Jump to content



Преслава - Не идвай


Препоръчани коментари

преди 50 минути, Starboy каза:

Не трябва да имате очаквания да пусне 5 пъти песни като последните ѝ от Ганев. Самата идея, че пуска албум с цели 5 нови песни е похвала, а това, че са от различни автори прави нещата още по-добре. Ако беше записала петте от Ганев, по-добре ли щеше да бъде? Нека има разнообразие, вчерашната и аз не я харесах, но тази е различна, нещо, което не сме чували от Преслава от доста време насам, браво за което. В Ютуб коментарите и лайковете/дислайковете са повече от добри, хората имаха нужда от нещо различно, това и ни даде Кралицата, нахрани ни!

А какво трябва да имаме?

След като се хвали, че ще пуска 5 нови песни, тя трябва да ги е изпипала добре за нейните фенове, а не да слага пълнежи, които никога нямаше да пусне като самостоятелно парче.

Значи Галена, която я изкарвате ( не ти ) най-долната може да избара албум без слабо парче и перфектни клипове, а тя не може да си напъне и да избара 5 песни?

Ми тя вместо да им дава хубав, пресен хляб, тя им дава мухлясъл, който дори тя не харесва. И чак се учудва и се радва, че харесват тези бози.

След като не можеш да предложиш най-доброто на твоята публика, не предлагай нищо.

Колкото до песента..

Не е лоша, но не е и добра, просто е недоизпипана.

Ако беше избрана яко, щеше да е жестока, защото напомня на старите песни.

Коментарите в нейния канал не важат, защото са писани само от лизачи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези песни са далеч от пълнежите, с които много са запълвали албумите си. Изглеждат заебани от нея, защото е попадала на по добри, но в никакъв случай не са пълнежи и са песни с по голям потенциал дори от някои от клипираните и последнитв години. На мен лично Ме идвай по ми допада от Без теб или Чупливата. Аранжимента ми е в стил умерените и баладите на Стан. Не е типичния Драганински тук. Вчерашната ми е по добра от Пада звезда и дори Изтрвзняваш ли. Въпрос на вкус разбира се. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека има нови песни и нека всеки си слуша тези, които най му допадат. И едно време е било така, когато албумите бяха с по 8-9 непознати песни. Няма как всички да са тотални хитове, или да се харесат масово. Нека има и песни за по-отбрана консумация, които могат да се слушат и извън дискотеката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази е много добра, наистина не схващам кое не ви харесва, евала, че пуска непознати песни в албума, останалите никога няма да рискуват така. Освен това вчерашната е брутална, тази малко по-слаба, но пак радва. И са чисти поп фолк, не някакви модерни извращения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , dan!el каза:

Това е поредното доказателство, че балада не винаги значи качество. Уж "комерсът" от вчера е много по-добър!

Жалко, че ще има една балада и тя е толкова слаба. Естествено, че няма да бъде хит и съответно как после да имат стимул да правят по-мелодични неща.

Ква балада те гони?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Ква балада те гони?

В днешно време публиката не разпознава умерените песни от баладите,за това се слагат под общ знаменател. Може би защото масово се правят диско бози. 

Бях чел мнения и че Вторник беше е балада едва ли не... За някои дори В твоите очи е балада... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ще има и недоволни, нормално е! Само критиката да е градивна, защото ей така от пръстите и щото сме фенове на тая и оная някак не върви вече! Какво да кажа..... за мен песента определено не е различна за Преслава - напротив, почерка на Драганински личи и не е нещо различно като музика, но в това няма лошо. Да, за текста Росето си е оставило пръстите пак, ей така за два реда и лапа парите, а не съм съгласен така, но щом е решила пак да залага на подобна тематика..... Нищо, нищо ново за Преслава този път, но в песента има нещо хубаво, приятно за слушане и в същото време доста носталгично! Да вметна, че това не е НИКАКВА БАЛАДА, а е просто песен в умерено темпо тип "За да те забравя", "Кръчма е душата ми" на Милкото или да речем "Жените след мен" от нейните, но по-слабичка от тях. Сигурен съм, че няма да залага на нея и определено няма да сбърка ако е така, но и тази песен ще намери своята аудитория. Да, ще я слушам, защото не е лоша, но като предната няколко пъти..... Просто не може да се сравни с познатите песни от албума и е нормално, пък и се радвам, че те са получили своето внимание и висока оценка.  Чакаме още цели 3 нови песни, така, че надеждата умира последна..... Очаквам двете най-силни да ги остави за накрая. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

Значи Галена, която я изкарвате ( не ти ) най-долната може да избара албум без слабо парче и перфектни клипове, а тя не може да си напъне и да избара 5 песни?

Кой е този албум?  Защото, ако е АЗ.. в него нито песните са перфектни, нито клиповете. 

Иначе мен още повече ми хареса тоя сингъл, но аз много се радвам на звученето на Драганински, което ме води на мисълта, че има вероятост да не харесам останалите особено.. но пък да видим.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо симпатично има и в двете песни. Гласът на Преслава ги прави симпатични, иначе не са ци нищо особено.  В последто време я преоткривам като гласище, иначе дискографията й до 2011 г. винаги ми е била много любима. Дано в следващите ми допаднат повече. Само адмирации жт мен за решението да пусне албум с 5 нови песни! 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Винаги ще има и недоволни, нормално е! Само критиката да е градивна, защото ей така от пръстите и щото сме фенове на тая и оная някак не върви вече! Какво да кажа..... за мен песента определено не е различна за Преслава - напротив, почерка на Драганински личи и не е нещо различно като музика, но в това няма лошо. Да, за текста Росето си е оставило пръстите пак, ей така за два реда и лапа парите, а не съм съгласен така, но щом е решила пак да залага на подобна тематика..... Нищо, нищо ново за Преслава този път, но в песента има нещо хубаво, приятно за слушане и в същото време доста носталгично! Да вметна, че това не е НИКАКВА БАЛАДА, а е просто песен в умерено темпо тип "За да те забравя", "Кръчма е душата ми" на Милкото или да речем "Жените след мен" от нейните, но по-слабичка от тях. Сигурен съм, че няма да залага на нея и определено няма да сбърка ако е така, но и тази песен ще намери своята аудитория. Да, ще я слушам, защото не е лоша, но като предната няколко пъти..... Просто не може да се сравни с познатите песни от албума и е нормално, пък и се радвам, че те са получили своето внимание и висока оценка.  Чакаме още цели 3 нови песни, така, че надеждата умира последна..... Очаквам двете най-силни да ги остави за накрая. :) 

Еее,аз пък мислех,че много ще ти допадне.😁За мен например,това е най-готината нова от трите,но пък за всяка песен си има аудитория.😊

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от години мога да кажа, че истински ми харесва песен на Преслава.  Само текстът е зле, но като музика и аранжимент  е много силна. Разбира се обаче тя ще я зареже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук наистина си е най-старата Преслава, просто и тази и първата песен са наистина добри, тази е най-различна. Определено си личи с каква лекота пее след операцията, звучи перфектно! Много ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...