Jump to content



Теди Александрова и Емрах - Сърце мое


Препоръчани коментари

преди 1 час , Lelqtian каза:

Точно ти да коментираш как някой имал взаимствана песен от някъде, е особено смешно и мега лицемерно. Защо мисля дори не е нужно да обяснявам, ама газ пика като писаха как Пепа Джексъна е свила песента от немска реклама и изхаби километри да се обяснваш как било в рамките на разрешеното, въпреки че двете песни са не просто взаимствани, а 1:1  ;)  

 

Престани да налагаш тезата, че "Пиян" е крадена. Темата е дъвкана достатъчно. Върху прости акорди не може да се облага авторско право, и цялостната структура на песента е различна.

Да не би да не е факт, че Стораровия клан системно си взимат и преработват кючеци? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Blueberry каза:

Представяш ли си утре, ако Денис Теофиков пусне нещо, какво ще се случи с мен? 

Иначе не ме изкефи супер много, липсва ми избухвацията. 

 

Screenshot_20200213-195508_Instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Точно ти да коментираш как някой имал взаимствана песен от някъде, е особено смешно и мега лицемерно. Защо мисля дори не е нужно да обяснявам, ама газ пика като писаха как Пепа Джексъна е свила песента от немска реклама и изхаби километри да се обяснваш как било в рамките на разрешеното, въпреки че двете песни са не просто взаимствани, а 1:1  ;)  

 

а текста на Не се изтриваш ? 1:1  Dua Lipa ‒ New Rules 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Fast каза:

Престани да налагаш тезата, че "Пиян" е крадена. Темата е дъвкана достатъчно. Върху прости акорди не може да се облага авторско право, и цялостната структура на песента е различна.

Да не би да не е факт, че Стораровия клан системно си взимаt и преработва кючеци? 

 

 

Има много голяма разлика м/у преработка и откровена кражба.

И не, не дъвча темата за Пиян. Просто посочвам че като заслепен фен на Пепа Крадлата, която от 2 хита миналата година, и двата са най-малкото взаимствани от други песни, не вървиш да скачаш да се правиш на стожер на оригиналността как други правели преработки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

а текста на Не се изтриваш ? 1:1  Dua Lipa ‒ New Rules 

То само тоя текст да беше. Имаше времена, когато едвам чакаше Ванча да пусне каквато и да е песен, за да и свие текста. 

Което само за пореден път ни затвърждава как Пепа Експериментаторката си е най-обикновена толбухинска крадла от край време, а конете с капаци дето и се пишат фенове тука са най-обикновени лицемери. То не че и тва е нещо ново нали ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Престани да налагаш тезата, че "Пиян" е крадена. Темата е дъвкана достатъчно. Върху прости акорди не може да се облага авторско право, и цялостната структура на песента е различна.

Да не би да не е факт, че Стораровия клан системно си взимат и преработват кючеци? 

 

 

Това са си абсолютни кавъри в неофициални канали. На Пепа Крадлата кражбата е качена в официален канал на телевизия. На Биолчев колко песни включват фрагменти от популярни кючеци - не се коментира. Но Теда извади ли хит, черна ти става. Още газ пикаеш, че лятото Теда разби Преса с тоталния си хит. Най-боли тееее, най-боли теее

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Това са си абсолютни кавъри в неофициални канали. На Пепа Крадлата кражбата е качена в официален канал на телевизия. На Биолчев колко песни включват фрагменти от популярни кючеци - не се коментира. Но Теда извади ли хит, черна ти става. Още газ пикаеш, че лятото Теда разби Преса с тоталния си хит. Най-боли тееее, най-боли теее

 

Няма нищо против Теди. Всъщност, нейната част е най-поносима от това нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Няма нищо против Теди. Всъщност, нейната част е най-поносима от това нещо.

Абе, готинка е песньовката. И аз не понасям Емрах, но ако не го гледам, тука пее приятно. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Гальо каза:

Скучна ми идва. На Теди и отиват простотиите и яките тупалки. Искам нещо като “Най-боли ме”

И аз така, но ша му дойде и на това реда. Щом и е кеф да прави някви по-лирични парчета на всеки няколко тупалки, нека си го направи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доживях Тедито да изкара толкова яка песен, много ми харесва, можело е с текста да се постарят повече, обаче иначе много радва, Емрах си е топ както винаги. Прилича на "Хабиби", но аз нямам проблем с това, много им лежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента на фона на всички останали гадости. Ако бяха други изпълнители, а не тези противняци, би било по-добре. Умрях е грозен и пее гадно, а Теда е заприличала на восъчна фигура от всички тези "разкрасителни" процедури.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна чаках да видя тази Тедка, която пее песни като "Мой докрай"! Уви, доживях да я видя отново в тази светлина. Изключително приятна за слушане песен, която освен всичко е и чувствено изпята и това допълнително засилва емоцията! Хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ломската бръмчалка е мноооого секси! Вложили са старание и май им се получават нещата! Чалгата изживява някакъв апогей след последните песни. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...