Jump to content



Анелия - Гъзарка


Fast

Препоръчани коментари

Добре е изсвирено, куплетите са готино изпети, но крайният резултат е пълен буламач, който не бих слушал.

Деветката на сезона си остава:

И не сравнявайте Анелия с Адриана - на Адриана кючеците са модерни, ритмични, това е мангалска мазнотия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано бива. Да, втори път няма да си я пусна, но от друга страна нямам търпения Галена да я кавърдиса до половин година, а след нея Пепа човек лакът краден нос и тя да я включи като саундтрак в поредната си реклама на цигари на дечурлига под 18 години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Честно казано бива. Да, втори път няма да си я пусна, но от друга страна нямам търпения Галена да я кавърдиса до половин година, а след нея Пепа човек лакът краден нос и тя да я включи като саундтрак в поредната си реклама на цигари на дечурлига под 18 години. 

Същото си помислих. От Дай ми още насам Аня диктува модата, всички се подравняват спрямо нея. То не бяха кавъри на Унутамам и Зоопарк, сега очаквам сходни кючеци от Галена, Преслава, Мария, Силиврия, Скочубрия и сие. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Същото си помислих. От Дай ми още насам Аня диктува модата, всички се подравняват спрямо нея. То не бяха кавъри на Унутамам и Зоопарк, сега очаквам сходни кючеци от Галена, Преслава, Мария, Силиврия, Скочубрия и сие. 

Кво друго да очакваш от кокошарник? Едната повлече крак, и останалите мисирки и те по нея. 

Иначе тая песньовка ако пишеше в заглавитето че е Аньова, нямаше да позная - не звучи като нея, тая статиска дето е взела за главната роля в клипа бая грозновата, абе изобщо мани мани. 

А коментарите за Сияна си ги обяснявам, че са търсили една друга Сияна, ма не са уцелили май. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мангасарка". Анелия гради чуден репертоар в последните години: Така ме кефиш, Яко ми дейставаш, Гот ми е, Бръм, Гъзарка... Коя от коя по-голямо бижу. Понякога е по-добре да слезеш от сцената, отколкото да се изходиш върху всичко, заради което си натрупал фенска маса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

"Мангасарка". Анелия гради чуден репертоар в последните години: Така ме кефиш, Яко ми дейставаш, Гот ми е, Бръм, Гъзарка... Коя от коя по-голямо бижу. Понякога е по-добре да слезеш от сцената, отколкото да се изходиш върху всичко, заради което си натрупал фенска маса.

Защо да слиза от сцената, щом е успешна и към днешна дата? Можеше като Глория да се държи, пак нямаше да сте доволни. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

"Мангасарка". Анелия гради чуден репертоар в последните години: Така ме кефиш, Яко ми дейставаш, Гот ми е, Бръм, Гъзарка... Коя от коя по-голямо бижу. Понякога е по-добре да слезеш от сцената, отколкото да се изходиш върху всичко, заради което си натрупал фенска маса.

Еми явно има усет жената, не случайно всички правят хитове по нейните песни. Ето Зоопарк, една от обективно най-тъпите песни евър, все още из класациите в реинкарнираните версии от Галена и толбухинския Майкъл Джексън. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко с смесени чувства съм. Песента е готина, особено за купони, но този текст никак не ми допада. Видеото е мега яко, но на тази песен грам не пасва. Анелия може много, доказвала го е милион пъти, не знам защо така хаотично е направила този проект. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Еми явно има усет жената, не случайно всички правят хитове по нейните песни. Ето Зоопарк, една от обективно най-тъпите песни евър, все още из класациите в реинкарнираните версии от Галена и толбухинския Майкъл Джексън. 

И самият Зоопарк все още се котира!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си тая песен без клип... не е толкова зле :D Ютуб ми я пусна и ...

Анелия явно е толкова изчерпана и досадна като физиономия, че всичко ми е анти. Оттеглям първоначалното ми мнение за песента. Сигурно ще е хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Защо да слиза от сцената, щом е успешна и към днешна дата? Можеше като Глория да се държи, пак нямаше да сте доволни. 

Никой няма против песни като дай ми още или генерал, които са тотално хитове и като ниво са много над тази, шампион и каквито още простотии изпя в последните години. Може да е актуална и без да изпростява на левъл хит мюзик. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам къде видяхте някоя последните песни да е хит, пълни флопове, а както се вижда и тази не привлича особен интерес въпреки всичко, защото хората прото не могат да я възприемат по този начин. "Зоопарк" поне беше нещо модерно, да вземе да се върне към ерата с "Искам те, полудявам" и "Яко ме действаш" или "Гот ми е", там също е много силна, но задължително с друг екип за текстовете. Няма по-голям проблем от тях в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Born to Die каза:

Не знам къде видяхте някоя последните песни да е хит, пълни флопове, а както се вижда и тази не привлича особен интерес въпреки всичко, защото хората прото не могат да я възприемат по този начин. "Зоопарк" поне беше нещо модерно, да вземе да се върне към ерата с "Искам те, полудявам" и "Яко ме действаш" или "Гот ми е", там също е много силна, но задължително с друг екип за текстовете. Няма по-голям проблем от тях в момента.

Шампион е мегахит по дискотеките

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , asylum каза:

Същото си помислих. От Дай ми още насам Аня диктува модата, всички се подравняват спрямо нея. То не бяха кавъри на Унутамам и Зоопарк, сега очаквам сходни кючеци от Галена, Преслава, Мария, Силиврия, Скочубрия и сие. 

Нее. Галена има някакво ухо за музиката, това тук е ромска сланина, не музика. Не вярвам и да стане хит, което означава, че Галчуна няма да пипа там. Виж, Преслава, ако иска, я укоражаваме да направи кавър и на музиката, и на текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да е конкурентноспособна е едно, да се принизи дотам  да прави "музика" за малцинствата вече е съвсем друго. Яко ми действаш, Гот ми е, Така ми действаш са нелоши комерси макар и с такива текстове, но вече цигании от рода на Гъзарка, Моят мъж, Колеги и т.н. идват прекалено за изпълнител с имиджа, който Ана имаше преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Да е конкурентноспособна е едно, да се принизи дотам  да прави "музика" за малцинствата вече е съвсем друго. Яко ми действаш, Гот ми е, Така ми действаш са нелоши комерси макар и с такива текстове, но вече цигании от рода на Гъзарка, Моят мъж, Колеги и т.н. идват прекалено за изпълнител с имиджа, който Ана имаше преди.

Може би пък това й е в кръвта и вече не се свени да показва себе си! Този предишен имидж, за който все пишете, е отпреди 15 години и вече никой почти не го помни. Новите фенове дори не знаят дали и как се е подвизавала тогава! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен! 🤐 Анелия се е тотално побъркала. Текстът е покъртителен. Адски ниско ниво е тази “песен” и тази Анелия. Ясно е, че иска хит, но тя не е Татяна или Яница, за да търси хит с цената да си плюе на дискографията. Яд ме е,че едно от имената, които трябва да дърпат жанра, се излага така жестоко.
Язък за видеото, в което наистина са вложени доста идеи, работа и финанси. Иначе адмирации,че е една от малкото, които се стараят и за видеата си! 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...