Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Поредно доказателство че канала няма значение ако песента е яка. Няма оправдание за флопа на В София дойде.

Screenshot-20200203-121724-You-Tube.jpg

И на мен ми харесва В София дойде, но Емилия много си повярва и се забави с нов проект и накрая пусна нещо чувано, виждано

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

И на мен ми харесва В София дойде, но Емилия много си повярва и се забави с нов проект и накрая пусна нещо чувано, виждано

Тя не е като някои песни на Роксана дето ги спирам на първата минута, но няма нищо което да те кара да си я пуснеш пак. Тук проблема е че е с изтъркано звучене, което е останало в 2010/11, а не комерс като другите песни на Ганев, които пак се слушат поне месец-два. Същия проблем имаше и Емануела с Скъпото се плаща когато изкопира звученето на Алисия от 2013.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Да. Изтъркано, чувано, копирано звучене. Не че не е същото с още куп песни де, но тук липсва и заряд. Не ме интересува за теб дали е една от най-истинските песни или не! Масовката я определи за флоп.

А пък аз определям теб за флоп. Sad flop. :ДД :th_up:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дуети в стил - бг песен с грък или някакъв балканец отдавна не впечатляват така както преди 15 години. Още повече с неизвестен грък или някакъв балканец. Навремето Преслава, Емилия, а и Кама имаха такива  и бяха топ хитове. Сакис Кукос не стана ли "известен" с Искаш да се върна? В повечето случаи си остават неизвестни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , presi_fen! каза:

Преслава и Галин сигурно вече имат над 10 млн. на дуета понеже имаше мн фенски клипове и все още има!

Имат 7,8 млн.но споко Ламбота ще я мине само с 1 клип без фен клипчета

ТАКА НИ СЕ ПАДА = дори не стана и сезонно хитче!!!!

 

Screenshot_20200203-145505_YouTube.jpg

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гръкът е излишен, гръцката част като цяло е проблемна за популяризарането на песента. Емилия и този път не изневери на гълъбовския си простоват манталитет, подливайки си сама вода.

Не в дуетността е магията на това парче, а в текста и емоцията в частта "Само казваш и сърцето ми ще спре... ще се влача, ще пия, ще плача само за теб".

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

Имат 7,8 млн.но споко Ламбота ще я мине само с 1 клип без фен клипчета

ТАКА НИ СЕ ПАДА = дори не стана и сезонно хитче!!!!

 

Screenshot_20200203-145505_YouTube.jpg

Защо изобщо все още говорите за това смехотворие? Хората отдавна забравиха, че някога е имало такава песен.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Гръкът е излишен, гръцката част като цяло е проблемна за популяризарането на песента. Емилия и този път не изневери на гълъбовския си простоват манталитет, подливайки си сама вода.

Не в дуетността е магията на това парче, а в текста и емоцията в частта "Само казваш и сърцето ми ще спре... ще се влача, ще пия, ще плача само за теб".

Аз се препънах да я изслушам. Признавам си. Като чух насечеността с гръцкия и се отказах. Не ми беше запеваемо. Вероятно и други са имали този проблем да я въртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Защо изобщо все още говорите за това смехотворие? Хората отдавна забравиха, че някога е имало такава песен.

Съжалявам ама подценявате тази песен. В топ 3 по прием. 

Не я харесвам, но е очевидно, че не е провал!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Аз се препънах да я изслушам. Признавам си. Като чух насечеността с гръцкия и се отказах. Не ми беше запеваемо. Вероятно и други са имали този проблем да я въртят.

Тази жена има талант и много пъти е доказвала усета си за добри парчета. Обаче ни стига да й видим облеклото в клипа, за да ни стане ясно, че един талант птичка не прави. Не и изпипана докрай птичка.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Съжалявам ама подценявате тази песен. В топ 3 по прием. 

Не я харесвам, но е очевидно, че не е провал!

