Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

За пореден път се убедих колко двоен стандарт имат "медиите" у нас. Пишат избирателно. У нас съобщили за новия албум на Гага, който излезе заедно с новия албум на Рики Мартин, както и у нас са казали за новата песен на Енрике Иглесиас с Annuel дето Annuel никой не го знае у нас, а за албума на Рики нито една медия не е съобщила у нас. У нас се боготвори Лейди Гага и Енрике Иглесиас - нищо, че новият й албум е тъп, а Иглесиас с нищо не изпъква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 29 май 1999 първият англоезичен албум на Рики Мартин носещ неговото име влезе директно на номер 1 в Билборд 200 и албумът навърши 20 години на 11 май 2020.. Албумът продаде 15 милиона копия и е най-продавания албум на Рики и един от най- продаваните албуми на всички времена. От него Рики има първи номер 1 хит влязъл в Билборд Hot 100 и това е Livin'la vida loca. До този момент никой латино изпълнител не е успял да мине рекорда на Рики да има англоезичен албум директно на номер 1 в Билборд 200- нито Шакира, нито Енрике Иглесиас успяха. От този албум тръгна Рикиманията и латино поп вълната навлезе, и много латино изпълнители като Шакира, Енрике Иглесиас, Марк Антъни издадоха първите си англоезични албуми като видяха какъв фурор направи Рики.

 

Днес ще има лайв чат в инстаграма на Рики заедно с Педро Капо в 21:00 наше време и ще разговарят за съвместната им песен Cae De Una oт новия албум на Рики, която ми е любима и за създаването на PAUSA. Дано някой го запише. 

Front.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама сетиха се у нас, че Рики има нов албум. Албумът излезе на 28 май, те чак днес пуснали новината. Колко сме назад у нас. Чак днес радио Сити, радио Витоша, радио FM плюс, вестник Стандарт и други са обявили новината:

https://www.city.bg/article/ricky-martin-s-iznenadvascho-novo-ep-pausa-sydyrzha-6-pesni-sred-koito-kolaboratsiya-sys-sting

 

Странно е, че днес лайв чата на Рики в инстаграм с Педро Капо в 21:00 наше време е отменен. 

Заради убития чернокож и протестите в Америка е отменен лайв чата на Рики днес в инстаграм. Май е отменено и участието му в Шоуто на Елън. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Енрике е КЛАСИ над Рики!

 

Изобщо. Това пък му е толкова тъпа песен,че даже и феновете го критикуват за регетона. Иглесиас е скучен и не може да пее. Поне съм го виждала на живо. На Рики новия албум е съвсем друго нещо. И като е толкова класи над Рики защо досега никой латино изпълнител не е минал рекорда на Рики с албум дебют на номер 1 в Билборд 200 и то с англоезичен албум, а? И от Билборд го казаха пак онзи ден- нито Шакира, нито Иглесиас успяха. 

Дано Рики утре влезе на номер 1 при латино и латино поп албумите както всичките му албуми досега. 

В доста страни новият му албум е номер 1 в момента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин преди час: Мисля, че е отговорно само да заемем позиция и да признаем болката, която Черната общност претърпя и продължава да търпи. Не само днес, но всеки ден,
Така че СЕГА ще ударя ПАУЗА в името на добротата
в името на социалната справедливост
Ще направя пауза, защото трябва да науча повече за техните борби.
Защото мисля, че знам, но наистина не знам.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-подходящата песен има Рики за това, което се случва в момента в Америка:

И имам душа на бял и нюанси на черен , и благородството на индианеца
Аз съм нация с хиляди цветове

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би искам любов твърде много
може би заради излишъка и друго, съгреших
може би заради навика, може би поради страхове
не защото,
не знам дали има причина,
може би поради безумие, милост или смирение
може би заради това, че те обичам
защото се нуждая от теб.

 

 

 

Задължително трябва да се гледа. Беше и в Шоуто на Сценаристите и беше много интересно и забавно. 

"Вечерта на..." Асен Блатечки в четвъртък, 4 юни

https://sedemosmi.tv/gledaite-vecherta-na-04-06-2020g/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче да си призная, че Vente Pa'Ca е една от най-любимите ми латино песни за последните години. Хич не е заради Малума, не ми харесва неговата част, но добре подбутна проекта към успех.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

@zai4eto82 на Рики нещо не му върви в стрийминг ерата. 

