Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Знаех си, че има защо да съм фен на невероятната Деситта, жестока!

  • Wow 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Омг токущо връщам се от Хапи няма да работят и заведенията,кафета,ресторанти

Знам мило, тежко е! Аз се връщам от спа, хапи и бутиков магазин на Витошка, за съжаление не работят, сега как ще демонстрирам високия си стандарт???

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Знаех си, че има защо да съм фен на невероятната Деситта, жестока!

Всички в Алфа миришат на лицемерие, но какво да се прави, имайки предвид кой е главатаря дето не спря да лиже гъза на невероятната Преси, която е тамън за Алфа, като се замисля. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички чалгарки си публикуват въпросната притча за смъртта, много над нещата са, за тва изкупиха брашното на София като стана дума за вирува, че и до Враца стигнаха... 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, вече имаме извинение да бъдем във форума 24/7, поздравчета!

 

  • Haha 3
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яничка: Моята корона искате...

2018: МОЯТА КОРОНА ИСКАТЕ, МОЖЕ САМО ДА Я ЛЪСКАТЕЕЕЕ
2019:

2020: 

A11DD5C6-B5D8-469E-A7C4-5D61C35B0E99.jpeg.1ab469dffafb694b90f1c0ed29d68a98.jpeg.f0f8fed038f04c17f3723cb27dab21d6.jpeg

  • Haha 8
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Лидия се прегръща с фенове на стори, отново адекватен пример от една кралица.

Преслава: Вече всички снимки с фенове ще се осъществяват чрез скрийншот на мои лайфове като превантивна мярка срещу коронавируса!

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Лидия се прегръща с фенове на стори, отново адекватен пример от една кралица.

И всичко това  е сега, докато е красива и й върви в кариерата. Представете си какво ни чака като надебелее и я замени някоя нова. 
Андреа ще ни се струва като императрица на адекватността.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен, когато най-после може да сподели знанията си, продобити от пътешествията си във времето – снимки с фенове само през 3 метра! MIND=BLOWING

Image_7406649_308_0.jpg 

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, retr0 каза:

И всичко това  е сега, докато е красива и й върви в кариерата. Представете си какво ни чака като надебелее и я замени някоя нова. 
Андреа ще ни се струва като императрица на адекватността.

А Десита ще е в истерии от пренебрегванията на Алфа Мюзик към нея. Очакват ни интересни времена.

преди 6 минути, Starboy каза:

Джен, когато най-после може да сподели знанията си, продобиби от пътешествията си във времето – снимки с фенове само през 3 метра! MIND=BLOWING

Image_7406649_308_0.jpg 

Имаше преди страхотно меме с нея как се снимат с фен от различни места на земята, но не знам къде мога да го намеря. 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...