Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

 

преди 2 часа , Donatella каза:

Аз съм за Тръмп..и през Ноември пак ще избират него.ще видите 100%

И аз. Последните 4 години ако не друго, еднолично изнесе кариерите на Джон Оливър и останалите водещи на вечерни комедийни предавания. 

преди 2 часа , Fast каза:

Никакъв шанс.

Значи оправдаваш смяната му със сенилен изнасилвач и педофил? Интересно, впредвид олелията която вдигна наоколо за Блек лайфс матър.

Ся не че Тръмп не е пълна трагедия като управни, но бившето вицето е твърде същия дол дренки. Се едно да сменим Боко с видния дарител Цуревски. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А кво стана със страната на жертвите? Значи скачаш на Сторарови, за които дори жълтата преса не е тиражирала слухове да се занимавали с проституция в последната поне 5тилетка, но за изнасилвач и педофил, който го крие целия медиен апарат, "кво да се прави" само щото не е Тръмп? 

И не, споко, щом за 4 години не станаха Унгария, за още 4 също няма да станат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спечели ли, кулътът му и Фокс Нюз ще го насъскат, че едва ли не е победил анти-дискриминацията, и ще се разиграе коня още повече. Не може да се поеме този риск.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не виждам накъде още има да си разигравя коня честно казано. И силно намирам за притеснителен факта как силно не желаеш да коментираш нещата в които е обвинен куция кон Байдън, сред които изнасилване  и още по-зле педофилия, все неща, за които уж се активно се бореше и беше на страната на жертвите, и какви точно е валиден като кандидат. Щото не е Тръмп не е достатъчна причина да бъде избран. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вади ги от международни организации и споразумения, нарича мирни протестиращи "бандити" и ги заплаша с армия и танкове. Това ако не са червени флагове за предстояща диктатура, здраве му кажи. Нека не забравяме. че Тръмп също е изявен изнасилвач. Ще си избират между двама. Минусите на двупартийната система. Предпочитам този с опит и без авторитарни тенденции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Fast каза:

Вади ги от международни организации и споразумения, нарича мирни протестиращи "бандити" и ги заплаша с армия и танкове. Това ако не са червени флагове за предстояща диктатура, здраве му кажи. Нека не забравяме. че Тръмп също е изявен изнасилвач. Ще си избират между двама. Минусите на двупартийната система. Предпочитам този с опит и без авторитарни тенденции.

Нито едно от тия неща не са нови и не са от неска. Или от вчера. Тва се случва от самото начало на мандата. И ако това са ти най-червените флагове, здраве да е. Има по-големи изцепки погазващи всякакви претенции за какватот и да е демократичност. 

И това продължава да не прави Байдън по-стойностен или подходящ кандидат.

И така си се затрогнал, все едно живееш в Щатско, а не в Булгаристан, все едно сме цъфнали и вързали. Само мога да се надявам как за разлика от Танчето се вълнуваш повече, отколкото показваш за случващото се на родната сцена, а не само парлама, щото Рики благотворителства за отвятото от ураган Пуерто Рики. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Donatella каза:

Аз съм за Тръмп..и през Ноември пак ще избират него.ще видите 100%

Долу Тръмп.  Никога не ми е харесвал, нищо хубаво не е направил. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Lelqtian каза:

Нито едно от тия неща не са нови и не са от неска. Или от вчера. Тва се случва от самото начало на мандата. И ако това са ти най-червените флагове, здраве да е. Има по-големи изцепки погазващи всякакви претенции за какватот и да е демократичност. 

И това продължава да не прави Байдън по-стойностен или подходящ кандидат.

И така си се затрогнал, все едно живееш в Щатско, а не в Булгаристан, все едно сме цъфнали и вързали. Само мога да се надявам как за разлика от Танчето се вълнуваш повече, отколкото показваш за случващото се на родната сцена, а не само парлама, щото Рики благотворителства за отвятото от ураган Пуерто Рики. 

Рики с фонадацията си в момента помага и за COVID-19. Но и той никога не е гласувал и не е харесвал Тръмп. Винаги е бил за Обама или Хилари Клинтън. Обама е къде къде пред Тръмп и където и да прочета много хора си обичат Обама и си го искат обратно, а Тръмп го мразят много. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Нито едно от тия неща не са нови и не са от неска. Или от вчера. Тва се случва от самото начало на мандата. И ако това са ти най-червените флагове, здраве да е. Има по-големи изцепки погазващи всякакви претенции за какватот и да е демократичност. 

И това продължава да не прави Байдън по-стойностен или подходящ кандидат.

И така си се затрогнал, все едно живееш в Щатско, а не в Булгаристан, все едно сме цъфнали и вързали. Само мога да се надявам как за разлика от Танчето се вълнуваш повече, отколкото показваш за случващото се на родната сцена, а не само парлама, щото Рики благотворителства за отвятото от ураган Пуерто Рики. 