1591129565944.jpg

Тва е няква конспирация с цел Бил Гейтс да ни сложи 5джи чипове и да ни направи на Батмени, Батуомънки, Батджендъри и Бат-кактобяхаостаналите 3345 пола, че в момента ги позабравих. Целия форум знае как Рики е класи над Иглесияс, все пак Таня ни го обяснява от толкова време. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Тъжно е колко малко български публични личности са изразили подкрепа за #BlackLivesMatter, а в чалгата съвсем ги няма.

Ние сме в България, не в САЩ. 

САЩ отбелязват ли когато в България един прогнил циганин изнасилва българки - не, така че не се впечатлявай толкова. 

 

  • Like 8
  • Love 1
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още не мога да проумея каква е целта да се палят градове и да се правят поразии. В Америка ежедневно полицията убива стотици хора, но проблемът е, че беше записано на клипче и цялото племе се вдигна, защото медиите са огромна власт и всичко се води по тях. 

Не одобрявам полицейското насилие и протестите трябва да са насочени точно срещу насилието, а не пак да се търси под вола теле и да се обяснява колко лоши са белите. Боклуци има от всяка раса и националност, не може да се генерализира бели или черни. За съжаление расизмът го е имало и ще го има, той е вкоренен в съзнанието на човек, и с това постоянно натякване само се засилва омразата между хората.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, stereoto_ каза:

Ние сме в България, не в САЩ. 

САЩ отбелязват ли когато в България един прогнил циганин изнасилва българки - не, така че не се впечатлявай толкова. 

 

Ама почвам да се нервя. Точно както казваш е, ние нас си оправихме ще гледаме Америката. Тва са си негърски драми, не ми пука за тоя кемур. ОК? 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, devotioner каза:

Аз още не мога да проумея каква е целта да се палят градове и да се правят поразии. В Америка ежедневно полицията убива стотици хора, но проблемът е, че беше записано на клипче и цялото племе се вдигна, защото медиите са огромна власт и всичко се води по тях. 

Не одобрявам полицейското насилие и протестите трябва да са насочени точно срещу насилието, а не пак да се търси под вола теле и да се обяснява колко лоши са белите. Боклуци има от всяка раса и националност, не може да се генерализира бели или черни. За съжаление расизмът го е имало и ще го има, той е вкоренен в съзнанието на човек, и с това постоянно натякване само се засилва омразата между хората.

Протестите са предимно с мирен характер. Не се фокусирайте върху опортюнистите и провокаторите, каквото винаги е имало на подобни събития. Расизмът е научено поведение, породен от страх от различното, и може да се изкорени с разбиране. Тези които остават расисти, или стават такива по собствено желание, обикновено са хора с ниско самочувствие, имащи нужда да се над някого, или чисто и просто са лоши хора, обичащи да мразят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, stereoto_ каза:

Нека сме расистка страна, всяка жаба да си знае гьола. 

И реда на квакане в него. 

@Fast всички са расисти и всеки дискриминира. Само дето на запад са лицемерни като наще чалгурани. Говорят едно, докато мислят друго. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

На мен ми е много криво за човека и изразих съпричастие към хора от неговата раса, които познавам и ме питаха за мнение. Но с какво ще помогнат българите, ако изразят позиция? Кой ни знае и на кого му пука за нас? 

Сега покрай тоя вирус расизмът навсякъде се обостря. Ксенофобията също. Очаквам много простотии да се случат и по тая линия.

Нищо няма да им стане ако използват платформите си за нещо добро и значимо, не само за себе си. Каузата не засяга само САЩ, а всички чернокожи общности по света. Най-много биха загубили расистките си фенове, което не е голяма загуба, защото кой би искал подобни да ги следват и всяват ужас на участията им? А и България, макар и малки, не сме пълни аутсайдъри. Все пак членуваме в ЕС и НАТО.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Fast каза:

Нищо няма да им стане използват платформите си за нещо добро и значимо, не само за себе си. Каузата не засяга само САЩ, а всички чернокожи общности по света. Най-много биха загубили расистките си фенове, което не е голяма загуба, защото кой би искал подобни да ги следват и сеят страх на участията им? А и България, макар и малки, не сме пълни аутсайдъри. Все пак членуваме в ЕС и НАТО.

Всъщност, набара тревогите им. Голяма част от пияниците по дискотеките са пишман патриоти и мразят всичко различно, така че певачките наистина биха рискували да загубят някаква аудитория. Поне някоя можеше да се изцепи, защо само за прилепи и 5джи да говорят? Допускам, че изобщо не са разбрали за случилото се ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...