Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Тази балада беше наистина ГОЛЯМ ХИТ!

От 2008 и 2009 помня единствено песните на Преслава. За "Новата ти" ясно, че беше мегахит, но примерно за тази изобщо не знаех, че е била такъв хит, а както се разбира, е останала и във времето с тия милиони дето е навъртяла. 😂

 

Уникална! :D :D :D :D :D :D

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , PreslavaIsTheQueen каза:

Тази балада беше наистина ГОЛЯМ ХИТ!

giphy.gif?cid=8fc3c8975d45f2e2486d633363

Не беше голям хит.

Всичкк се вълнуваха, но останаха много разочаровани от песента, защото очакваха много повече ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pechenko каза:

giphy.gif?cid=8fc3c8975d45f2e2486d633363

Не беше голям хит.

Всичкк се вълнуваха, но останаха много разочаровани от песента, защото очакваха много повече ;)

Ами не знам. Помня, че и по концерти имаше големи реакции, а и с тези гледания, които е направила. Все тая-Уникална балада!

ПП: Рашия кърти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Ами не знам. Помня, че и по концерти имаше големи реакции, а и с тези гледания, които е направила. Все тая-Уникална балада!

ПП: Рашия кърти :D

Тогава на всяка песен имаше реакция, но специално тази не беше голям хит, а и беше крадена от някаква арабска.

нищо чудно от там да са дошли гледанията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми пречи беше планирана Коцето с Райна да я пее и имаше друг текст даже. После Райна се разсърди на Коцето, че с Преслава я записал доколкото си спомням. Другият текст беше много по-як и се пееше за връзката на Райна и Коцето. Аз не знам защо на Коце "Не му пречи" му е любима и до днес и на участия пее по един куплет, но я спира после, защото вика, че била много тъжна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, mitak_94 каза:

Тая песен такъв мегахит ли е била, че е навъртяла 6.5 милиона гледания от 2013 до сега? 

 

Голям хит беше. Музиката е много въздействаща и хората още я помнят. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че беше голям хит и все още си е. Това е музика за слушане, не поредната клубна чекия. ИнЧе прекалявате с Преслава. Смятам, че новият нос не е никак зле, а е имала и здравословна причина. От снимките, които качва, не личи да е супер слаба, както в онзи тегав момент покрай режим неприлична например.

Редактирано от Willy
  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

Разбира се, че беше голям хит и все още си е. Това е музика за слушане, не поредната клубна чекия. ИнЧе прекалявате с Преслава. Смятам, че новият нос не е никак зле, а и щом е имала и здравословна причина, сте направо жалки. От снимките, които качва, не личи да е супер слаба, както в онзи тегав момент покрай режим неприлична например.

 Да вярваш, че наистина е имала здравословна причина.

И гласа си е оправяла.

Редактирано от Willy
  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, pechenko каза:

То ти си супер жалък да вярваш, че наистина е имала здравословна причина.

И гласа си е оправяла.

Така каза самата тя, а не вярвам да лъже за такива неща. Имам приятел с доста подобен нос и той имаше проблем и трябваше да се подложи на операция. Всичко е възможно. Съветвам те да не ми лепиш епитети какъв съм без да ме познаваш, защото това говори повече за теб и особата ти. Не знам какъв ти е фетишът да се заяждаш и обиждаш, но е кофти и абсолютно ненужно.

пс. Има ли начин да се махнат тия реклами, или поне да са по-малки. От телефона едва се вижда мненията и е супер досадно. Не, че не е приятно да гледаш разширени вени, чесън и изоставени кучета де... толкова ли много се печели от тях 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, NazzkO каза:

Така каза самата тя, а не вярвам да лъже за такива неща. Имам приятел с доста подобен нос и той имаше проблем и трябваше да се подложи на операция. Всичко е възможно. Съветвам те да не ми лепиш епитети какъв съм без да ме познаваш, защото това говори повече за теб и особата ти. Не знам какъв ти е фетишът да се заяждаш и обиждаш, но е кофти и абсолютно ненужно.

пс. Има ли начин да се махнат тия реклами, или поне да са по-малки. От телефона едва се вижда мненията и е супер досадно. Не, че не е приятно да гледаш разширени вени, чесън и изоставени кучета де... толкова ли много се печели от тях 

Тя може да каже много неща, но истината не е една от тях.

И аз имам приятел, които си оперира и излъга, че било заради здравословни причини.

Всичко е възможно.

И аз те съветвам да не лепиш етикети на всички хора тук, защото говори повече за теб и особата ти.

