Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Willy каза:

❤❤🔥

Противничките на Преслава. Само още една идиотка им липсва.

  • Haha 3
  • Dislike 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Противничките на Преслава. Само още една идиотка им липсва.

То няма да стигне снимката за всички дето не харесват Уродислава. Ще трябва цял албум.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Честито! 

Галош отменя премиерата, “поради технически проблем” 😂 Пак се е стреснала...

Това да не ти е Преслава, че да отмени цял клип, защото не си харесва вещерския нос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Ема пак почна с парадирането. Кому е нужно? Чак позирала пред някаква стена все едно на Оскарите е била, а не на рожден ден.

Как не ги е срам да позират пред някаква стена...

Сигурно си мислят, че са звезди

Срамота е да видиш някаква стена и да не се снимаш все едно си на Оскарите

:1000(10):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази плашеща снимка от д-р Хари Янакиев? Примата Глория не е пропуснала да коментира.

 

  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Каква е тази плашеща снимка от д-р Хари Янакиев? Примата Глория не е пропуснала да коментира.

 

Мъж-мечта ,нищо, че е плешив , дебел, плешив, космат.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Каква е тази плашеща снимка от д-р Хари Янакиев? Примата Глория не е пропуснала да коментира.

 

Въй, ужасен е. Много е гнусен. Мразя космати мъже. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, сестро, но аз съм беден турски студент

 

https://www.vbox7.com/play:1c00bf7450

 

884952.jpg

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Dushteryata-na-Gloriya-shokirana-ot-Suzhalyavam-sestro-no-az-sum-beden-turski-student-884952

Мъжът, хакнал инстаграм профила на дъщерята на фолкпевицата Глория, е поискал 320 евро, за да й го върне. Симона Загорова разказа пред Нова телевизия подробности за неприятната случка.  

“Миналият понеделник получих имейл, който изглеждаше абсолютно достоверен, все едно е официален от Instagram. В него ми казват, че моят профил е одобрен за верификация, което показва, че това е официален профил и друг няма", обясни певицата. 

След това й поискали сканирано копие на лична карта. А минути по-късно получила имейл с информация, че профилът й е хакнат и трябва да плати 320 евро, за да си го получи обратно. Старият ми профил имаше 50 000 последователи. Да загубиш толкова голям контингент от хора не е приятно. Той написа "Съжалявам, сестро, но аз съм турски студент и съм беден". 

Тя обясни, че е подала сигнал в полицията и направила нов такъв в Instagram.  "Направих си нов профил, където обясних, че не искам да се поддавам на подкупи и манипулация. Съветвам всички да внимават какви имейли получават", коментира Загорова.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Съжалявам, сестро, но аз съм беден турски студент

 

https://www.vbox7.com/play:1c00bf7450

 

884952.jpg

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Dushteryata-na-Gloriya-shokirana-ot-Suzhalyavam-sestro-no-az-sum-beden-turski-student-884952

Мъжът, хакнал инстаграм профила на дъщерята на фолкпевицата Глория, е поискал 320 евро, за да й го върне. Симона Загорова разказа пред Нова телевизия подробности за неприятната случка.  

“Миналият понеделник получих имейл, който изглеждаше абсолютно достоверен, все едно е официален от Instagram. В него ми казват, че моят профил е одобрен за верификация, което показва, че това е официален профил и друг няма", обясни певицата. 

След това й поискали сканирано копие на лична карта. А минути по-късно получила имейл с информация, че профилът й е хакнат и трябва да плати 320 евро, за да си го получи обратно. Старият ми профил имаше 50 000 последователи. Да загубиш толкова голям контингент от хора не е приятно. Той написа "Съжалявам, сестро, но аз съм турски студент и съм беден". 

Тя обясни, че е подала сигнал в полицията и направила нов такъв в Instagram.  "Направих си нов профил, където обясних, че не искам да се поддавам на подкупи и манипулация. Съветвам всички да внимават какви имейли получават", коментира Загорова.

Гледах го, има нов профил вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Въй, ужасен е. Много е гнусен. Мразя космати мъже. 

Но нали преди 6 години сподели, че бръснеш космите от гърба на брат ти?

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Но нали преди 6 години сподели, че бръснеш космите от гърба на брат ти?

КАКВОООООООООО 😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...