Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Blueberry каза:

За мен проблемът си беше изцяло от това, че не бяха настроили каналът правилно и не се показваше дори при ръчно търсене. Не знам песента дали се върти по ТВ, но според мен масово хората не знаят за тази песен. Можеше да има поне милион до момента, ако не беше първоначалният проблем.

А и Емилия май не си я рекламира много.

Наскоро като слушах Планета я въртяха сигурно през половин час.😁

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Donatella каза:

1,5 млн.

 

 
'Когато си мислех, че е ударила дъното с малоумни песни... разбрах, че дъно няма...'

Много е яка, не разбирам защо е с толкова малко гледания. Съществуват стотици хитове с по-просташки текстове от този. 

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия засега поне си е планирала добре годината. Участия в предавания, нова песен с Кости и дуетът с Тони Стораро, който пък ще има и клип. Още от първите месец с нови неща и то при положение, че има скорошна песен от последните дни на декември.. Другите още са в зимен сън и дремят.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен двете балади не ги е гласила за хит, гласи за хит тази песен с Кости и се очаква, защото двата предни проекта взривиха Румъния, за да ги канят по телевизиите им да ги представят. Новото парче ми звучи много яко, гласът й наистина е ангелски. Иначе "В София дойде" е прекрасна песен, чувствена, изпята добре, носи толкова емоция, но всеки би предположил, че няма да влезе в дискотеката. Каналът й определено играе роля, специално за този дует минаха 2 седмици и пак имах приятли, дето се интересуват от новите парчета и не бяха я чували, не им е излязла. Тя и на мен не излизаше първите дни в предложения, търсил съм я по име даже, въпреки че 2 дни я пусках многократно. Кавърът на "Отиваш си" е перфектен за мен, малко е пипната неприятно накрая, за да я завъртят по дискотеки и кръчми, не знам колко ще се получи, но гледанията за песен без клип в неизвестен канал вървят отлично. Емилия от "Акула" насам си играе картите супер, остава албум да изкара и малко повече да се постарае със соловите си проекти, както и да си наложи старите песни, има големи забравени хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката се взе за Андреа 2 само че Андреа искаше да е известна в чужбина защото видя че хората от целия Балкан я слушат дори на български, Счети какви балкански хитове има? Не ме цитирайте с онзи румънски флоп.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката: *прави 11 милиона на бонбон бебе*

Феновете й в рамания: *полудяват от кеф*

Андреа: *прави 25 милиона на Мис Калифорния*

Феновете й в рамания: *отказват се от нея*

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Къде има 25 милиона?? 

 

Това клипче е с 17М и от други две стават общо 25+ 

На Андреа вече и клиповете не искат да и гледат. Видеото с друга мацка е 4 пъти по-гледано.

  • Thanks 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце как може да е толкова зает дори и да има почивка от участия той пак работи.

След първото му участие за 2020 на 31 януари в Св. св. Константин и Елена и има уж "почивка" от участия до 6 февруари, той не почива, а снима клип. Много работи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Защо ли си мисля, че най-гледаният клип подобно на "Употребена" е такъв заради стоп кадъра... :D

Ти нали беше фен на Андромеда? Защитавай я сега когато изпъква с поне едно нещо след 2015!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Защо ли си мисля, че най-гледаният клип подобно на "Употребена" е такъв заради стоп кадъра... :D

Може да е як ремикса. Нямам намерение да го слушам, но сега видях че е микс, а не просто fan made видео. Не е чак толкова скандално. Употребена вече е съвсем различно ниво!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Соледад се очертава да й е най-големия провал. Другите й песни за чуждестранните пазари ако не друго поне чукваха милион,а сега за месец няма и 200к.😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Ти нали беше фен на Андромеда? 

Аз не й бях фен заради такива бози. Като почне да прави яки чалги - тогава.

преди 7 минути, Willy каза:

Може да е як ремикса. Нямам намерение да го слушам, но сега видях че е микс, а не просто fan made видео. Не е чак толкова скандално. Употребена вече е съвсем различно ниво!

Повечето коментари са за участничката в клипа, за която сега видях - е с 26 милиона последователи в Инстаграм :D

Андреа по-добре да я черпи нещо. 

 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Вчера е имало бъг. И Добре ли си не е.

Употребена май също не я видях,но за нея поне е разбираемо. Търсачката в Ютюб пак я праща много надолу.😫

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...