Как ще не се нови? Това са последните му изцепки точно. Иначе ако тръгна да изброявам всичките, ще отнеме дни. Тук има пълни анализи по тримесечия и години, на когото му е интересно. Абсолютен некадърник.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Аз лично не виждам накъде още има да си разигравя коня честно казано. И силно намирам за притеснителен факта как силно не желаеш да коментираш нещата в които е обвинен куция кон Байдън, сред които изнасилване  и още по-зле педофилия, все неща, за които уж се активно се бореше и беше на страната на жертвите, и какви точно е валиден като кандидат. Щото не е Тръмп не е достатъчна причина да бъде избран. 

Той Тръмп ще пукне преди края на следващия си мандат, така че какво толкова го мислят?

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Някакъв ми вика: Ще ми готвиш. И аз му отвръщам: Аз да готвя? Ти луд ли си. 

Аз не съм за печката. 

Печка имаш, кюнци нямаш!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Как ще не се нови? Това са последните му изцепки точно. Иначе ако тръгна да изброявам всичките, ще отнеме дни. Тук има пълни анализи по тримесечия и години, на когото му е интересно. Абсолютен некадърник.

 

 

 Не е ново всмисъл, не го прави за първи път. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.06.2020 г. от 9:16, zai4eto82 каза:

Рики с фонадацията си в момента помага и за COVID-19. Но и той никога не е гласувал и не е харесвал Тръмп. Винаги е бил за Обама или Хилари Клинтън. Обама е къде къде пред Тръмп и където и да прочета много хора си обичат Обама и си го искат обратно, а Тръмп го мразят много. 

Липсват ми годините с Обама. Имаше класа/стандарт в бялата къща, а сега някакво шоу. Кошмарно шоу с драми всеки ден.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики победи Енрике Иглесиас с 99,1 % според вота на хората. Рики е краля на латино попа. Честито на Рики.  Брутално го разгроми. Хората знаят за кой да гласуват. :P

 

👏👏https://thetylt.com/entertainment/ricky-martin-enrique-iglesias-latin-pop-music-king?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=pvshare👏👏💙💚💜💛

RICKY IS KING OF LATIN POP - WINNER- 7.06.2020.jpg

Рики Мартин: „Аз съм латиноамериканец и гей. живеещ в Съединените щати, аз съм заплаха“Пуерториканският певец направи тежък анализ на расизма след убийството на Джордж Флойд и каза: "Винаги е било така. Какво се случва е, че сега имаме камери и го виждаме". 

В диалог с радио и телевизионен водещ Енрике Сантос Рики Мартин сподели страховете, с които се сблъсква всеки ден: „Вижте, аз съм латиноамериканец, гей човек, женен за арабски мъж, живеещ в САЩ: или това, Аз съм заплаха за тези хора, където и да го видите “.

„Аз изживявам това всеки ден. Не съм толкова изложен, защото живея изолиран, вкъщи съм спокоен: отивам от тук на работа и от работата си се връщам в къщата си. Проучването е в моята къща. Но ние живеем тук и слушаме историите и усещаме ... Ако спрем колата за кафе на вечеря, това може да бъде опасно. Не съм израснал, мислейки, че Съединените щати са такива, но Съединените щати бяха такива ... Винаги е било така.

В този смисъл той увери, че несправедливостите и дискриминацията винаги съществуват, но преди те да не се възприемат така ясно, както сега, че има възможност да извади телефона от джоба си и да запише например убийството на Джордж Флойд..

Относно как се справя с този въпрос с децата си, Рен, Лусия и близнаците Валентин и Матео, заяви, че ги учи на "любов" и че се опитва да им попречи да гледат твърде много телевизия: "В последните дни се опитваме да виждаме възможно най-малко. Бях информиран, защото трябва да знам какво се случва, но беше страхотна терапия да сваля децата от екрана. Защото дори и да не го виждат, те слушат. За моето изцеление е добре да съм съсредоточен върху това да знам какво се случва, но да го изключвам ... ”, разкри той.

„Трябва да говорите за любовта, да научите любовта“, каза Рики Мартин. Няма значение кого обичате, откъде идвате, социалния ви статус, цвета на кожата ви ... Влошава ме, че трябва да говоря за това . "

Във всеки случай, прочутият музикант каза, че расизмът винаги е присъствал дори сред латиноамериканците и всеки от тях трябва да отговаря за изкореняването му ден след ден: „Пуерто риканец, ти аржентинец, ти мексиканец… Ние също го използваме. Нашите баби и дядовци може би малко повече от нас. Но е там. В нашите домове е и е много тъжно. И така, като родител, всичко, което мога да направя днес, е да прекъсна тази верига, тази връзка . Споделям само това, което ще правя: Ще се погрижа да прекъсна тази връзка у дома. Мисля, че това може да е началото на нещо. "

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

@Willy не виждам кое е смешното. Много правилно разсъждава. 

Смешна ми е класацията. Енрике 0.9% от вота? То да сравниш Преса с Ани хоанг, втората ще има повече от 0.9% от вота.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...