е един айфон на Додо и до там. Другото е измислици и ваши теории. Смешни сте

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Усетих се как си бърча челото, като ви angry react-вам на лошите постове към Счети, ако ми излязат бръчки ще ви съдя 😘

Между другото сега се сещам, че с Еми имаме обща козметичка (уви, не съм я засичала в салона), може да ми измисли някое филърче, а ако кажа защо съм се сбръчкала, може и безплатно да ми излезе.

Поздравете се и бъдете позитивни. Целувки.

 

На този тъмбнейл прилича на кошута!

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Starboy каза:

Че кой себеуважащ се млад човек подръжава на Счетоводителката? Нека започнем от там. Имат значение успехите, много ясно, то и аз мога да изляза с обръщение утре, но думата ми не тежи пред масата хора, а нейната - още по-малко.

Тежи пред хората, които те харесват и уважават мнението ти.

Излез с обръщение в страницата ти за цитати/мъдри мисли с някоя смешка или мъдра мисъл и много хора ще ти харесат поста/написаното. Същото е и тук: Има си поле за изява и си изказва мнението и подкрепа за генерала и съвет към другите, нито го налага, нито го задължава. Както винаги тук правите от мухата слон.

Ако Пепа Джексъна беше публикувала същото видео, щяхте пак да я хвалите, поздравявате и т.н. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен обяви турне по време на карантина, поради липса на доходи в семейството. Очаквайте тур “Оваве” скоро. Започва от фейсбук, минава през снапчат, тик-ток и завършва в инстаграм. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Тежи пред хората, които те харесват и уважават мнението ти.

Излез с обръщение в страницата ти за цитати/мъдри мисли с някоя смешка или мъдра мисъл и много хора ще ти харесат поста/написаното. Същото е и тук: Има си поле за изява и си изказва мнението и подкрепа за генерала и съвет към другите, нито го налага, нито го задължава. Както винаги тук правите от мухата слон.

Ако Пепа Джексъна беше публикувала същото видео, щяхте пак да я хвалите, поздравявате и т.н. 

Бих похвалил само и единствено Джен, ако направи обръщение независимо в каква сфера!

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Джен обяви турне по време на карантина, поради липса на доходи в семейството. Очаквайте тур “Оваве” скоро. Започва от фейсбук, минава през снапчат, тик-ток и завършва в инстаграм. 

Ще се тегли пак снапчат, то е ясно.. ако ще в Kik да има концерт - ще се тегли!

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Джен знаеше какво предстои още от едно време, това е причината да застава на 3 метра от фена, който я е помолил да се снимат, опитвала е да ни подскаже!!!

11FD66F2-4B87-45F4-BA2B-5B9E37B06B6D.gif

За пореден път благодаря на Джен, че пак ме разплака. Ще заснема сълзите си и ще и изпратя снимка, за да види какво ми прични!

  • Like 2
  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че тази тупалка няма видео, ей това щеше да бъде хита на всички партита от по 1 човек във всеки дом в тези така тежки месеци за човечеството..

 

  • Like 1
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Starboy каза:

Жалко, че тази тупалка няма видео, ей това щеше да бъде хита на всички партита от по 1 човек във всеки дом в тези така тежки месеци за човечеството..

 

Най-яката чалга за 2020 е това. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , retr0 каза:

Джен обяви турне по време на карантина, поради липса на доходи в семейството. Очаквайте тур “Оваве” скоро. Започва от фейсбук, минава през снапчат, тик-ток и завършва в инстаграм. 

Абе двора и на село изглежда достатъчно голям да ги обиколи 3 пъти тия места и да не повтори нито едно кьоше от него. 

А впредвид че уж е против 5Джито, не искам да и гледам лайда от миналогодишен телефон. ;) 

Изобщо, Дженция - най-отзад на опашката!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Абе двора и на село изглежда достатъчно голям да ги обиколи 3 пъти тия места и да не повтори нито едно кьоше от него. 

А впредвид че уж е против 5Джито, не искам да и гледам лайда от миналогодишен телефон. ;) 

Изобщо, Дженция - най-отзад на опашката!

 

Да ходи да цепи дърва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

X35o0J1.png

C4ak7pn.png

Освен Емануела, Андреа и Оцковица също са дали своя принос в разпространяването на серията от клипчета от нациската ТВ на Волен (Алфа), с изключително вредна, подценяваща/анти-карантинна реторика, обиколили няколко големи ФБ страници. Не знам защо Емилия отнася хейта. За разлика от тях е обмислила сериозно ситуацията, и е поела социална отговорност.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...