Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Теда е успешна колкото и Преса

 

Теди Александрова

-Дай ми свобода - 25 млн.

-Няма проблем - 18 млн.

-Кис ме Бейби - 16 млн.

-От София до Банско - 16 млн.

-Много ми е луд - 15 млн.

 

__________________________
Преслава

-Не се изтриваш - 18 млн.

-Да гори в любов - 17 млн.

-На тебе не отказвам - 15 млн.

-С теб или с никой - 15 млн.

-Няма да ти пиша - 13 млн.
 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Теда я смачка.. Преси само може да мечтае за гледанията на Галена,Теда,Анелия

И за участията и феновете им. Дженините също.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми ти не знаеш. Ма аз знам. Половината българи тук в Швейцария които са 40+ не знаят коя е Преслава. Не знам за какви глупости на килограм говориш. 

Лъжа е може и да е звучала, но пак не е много известна. Разбирам да спорим за едно Ферари или Радка пиратка. Излез от филма. 

Това че вие на по 15/16/17 години сте отраснали с нея и си мислите така е едно. Баща ми ти гарантирам, че не само не знае коя е Преслава, но не знае й една нейна песен. За баба ми да не говорим. Но знае кой е Азис.

Аз ти говоря за България. В Швейцария може и Азис да не знаят.

Това последното хич не ми се струва реално. Извинявай, но баба ми например много добре знае коя е Преслава. Какво остава за поколението на средна възраст и по-младите. Трябва да живееш в клетка или в някое забутано планинско село откъснато от света, за да не знаеш Преслава, предвид че ежедневно е по вестници и списания и обиколи къде що има риалити формати по телевизията. Даже на хора, неизползващи Интернет няма как да им убягне нейния образ за толкова години. Плюс това тя мачкаше и в едни години като 2005 и 2006, когато тази музика заемаше супер голяма част от обществения живот и ежедневието на хората. Помня как в дните на турнетата тогава целите градове се вълнуваха и говореха за предстоящото събитие същата вечер, и как на потоци се изнасяха към стадионите ... не говорим за някакви самопровъзгласили се за кралици като Татяна и Яница, все пак.

Не знам в коя част на България е преминал живота ти, може в твоя район да е друга България.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Аз ти говоря за България. В Швейцария може и Азис да не знаят.

Това последното хич не ми се струва реално. Извинявай, но баба ми например много добре знае коя е Преслава. Какво остава за поколението на средна възраст и по-младите. Трябва да живееш в клетка или в някое забутано планинско село откъснато от света, за да не знаеш Преслава, предвид че ежедневно е по вестници и списания и обиколи къде що има риалити формати по телевизията. Даже на хора, неизползващи Интернет няма как да им убягне нейния образ за толкова години. Плюс това тя мачкаше и в едни години като 2005 и 2006, когато тази музика заемаше супер голяма час от обществения живот и ежедневието на хората. Помня как в дните на турнетата тогава целите градове се вълнуваха и говореха за предстоящото събитие същата вечер, и как на потоци се изнасяха към стадионите ... не говорим за някакви самопровъзгласили се за кралици като Татяна и Яница, все пак.

Не знам в коя част на България е преминал живота ти, може в твоя район да е друга България.

Много ти ходи иронията, но това че твоето семейство почита чалгата не значи нищо. И при мен има хора дето са я чували, но има к такива които не са. 

Но пак казвам чували. Голяма част от населението я знаят. Голяма част от тази голяма част е възможно да са чували нейна песен. Но да твърдиш, че хора които са я чули веднъж или два пъти по телевизията знаят лъжа е...

В моето семейство освен мен, други не слушат чалга. Сменя се предаването като почне чалга певица. И всички са им еднакви, няма да ги различат. Това че теб са те откърмили с чалга говори много.

сериозно ли на всички родителите ви знаят Лъжа е?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И сред моите приятели малцина знаят Преслава или Галена, най-много да са ги чували като имена или да се досещат, че са чалгарки. Знаят Джена или смърт и че Фики няма крака. Толкоз им стига.

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Много ти ходи иронията, но това че твоето семейство почита чалгата не значи нищо. И при мен има хора дето са я чували, но има к такива които не са. 

Но пак казвам чували. Голяма част от населението я знаят. Голяма част от тази голяма част е възможно да са чували нейна песен. Но да твърдиш, че хора които са я чули веднъж или два пъти по телевизията знаят лъжа е...

В моето семейство освен мен, други не слушат чалга. Сменя се предаването като почне чалга певица. И всички са им еднакви, няма да ги различат. Това че теб са те откърмили с чалга говори много.

Ама и в моето семейство никой не слуша чалга (не и боклуците от последните 10 години), но не им пречи да знаят и разпознават най-известните имена от този жанр. Аз например не слушам поп, но знам имена като Миро, Графа, Мария Илиева, Мишо Шамара и др., не слушам и фолклор, но няма как да не знам кои са Валя Балканска, Вълкана Стоянова, Верка Сидерова или Надка Караджова ... няма как да не срещнеш такива имена за толкова години из медийното пространство. Трябва да си някакъв социален аутсайдер, да не гледаш телевизия, да не четеш вестници и списания, да не слушаш радио и пр., за да не ги знаеш.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е много известна и е може би най - известната чалгарка. Това е факт, но има прослойка в България която тя никога няма да стигне. Това са хора които не слушат, не гледат и не харесват тази музика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ама и в моето семейство никой не слуша чалга (не и боклуците от последните 10 години), но не им пречи да знаят и разпознават най-известните имена от този жанр. Аз например не слушам поп, но знам имена като Миро, Графа, Мария Илиева, Мишо Шамара и др., не слушам и фолклор, но няма как да не знам кои са Валя Балканска, Вълкана Стоянова, Верка Сидерова или Надка Караджова ... няма как да не срещнеш такива имена за толкова години из медийното пространство. Трябва да си някакъв социален аутсайдер, да не гледаш телевизия, да не четеш вестници и списания, да не слушаш радио и пр., за да не ги знаеш.