Боже, одеве се обсъждаше. че "В София дойде" била изтъркана и вече чувана, а за дуета на Преслава и Галин не знам какво да кажа. Апотеоз на клишетата. Преслава и тя само доказва колко е изгубила от мисловната си дейност, за да се забърка в тази превтасала каша.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Donatella каза:

Имат 7,8 млн.но споко Ламбота ще я мине само с 1 клип без фен клипчета

ТАКА НИ СЕ ПАДА = дори не стана и сезонно хитче!!!!

 

Screenshot_20200203-145505_YouTube.jpg

Че то и фен клипчето на Ламбо е по-гледано от това. Така ни се пада обаче има 1.5М изтрити гледания, докато Ламбо има само 300к изтрити. Около милион е разликата им.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Педалинчо отдавна е бита карта вече щом нито Преслава,нито Азис успяха да му помогнат за хит.

Май дойде моментът, за който самият той преди години говореше: "Тази кариера е до време, смятам да попея още известно време, а след това друг бизнес."

Само дето не знам дали има 30 години, а Константин и на 45 (?) успява да мачка. Скулите и джуките му изядоха хляба на Галин, не самите песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Май дойде моментът, за който самият той преди години говреше: "Тази кариера е до време, смятам да попея още известно време, а след това друг бизнес."

Само дето не знам дали има 30 години, а Константин и на 45 (?) успява да мачка. Скулите и джуките му изядоха хляба на Галин, не самите песни.

Скулите и джуките са му най-малкия проблем,но да гнусен е,а и сега момичетата са луди по такива като Марсо и МБТ,които са си далеч по-натурални и секси без да имат устни по-големи от на майките им.

Беше ясно,че Галин без Оцко е кръгла 0. След като спря да работи с македонеца се сещам само за 3 негови хита,всичко останало мина и замина.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин наскоро в Инстаграм караше хората да си "отварят" профилите за да може да им гледа снимките, понеже "не било честно само те да виждат неговите"??

Теди Александрова пък се беше ядосала на някакви нейни фен профили.

Не знам какво им се случва, но не е нормално.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Beat. каза:

Галин наскоро в Инстаграм караше хората да си "отварят" профилите за да може да им гледа снимките, понеже "не било честно само те да виждат неговите"??

Теди Александрова пък се беше ядосала на някакви нейни фен профили.

Не знам какво им се случва, но не е нормално.

Питат го за гола снимка и отговаря: Първо си качи ти, после и аз. 

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

Не в дуетността е магията на това парче, а в текста и емоцията в частта "Само казваш и сърцето ми ще спре... ще се влача, ще пия, ще плача само за теб".

Любимата ми част от песента. Ако знаеш колко съм превъртала на нея за да усетя емоцията. Много силно се е получило. 

На мен гръцката част не ми пречи, харесва ми. Обичам такива комбинирани песни. Единственото което ме дразни е облеклото на Ема. Абсурдно е наистина, да не говорим, че няма нищо общо визията й с идеята на песента и клипа. 

Явно виждането на хората за хубава песен много се е променило щом не се оценява такъв проект. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Donatella каза:

Имат 7,8 млн.но споко Ламбота ще я мине само с 1 клип без фен клипчета

ТАКА НИ СЕ ПАДА = дори не стана и сезонно хитче!!!!

 

Screenshot_20200203-145505_YouTube.jpg

Аз лично ги бях преброил изтритите гледания , а те бяха 2,2 млн. Не говори като не знаеш ....! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Гальо каза:

И на мен ми харесва В София дойде, но Емилия много си повярва и се забави с нов проект и накрая пусна нещо чувано, виждано

За мен проблемът си беше изцяло от това, че не бяха настроили каналът правилно и не се показваше дори при ръчно търсене. Не знам песента дали се върти по ТВ, но според мен масово хората не знаят за тази песен. Можеше да има поне милион до момента, ако не беше първоначалният проблем.

А и Емилия май не си я рекламира много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...