Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

При положение, че виждате как неизвестни за нас цигански песни правят милиони гледания, защо се изненадвате, че "Ламборгини" (песен, която мен лично ме кефи, но все пак е и много близка до любимата музика на малцинствата) минава песен, която сериозно клони към поп музиката? Аз не мисля, че дуетът на Преслава и Галин е провал, мисля, че просто са се провалили в това да въвлекат и малцинствата и не е типичната песен за техните домашни купони, които очевидно са най-големият източник на гледания.

Иначе организирам официално "Stream #ДайМиЛюбов"" party. Срамно е тази толкова яка песен да е една от малкото на Галена  с под 10 милиона!

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

При положение, че виждате как неизвестни за нас цигански песни правят милиони гледания, защо се изненадвате, че "Ламборгини" (песен, която мен лично ме кефи, но все пак е и много близка до любимата музика на малцинствата) минава песен, която сериозно клони към поп музиката? .

Дуетът на Преслава и Галин клонял (че и сериозно) към поп музиката? Разбиваш ме на парчета. :D 

  • Haha 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Иначе организирам официално "Stream #ДайМиЛюбов"" party. Срамно е тази толкова яка песен да е една от малкото на Галена  с под 10 милиона!

 

Да, брутална е. Срамно е Маракеш да натрупа 11М, а GiveMeLove никога да не стигне 10М, а не е като да не стана среден хит. Имаше приеми и по участия и на концерта.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Дуетът на Преслава и Галин клонял (че и сериозно) към поп музиката? Разбиваш ме на парчета. :D 

В смисъл, че не циганее... границите отдавна са размити :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ни се пада няма нищо общо с поп музиката. Просто е по-изчистена от мазните чалга отсвири и циганските вокали. Но не това е проблема, на Джена с двете модерни от 2018 не й попречи, Мама ерата на Галена, някои на Галин итн..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

В смисъл, че не циганее... границите отдавна са размити :D 

Една от причините да не мога да я слушам са циганските отсвири в нея - абсолютно са си в една категория с "Ламборгини" - то на Галена и Фики според мен - по-малко циганее, но не знам къде ти се привижда този поп нюанс там.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Така ни се пада няма нищо общо с поп музиката. Просто е по-изчистена от мазните чалга отсвири и циганските вокали. Но не това е проблема, на Джена с двете модерни от 2018 не й попречи, Мама ерата на Галена, някои на Галин итн..

Не ме поправяйте, когато защитавам Преслава!!!!!!!!!

Исках да кажа, че ХЕМ го няма циганското, ХЕМ го няма супер хитовото и интересното както при песните на Емилия и Денис, Денис и Малката, Джена 2018, Мама ерата на Галена и т.н. Ако го имаше поне първото, щеше да е +3 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Не ме поправяйте, когато защитавам Преслава!!!!!!!!!

Исках да кажа, че ХЕМ го няма циганското, ХЕМ го няма супер хитовото и интересното както при песните на Емилия и Денис, Денис и Малката, Джена 2018, Мама ерата на Галена и т.н. Ако го имаше поне първото, щеше да е +3 млн.

Ами като го няма хитовото има ли смисъл да спорим повече?😃

Не знам, тази песен така и не ми хареса. Един от най-скучните дуети на Преслава наред с тоя с Стораро от 2014. С Джена бяха топ тандем!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса не е добър дуетен партньор и е факт, че колаборациите й не остават като нещо специално във времето -  тя просто не е отборен играч. Галена в това отношение я бие много сериозно.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Beat. каза:

Нека пуска още дуети, поне е забавно докато ги прави. :laughing:

После да има на какво да се хилим.

 

Уникално! Знам го наизуст.🤣 Ама то вече няма и къде да разказват...😫

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Сравнявах ги само на база как са познати. Карлеуша не знаех, че не е активна музикално, не се интересувам от сръбска музика (и Цеца не знам колко и дали пее изобщо все още).

Активни са и двете, но пазарите са различни. 

Продължаваме с февруарски любими песни:ba:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Willy каза:

Някой има ли го в HD?😓

@Fast може и да го има. 🙄

Очакваме ли скоро нещо ново от Анелия и Мария? И двете пропуснаха да пуснат нови проекти тази седмица. :confused1:

  • Like 2
  • Haha 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

@Fast може и да го има. 🙄

Очакваме ли скоро нещо ново от Анелия и Мария? И двете пропуснаха да пуснат нови проекти тази седмица. :confused1:

След самостоятелния концерт на живо редно е малко да си почине. Аната да се стяга, редно време е за пореден ренесанс в кариерата и'. 

Нещо модерно като това... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия нищо не съм й харесала поне малко от "Дай ми още" насам. След такива затишия обикновено избухва и изкарва нещо, което въпреки антипатиите ми към нея, влиза в топ 5 за годината ми. Да видим.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Donatella каза:

 

кой е режисъора на този шедъовър ?

 

 

 

@Амброжка.

Ехее благодаря ти. Топа си!

Един от най-качествените проекти в поп-фолка!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...