Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам дали да дръзна чак до там, но мисля, че във "Вижте го, жени" пък изобразява ваксината. Показано по арт начин, разбира се - снайпера (микроскопа) гледа бактерията и е готова да стреля по нея. Картината може да е също символична, но нека някой с по-набито око да види коя е тя, че да видим коя година е създадена, каква е историята ѝ и т.н., отговорите са под носа ни хора, нека не си изпускаме шанса!!! Всичко е закодирано много...

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Не знам дали да дръзна чак до там, но мисля, че във "Вижте го, жени" пък изобразява ваксината. Показано по арт начин, разбира се - снайпера (микроскопа) гледа бактерията и е готова да стреля по нея. Картината може да е също символична, но нека някой с по-набито око да види коя е тя, че да видим коя година е създадена, каква е историята ѝ и т.н., отговорите са под носа ни хора, нека не си изпускаме шанса!!! Всичко е закодирано много...

Аами ако с фразата “Аз съм си добре, но хората...” е искала да каже, че вече е взела мерки за коронавируса и си е добре, а ние не сме защото не сме схванали предишните послания? 
 

CFCAA2EE-5883-41CF-8BC8-99FE9FA8F6CF.jpeg

  • Haha 3
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Аами ако с фразата “Аз съм си добре, но хората...” е искала да каже, че вече е взела мерки за коронавируса и си е добре, а ние не сме защото не сме схванали предишните послания? 
 

CFCAA2EE-5883-41CF-8BC8-99FE9FA8F6CF.jpeg

Е, ти ме хвърли в Космос с това изказване! Знаеш ли какво значи това? Че всичките ни разшофрования лятото отиват право в боклука, тя е имала нещо съвсем друго предвид.... тази жена, нейния ум, просто ме изумяват все повече и повече..

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Картината може да е също символична, но нека някой с по-набито око да види коя е тя, че да видим коя година е създадена, каква е историята ѝ и т.н., отговорите са под носа ни хора, нека не си изпускаме шанса!!! Всичко е закодирано много...

https://artsandculture.google.com/asset/the-lament-for-icarus-herbert-draper/wwGsH3KJkvD1gA

rwgf-horz.jpg.2c395a9df5223a916afd47a33caea57b.jpg

  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Джен в момента отново мисли с какво да провокира целия свят затова не е пускала песен от 3 месеца. Господ е българин щом ни е дарил с нея.💞

Диагноза – Ти е анаграма на COVID-19

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Beat. каза:

This picture shows the dead Icarus from Greek mythology. He is surrounded by lamenting sea-nymphs. His father, the craftsman Daedalus, made wings out of wax so that he and his son might escape from the island of Crete

Всички мигом да пускат "Дразни ме пак" за да търсим още улики!!!

  • Like 1
  • Wow 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

This picture shows the dead Icarus from Greek mythology. He is surrounded by lamenting sea-nymphs. His father, the craftsman Daedalus, made wings out of wax so that he and his son might escape from the island of Crete

Всички мигом да пускат "Дразни ме пак" за да търсим още улики!!!

ЧЕ ТО Е БИЛО ПРЕД ОЧИТЕ НИ!

Флага с “Джена или смърт” символизира, че ако не слушаш посланията на Джен ще хванеш Корона Вирус. КРАЙ!!!

  • Like 1
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

This picture shows the dead Icarus from Greek mythology. He is surrounded by lamenting sea-nymphs. His father, the craftsman Daedalus, made wings out of wax so that he and his son might escape from the island of Crete

Всички мигом да пускат "Дразни ме пак" за да търсим още улики!!!

Много са уликите там. От момиче което ни казва да не си пипаме устата,знамето Джена или смърт,до мястото за дезинфекция Вижън.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

ЧЕ ТО Е БИЛО ПРЕД ОЧИТЕ НИ!

Флага с “Джена или смърт” символизира, че ако не слушаш посланията на Джен ще хванеш Корона Вирус. КРАЙ!!!

Толнова е вълнуващо това малки символики да препращат към други песни и локации, изумявам се на ново ниво от Джен!

Според мен всичките танцьори в клипа символизират бактерии, а Джен е ЛЕКА, тя стои в центъра (окото на бурята) и е в пълна безопасност от тях. Всичко е било пред очите ни, наистина. Мисля, че остров Крит символизира обетованата земя, безопасността. С този цитат се потвръждава твоята теза:

Всичките ми слаби точки знаеш,
взе да си ме действаш както пожелаеш!
Каквото и да кажа многократно
се убедих, че правиш всичко наобратно
!

Тоест: не приемайте никакви медикаменти - няма да подействат. Спасението е музиката ѝ!!! Разпространявайте!

  • Haha 1
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Толнова е вълнуващо това малки символики да препращат към други песни и локации, изумявам се на ново ниво от Джен!

Според мен всичките танцьори в клипа символизират бактерии, а Джен е ЛЕКА, тя стои в центъра (окото на бурята) и е в пълна безопасност от тях. Всичко е било пред очите ни, наистина. Мисля, че остров Крит символизира обетованата земя, безопасността. С този цитат се потвръждава твоята теза:

Всичките ми слаби точки знаеш,
взе да си ме действаш както пожелаеш!
Каквото и да кажа многократно
се убедих, че правиш всичко наобратно
!

Тоест: не приемайте никакви медикаменти - няма да подействат. Спасението е музиката ѝ!!! Разпространявайте!

 

F0080970-4301-4567-8C7E-2A7C68934C73.gif

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Винаги съм се чудел какво означава тави поза на Джен. С малко повече въображение ще забележите,че оформя буквата К.

 

Screenshot_20200312-232528_YouTube.jpg

F0080970-4301-4567-8C7E-2A7C68934C73.gif 

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнителите в цял свят: Фенове, пускам албум ся и ше ма видите пак след 5 години! 

В България: Здравейте милички, утре излиза албума ми, а в петък очаквайте нова песен от мен. Ще се видим следващата седмица  когато съм подготвила още нещо за вас! Целувки!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова готинка песен, пуснете я и танцувайте в стаята си лудо

 

  • Like 1
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

*Преслава и Галена си отменят участия заради вируса*

Лидия на лайф: Заповядайте утре всички в клуб Илюжън за рождения ден на Галин!!!

И призовава да се пазим.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...