Jump to content


Ваня и Меди - Параноя


Препоръчани коментари

Защо пак пише PLANETA TV, а не PLANETA PAYNER? Кво става в тая компания? Май кокошарника ше се пръсне скоро...

За песента няма какво да се коментира - тъпа, тъпа, тъпа... Ваня няма свестни песни в Пайнер (или Планета :D ), а този не знам къде се бута толкова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванче,благодаря ти че ми припомни отвратителния глас на този. Само заради него няма да слушам иначе наистина силната ти песен.

Ама този освен с пеенето си е станал противен и с държанието си. Циганската версия на Галин ли е това? Същите движения,кифленски муцки и лоши погледи сякаш не си личи от 100 километра,че е хомо бандит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Ваня ли трябваше да излезе най-хитра и да налази първа обещаващия Меди? Ужас. Галя да беше с него направила дует вместо с Фикуса. Или Башурка, и без това й е дуетна година. Иначе песента става, макар на припева да ми идва да изтанцувам патешкия танц с тоя текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Gerganafen каза:

Точно Ваня ли трябваше да излезе най-хитра и да налази първа обещаващия Меди? Ужас. Галя да беше с него направила дует вместо с Фикуса. Или Башурка, и без това й е дуетна година. Иначе песента става, макар на припева да ми идва да изтанцувам патешкия танц с тоя текст.

Aма е сладурче резанкото, не че Дамян е лош де. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей тука убиха. Мноого силна песен, и двамата (особено Меди) изглеждат брутално, абе всичко е топ! Това ще е един от хитовете на зимата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро! Това най-накрая ще е пак хит за Ваня след "Богиня". Куплетите на това, което пречат песента да стане МЕГА хит, а да си остане "просто" хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...