Явно се засегна, но ти можеш да лешиш етикети на всички хора, но хората на теб не може?

С какво право си позволяваш това?

Че и се обидил господина и ми казва да не лепя, след като той първо залепи, не на един, а на почти всички тук.

Много жалка и долна постъпка.

Не знам фетиш ли ти е да плюеш Галена и обиждаш феновете й, но е супер жалко, след като си обидил половин форум да се правиш на жертва.

п.с

Паника-та чукна два милиона.

 

п.с.2

Защо ми скрихте коментара?

Значи той може да каже на всички, че са жалки, а аз не мога да му кажа, че е жалък?

След като криете коментара ми, скрийте и неговия!

какви са тези двойни стандарти?!?!?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pechenko каза:

Тя може да каже много неща, но истината не е една от тях.

И аз имам приятел, които си оперира и излъга, че било заради здравословни причини.

Всичко е възможно.

И аз те съветвам да не лепиш етикети на всички хора тук, защото говори повече за теб и особата ти.

Явно се засегна, но ти можеш да лешиш етикети на всички хора, но хората на теб не може?

С какво право си позволяваш това?

Че и се обидил господина и ми казва да не лепя, след като той първо залепи, не на един, а на почти всички тук.

Много жалка и долна постъпка.

Не знам фетиш ли ти е да плюеш Галена и обиждаш феновете й, но е супер жалко, след като си обидил половин форум да се правиш на жертва.

п.с

Паника-та чукна два милиона.

Кого съм обидил, да се извиня, ако е необходимо. Аз не смятам, че съм обиждал някого нарочно. Няма как да имам нещо против хора, които не познавам. Виж, ако мнението ми по дадени въпроси не съвпада с твоето и нещо подобно те обижда, това е съвсем отделено. Смятам, че спазвам добрия тон на

общуван.

пс къде и кого съм нарекъл жалък? Май се обърка

пс 2 ааа по въпроса за носа. Не е било лично към никого, просто е жалко да се обръща толкова внимание на нещо подобно. Не съм се изразил съвсем точно, а ни най-малко съм имал конкретен човек наум 😆

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Кого съм обидил, да се извиня, ако е необходимо. Аз не смятам, че съм обиждал някого нарочно. Няма как да имам нещо против хора, които не познавам. Виж, ако мнението ми по дадени въпроси не съвпада с твоето и нещо подобно те обижда, това е съвсем отделено. Смятам, че спазвам добрия тон на общуване ✌️

Обиждаш след това питаш кого съм обидил?

Не преиграваш ли?

Сега ще кажеш, че без да искаш си обидил хората тук?

Е, голяма жертва стана, браво! Перфектна игра.

цитирам: Смятам, че новият нос не е никак зле, а и щом е имала и здравословна причина, сте направо жалки.

Значи ти можеш да кажеш на хората тук, че са жалки, но когато ти казах, че си супер жалък ми махат коментара, щото си го репортнал или модератора е решил така, ако е второто значи модератора трябва да махне и твоя коментар

Сега да не вземеш да се разплачеш и да напуснеш форума, защото няма да ти платят за ролята на жертва

п.с.

Преслава само комерси ли е сложила в албума? 100% няма да има нито една балада.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че го уточнихме това хахах, не се стягай толкова наистина. Иначе аз се надявам да е вкарала и някакви по-смислени парчета от Пиян честно казано... с това ѝ се получи сравнително лесно хит, защото от Изтрезняваш ли мина време, а и цялата история с носа и инатаграма помогнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , чушка. каза:

И аз за него първо се сетих. След първият им мегахит, феновете очакват втори. 

Може да е и продължение на този хит на китайски!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , THE IIconic каза:

Утре 18 часа, Камелия - Името ти Remix

Браво, браво, възползва се от потенциала на тази песен да е една от малкото нови, които остават в златния фонд. Спокойно може да я раздвижва още и чак есента да пусне нова.

Стриймваме ли друга една от най-добрите нови песни?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

@Cally-Pressyfan', вдигаш ли купон поради факта, че за днес ''Пиян'' е над ''Паника'' в popnable за дневни гледания ?

Вдигам купон още от деня, в който излезе "Паника".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

@Cally-Pressyfan', вдигаш ли купон поради факта, че за днес ''Пиян'' е над ''Паника'' в popnable за дневни гледания ?

А като излезне от трендинга, ще стане още по-страшно

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Да го пуска тоя албум, че е  натрупала инерция с носа, инстаграм драмата и новата песен. Сега е моментът. Смаза всички това лято.

Ще го забави.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...