Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

2017: Що за песен?
2018:
2019:
2020: Джена пак позна, мамка му...

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Новата песен и клипа на Галена са готови. Клипът е много готин - сервира на мъж, карат се :D Песента нещо е в стил “Дай ми любов”

Звучи интересно! Какво ли сервира? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Точно нещо такова ми е слуша от Галена - една идея по-некомерсиално. "Дай ми любов" е една от най-яките й песни евър. 

Определено. Най-добрата и песен последните години, супер различна

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОРОНА ВИРУС! 

Добре, привлякох вниманието ви, а сега ми харесайте коментара, отворете песента и се разцепете, че сме близо до 3М ❤️ 

 

  • Like 2
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Само аCOVIDя още някой да плюе Джен!!! 

От NAS ли точно очакваш това? Ние сме си наши хора и се прекланяме пред тази ходеща ваксина ❤️ 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

SARSето ми тупти за вас, Андри и Джен! ❤️

Нова теория циркулира из интернет, а именно, че Джен възпява COVID-19 във "Вижте го, жени"!

Да те почерпя нещо, в очите твои пише, не ме разбирай грешно, държи ме от предишен (вирус)

От чувствата менте, боли ме сърцето, да черпиш ли ме, какво пия ето (антибиотик)

вижте го, жени, хубав е нали, направен да съсипва (COVID-19)

Коментирай!

 

  • Haha 1
  • Wow 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Нова теория циркулира из интернет, а именно, че Джен възпява COVID-19 във "Вижте го, жени"!

Да те почерпя нещо, в очите твои пише, не ме разбирай грешно, държи ме от предишен (вирус)

От чувствата менте, боли ме сърцето, да черпиш ли ме, какво пия ето (антибиотик)

вижте го, жени, хубав е нали, направен да съсипва (COVID-19)

Коментирай!

 

 

D7FF2883-6AA3-42C2-9424-39693E7E98EE.jpeg

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко си е показала тя, просто не го разбирахме.. символика!!! #subliminalmesseges

cats.jpg

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...