Jump to content



Денис Теофиков - Катастрофа


Препоръчани коментари

преди 25 минути, VulkoIsTheBest каза:

Хаха и ся гледаш Емилия се ядосва и прави самостоятелна версия на "Тръгвай си".

После Денис взема нещата в свои ръце и убива Емилия. 

wtf sorry guys 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, VulkoIsTheBest каза:

Хаха и ся гледаш Емилия се ядосва и прави самостоятелна версия на "Тръгвай си".

Аз няма да се оплача :D 

преди 40 минути, Gerganafen каза:

Ани Хоанг е перфектна като ревяща статистка :1000(33): Песента е "Тръгвай си 2", може би кармата го връща на Емилия задето пусна самостоятелна версия на "Безумна любов" навремето.:bn: Като цяло се е получил супер добър и въздействащ проект, но защо трябваше да развалят всичко с абсурдната част "Казваха ми 'Няма да си звезда'" и селфита с пощурели дечица?:1000(10):Супер не на място и разваля цялото тъжно настроение. Иначе момчето е харизматично и пеещо, съгласен съм, че има бъдеще. Браво като цяло!

Според мен го връща на някоя девойка, дето му ги е говорила тези неща хах 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Искаше да цитираш retr0, че няма да се оплачеш ако Теофики шитне русия Джексън на фолка ли?  :D

И русия, и черните Джексъни ги боготворя, но шегата му се получи :D Няма да се оплача да слушам "Тръгвай си" и в трето изпълнение, просто си представям това да звучи по 15 пъти на вечер, както сега оригиналът звучи по 5 :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

И русия, и черните Джексъни ги боготворя, но шегата му се получи :D Няма да се оплача да слушам "Тръгвай си" и в трето изпълнение, просто си представям това да звучи по 15 пъти на вечер, както сега оригиналът звучи по 5 :ba:

Квеее, мило, боготвориш Башура ли, OMG, не знаех, честно.

И аз преди я богопомазвах. Откакто може да пробие с носа си дупка в дърво по-бързо от кълвач обаче, не знам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, момчето има глас, само приликата с "Тръгвай си" не я удобрявам. Нека залага на различни песни, има си го таланта. Поне не е клиширана мазнотия, че ми е писнало. 

Защо ли не са написали Diamond Beat като автори на музика и текст, а само Николай Пашев? Да не би да се е разпаднал екипът им?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Палячо. Много преиграва - то са стойки, замахвания и чудесия. Намръщването му лице вече ми е писнало. Тоя няма една позитивна снимка. Песента е бледо копие на дута с Ема. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не, това момче ги прави луди калинки, брутален проект, какво изпяване и текст, това ме зариби на първата минута точно както едно време "Губя те бавно" и "Погледни ме в очите", ей така действа. Има прилика с "Тръгвай си", но нормално след този голям успех, едно браво е малко да се каже на Денис и всичко, което направи тази година! Луд!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...