Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, omline каза:

Преслава отмени две участия и нашият вече прави експертизи на здравеопазването.

Преслава си резне носа, същият дава мнение за психическото състояние на хората дето не се харесвали външно.

Преслава утре сигурно ще си смени религията и този индивид ще започне да дава съвети по сюнетчийство.

Ти живот нямаш ли си бе, мой?

Стана ви навик да използвате Преслава като бухалка за всяко мое мнение. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не мисля, че е позьорка щото все пак има малко дете и това е съвсем разумна постъпка. 

 

Но няма нужда нейното решение да бъде превръщано в лозунг. Позьорът е онзи дето цитирах по-горе.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Ама на тази от Инстаграм не могат ли да й сложат някакво ограничение. Какво е това нещо?

 

Screenshot_20200311-185908_Gallery.jpg

Нов рекорд в поп-фолка: 

Най-много качени сторита за 24 часа: Андреа (100+)

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Но няма нужда нейното решение да бъде превръщано в лозунг. Позьорът е онзи дето цитирах по-горе.

Това го писах два дни преди първите случаи на Коронавирус в България. 
 

От 6.03.2020 г. от 17:01, Fast каза:

В момента е изключително опасно много хора да се събират на едно място. Буквално всеки ден се отменят дати за турнета, заснемания на филми и ТВ сериали и тн.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Не, просто ни все повече хора им прави впечатление липсата ти на собствено мнение, извън тези съобразени с това на Пепа. 

Това го казваш ти ли? Погледнете първо себе си тогава давай съвети!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Това го писах два дни преди първите случаи на Коронавирус в България. 
 

Къде са ти оценките за здравната ни система отпреди тези първи случаи? Не мажи повече, че и без това си се омазал достатъчно.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Къде са ти оценките за здравната ни система отпреди тези първи случаи? Не мажи повече, че и без това си се омазал достатъчно.

Твърдиш, че съм си изградил мнение за коронавирусът посредством Преслава, което е повече от абсурдно.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, presi_fen! каза:

Това го казваш ти ли? Погледнете първо себе си тогава давай съвети!

Драги, аз не си сменям мнението според това в коя посока е кихнала Пепа ;) 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Твърдиш, че съм си изградил мнение за коронавирусът посредством Преслава, което е повече от абсурдно.

Не, твърдим че вадиш някви грандомански изказвания за родното здравеопазване и насаждаш излишна паника понеже Пепа Инфлуенцърката решила да изпълни препоръката на Министерство на Здравеопазването. 

Честито, отното успяваш да защитаваш две коренно различни и противоречащи си мнения в рамките на едно изказване. 

А да, и не е забравяй да се обявиш за жертва на психологически тормоз. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Твърдя, че един плазмодий би ме разбрал доста по-коректно от това, което ти си разбрал от цялото нещо. Твърдя също, че същият този плазмодий е по-вероятно да изгради каквото и да е мнение доста по-независимо и обективно от теб.

Хайде да не се обиждаме.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Част от новия дует на Галин и Диона?

https://streamable.com/mx2b1

Звучи 1:1 с "настръхвам като ме докосне", която също не е много оригинална. По-банални и еднакви могат ли да станат? Как ще се изкефя само на новият флол!😁

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Започнаха мерките за коронавируса и в клубовете. След клубовете в Пловдив и Плаза също са предприели мерки:

 

89510580_10157191920237861_3240672658714525696_o.jpg

Ала-бала. Стойте си вкъщи. Кръчмите няма да избягат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, zai4eto82 каза:

Започнаха мерките за коронавируса и в клубовете. След клубовете в Пловдив и Плаза също са предприели мерки:

 

89510580_10157191920237861_3240672658714525696_o.jpg

дИзЕнфиКцирано😐

  • Like 1
  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Ала-бала. Стойте си вкъщи. Кръчмите няма да избягат.

Много е лесно на думи. Но се забелязва спад в работата навсякъде и сега особено с тоя вирус много се надявам заведенията да не затварят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Преслава че първа отмени всичките си участия. Макар че изобщо не разбирам защо клубовете изобщо са отворени. Живея в Италия от 10 години и уверявам ви положението тук е сериозно. В България и всички други държави в които вирусът тепърва "пристига" трябва да вземат спешни мерки преди да стигнат до ситуацията тук. Съветвам всеки от вас да бъде много отговорен към себе си и най-вече към близките си, които имат здравословни проблеми, защото уверявам ви вируса наистина убива хора със слаба имунна система. Искаше ми се да забия шамар на потребителя, който на предната страница написа, че не можело да не отиде на дискотека за да чуе "бензин" в клуб... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на 8 когато събера смелост да се прибера в нас, за да се напия вода и успея да изляза отново след това:

89537634_1049159148792186_8652508408622088192_n.jpg

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...