Нито една от тези народни певици не я асоциирам с лице или песен, а някои чувам за пръв път. Нито една не се сещам как изглежда дори...

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Да. Глория беше конкуренция на Ивана. Общото между Глория и Преслава е, че нямат хит който да се знае от цялата държава. Не броим Не сме безгрешни. Но Глория има успехи като продажби и върхове за които Преслава ще си мечтае. Не я харесвам, но от спора с Кондома проверих всичко. Както каза й той Глория докара чалгата до стадиона, Преслава я върна в кръчма СТА пред пияни студенти.

 

и само погледни конкурентките на Глория - Камелия, Деси Слава, Софи Маринова. Да, днес са над Глория но пак. Погледни конкуренцията с нея какво е произвело. А при Преслава всичко ходеше от Пайнер в нея. Не се прави така. Та тя прееба най - добрата си приятелка с която са си сменяли гащите само и само да вземе едно желязо.

Мила, Преслава няма нищо общо с Глория. И слава богу. Глория си живее в собствен свят от години. Никаква връзка с реалността. Преслава е точно обратното на нея. И затова оцеля в годините. 

Не знам защо си ме цитирала като коментара ти няма нищо общо с написаното от мен. Пореден опит да се смени темата и да се обърне разговора в друга посока. 

Преслава триумфираше по стадионите и не тя, а точно такива като Т. Александрова върнаха чалгата в кръчмите. 

Това за хитовете няма какво да го коментирам даже. Евтино заяждане и елементарен опит за провокация... 

  • Like 1
  • Dislike 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Vancho каза:

Мила, Преслава няма нищо общо с Глория. И слава богу. Глория си живее в собствен свят от години. Никаква връзка с реалността. Преслава е точно обратното на нея. И затова оцеля в годините. 

Не знам защо си ме цитирала като коментара ти няма нищо общо с написаното от мен. Пореден опит да се смени темата и да се обърне разговора в друга посока. 

Преслава триумфираше по стадионите и не тя, а точно такива като Т. Александрова върнаха чалгата в кръчмите. 

Това за хитовете няма какво да го коментирам даже. Евтино заяждане и елементарен опит за провокация... 

Цитирам те, защото логиката е нелепа. Къде беше Шаная Туен в годините на Тейлър Суифт - забравена. Това как я прави по малка звезда ? Или това, че Тейлър се е учила от нея?

А за песните отново казвам, че хитовете на Преслава са изцяло в чалгата. Нито някой ще си пусне Преслава в пияно бар, нито има фраза като кварталната кръчма.

И отново липса на логика: ако Преслава е лидера който я изкарвате, не би ли следвало нейния светъл пример да е по силен от на Тедето ? Как една Теда ще върне чалгата в кръчмите ?

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Нито една от тези народни певици не я асоциирам с лице или песен, а някои чувам за пръв път. Нито една не се сещам как изглежда дори...

Това говори много зле за теб, сори. ;) Ако в средата около теб не знаят изпълнителките на песни като "Излел е Делю хайдутин" и "Лале ли си, зюмбюл ли си", нищо чудно че не са наясно и с чалгарките.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Това говори много зле за теб, сори. ;) Ако в средата около теб не знаят изпълнителките на песни като "Излел е Делю хайдутин" и "Лале ли си, зюмбюл ли си", нищо чудно че не са наясно и с чалгарките.

Голяма загуба, че не са наясно с чалгарките. И ето ти живоя пример. Тези песни сега като ги спомена ми говорят нещо, но не ги асоциирам с конкретен изпълнител или да ги знам.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега сериозно питам. Без спор, просто ми е интересно: ако отидете при майка ви или баща ви и му кажете запей ми водка с утеха или лъжа е, наистина ли ще успеят ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма певица, която да е била толкова дълго на върха на чалгата като Преслава! Това е певицата, която има най-много разпознаваеми песни и певицата, покорила сърцата на милиони (най-голямата фенска аудитория)!

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега сериозно питам. Без спор, просто ми е интересно: ако отидете при майка ви или баща ви и му кажете запей ми водка с утеха или лъжа е, наистина ли ще успеят ?

Да! И двете песни ще бъдат запяти (поне част от тях)! Доказателство за това, че тези песни са такива големи хитове са и риалити предаванията като Брадъра, в които като пуснат тази песен, цялата къща я пее. ОГРОМНИ ХИТОВЕ!

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога. Поне ми оправихте настроението. Представям си да накарам баща ми да изпее водка с утеха... не мога да спра да се смея. Трябва да пробвам, ще му изпринтя даже текста...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Преслава е 14 години в топ 3/5, а не на върха. Има разлика.🙄

Кажи сега вашите ще изпеят ли водка с утеха? Сега накарах една приятелка дето мрази чалгата в дъното на душата си да я види. Чакам коментар и ще постна скрийн. Но е чувала Преслава:D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Преслава е 14 години в топ 3/5, а не на върха. Има разлика.🙄

Чак в топ 5 😂😂😂 това е доста смешно 😂😂😂 винаги е била в Топ 3 и в 2/3 от кариерата си е била на върха!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...