Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, asylum каза:

Тъкмо одеве в една кола се чудехме как още не са направили такъв кючек! 

Чул ви бог!(Даниел Асенов)

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Alter Ego каза:

Сцените с преследването в градината инспирирани от „Сърце“

Тук „Боже прости“ на сърбски начин. :D

 

А ТОВА :)

клип 'Хавана Тропикана'

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Donatella каза:

А ТОВА :)

клип 'Хавана Тропикана'

 

 

Донателче, виж разликата в гледанията на официалните клипове на Ламборгини и Така ни се пада.🤭🤫

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Смешно е Преслава да бъде заклеймявана като поредната невзрачна попфолк певица, при положение че една от най-добрите вокалистки в БГ музиката изобщо, която от самото начало на кариерата си експериментира жанрово. 

Талантливите вокалистки с лопата да ги ринеш. Това не и прави изцепките по-малко грозни. Или носа по-малко отрязан. 

Освен това талантлива, талантлива - колко да е талантлива? Щом не си изкарва от до всички участия на живо, а си отваря устата само ако някой е изкарал телефона да снима, няма смисъл да я хвалиш.

А музикално не е експериментирала точно от началото на кариерата си, за разлика от примерно точно Галена, която в една и съща година пуска Ламборгини и Сърце ;) . Примерно.  

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, petya1 каза:

Спорът днес тръгна, че актьорът не знаел коя е Галена, а пък в предаването не излъчиха нищо подобно. Къде го видяхте това? 

Ти пък сега, нима очакваш от Пепи - окапал нос фенс да се съобразяват с такива дреболии като факти и точно кой, баш какво и къде изобщо бил казал. Или в нашия случай - не е казаал. 

Досега не съм забелязал да се вълнуват такива подробности, та не очаквам точно сега да се трогнат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, petya1 каза:

Спорът днес тръгна, че актьорът не знаел коя е Галена, а пък в предаването не излъчиха нищо подобно. Къде го видяхте това? 

https://www.btv.bg/video/shows/marmalad/videos/online-marmalad-hristo-ne-znae-koja-e-galena.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не очаквам да си признаят, но вместо уж незнанието коя е Галена, в предаването я питат на колко светлинни години е от конкуренцията, защото си личало, че са много и не могат да я стигнат. 😀

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Зад кадър, ясно. Явно затова не е излъчено в предаването. Благодаря за линка! 

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яко гостуване на Галена в “Мармалад”. Кефи ме това, че е отпусната и усмихната и най-спокойно си говори с водещите и има какво да каже.

А иначе аз този Христо за първи път го чувам и виждам, не знам защо трябва да се взима под внимание, че не знаел коя е Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Много яко гостуване на Галена в “Мармалад”. Кефи ме това, че е отпусната и усмихната и най-спокойно си говори с водещите и има какво да каже.

А иначе аз този Христо за първи път го чувам и виждам, не знам защо трябва да се взима под внимание, че не знаел коя е Галена.

На мен не ми хареса. Но по скоро въпросите и тъпите им игри. Иначе Галена си беше отпусната, но си личеше че е уморена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

На мен не ми хареса. Но по скоро въпросите и тъпите им игри. Иначе Галена си беше отпусната, но си личеше че е уморена.

Според мен не й хареса главно играта с взимането на телефона и писането на онази глупост. Пък и беше тъпа игра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , petya1 каза:

Аз не очаквам да си признаят, но вместо уж незнанието коя е Галена, в предаването я питат на колко светлинни години е от конкуренцията, защото си личало, че са много и не могат да я стигнат. 😀

Да затова в едно от предишните предавания обявиха Преслава за най-влиятелната бг изпълнителка...😏

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BaGaBoNtIn каза:

Да затова в едно от предишните предавания обявиха Преслава за най-влиятелната бг изпълнителка...😏

Не за най-влиятелна, а за най-следвана певица в инстаграм. Предлагам ти да чуеш и коментарите на гостите за двете.😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , petya1 каза:

Къде видя общо между двете, освен, че са модни икони в страните си? 
Карлеуша за 7 години има 2 песни и то с лайв версии. Галена на година има по толкова клипирани  хитове. Карлеуша поддържа образа си с дела и скандали с бранша и коя световна звезда е облекла нещо след нея, за да ги обвини, че я копират. Галена на първо място е изпълнител в пълния смисъл на думата. Даже изявите по ТВ ограничи до минимум. При нея цялостната визия е плюс към музиката, която представя. Освен иновативните визии, не виждам с какво друго си приличат с Йелена. Различни категории гонят. 

Сравнявах ги само на база как са познати. Карлеуша не знаех, че не е активна музикално, не се интересувам от сръбска музика (и Цеца не знам колко и дали пее изобщо все още).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Danger. каза:

Никога не съм се правил на нейн фен.

Повече няма да те коментирам, защото не заслужаваш да ти се отделя време. 

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...