Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 50 минути, THE IIconic каза:

Странно! Не прилича ни на Павел, ни на Преслава. От кой ли е? Пак е залитала по чуждо

Доста голяма прилика с майка си :)

http://upload-pictures.info/image-D116_5D2CC05E.jpg

222948j.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Putin каза:

Не само него, а и много други. Повечето верни фенове се отказаха от нея.

Ужас. Значи верно си отговаря на излъчването на престъпник тоя катил. Кога ли ще почне да поступва и самата нея..? :ninja:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Sisa каза:

Доста голяма прилика с майка си :)

http://upload-pictures.info/image-D116_5D2CC05E.jpg

222948j.jpg

Ивелина е ужасяващо страшна. Прилича на една от "Децата на царевицата"! На Рашия Сестрата не мисля да коментирам

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Ами нормално да й писне - от 15 години има средно по 20 участия на месец. Това са към 200-250 броя годишно или общо над 3000.

Освен тва ходят в 5 дискотеки на кръст в София и Пловдив, в които сигурно вече се чувстват като у дома си :D 

И като видиш в градове, които рядко ходят каква е навалица... Преди 2 седмици в Плевен игла да пуснеш няма къде да падне (дискотека на 2 етажа). В Ловеч преди 3 месеца - малка дискотека с капацитет 500 души събра 680 човека. Хора съгласни да стоят цяла вечер прави без маса само и само да са на участието. Преслава си е Преслава. ;)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Да защото е пукясала. И Майкъл Джексън беше в дупка и никой не се сещаше за него преди да ритне камбаната. Но като се спомина и направи отново рекордни продажби. Същото е и с въпросната, като е умряла е станала по голяма звезда отколкото приживе. Човечеството е наистина жалка издънка, но сега не е темата.

 

О, не е така. Тази наистина дишаше много сериозно във врата на Глория, имаше страшно силна фен база.  То беше някаква национална трагедия, като почина. И противниците на чалгата, дето хал хабер си нямаха от изпълнителите, научиха за нея и провъзгласиха "Две очи разплакани" за шедьовър.

Иначе въпросната певица много често залиташе към такива селски и евтини пумии като "Чук-чук" и тем подобни ТИР-аджийски кючеци. На мен самия ми беше странна, винаги ми е излъчвала някаква чудатост и кофти vibe. С нейната дълга коса до петите се подмяташе като откачена по клиповете. Като самодива беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Аз ли съм много уморен или шрифта на целия форум се смени с някакъв странен? 

При всички ли е така? 

И при мен се смени, все едно чета грузийски а не български

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Не знам кога, но има повече гледания и от двете Галенини песни тази година.

И като сравниш реакциите на хората на въпросните песни, ти става мъчно. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отговоря на стари коментари, които, незнйно защо, не мога д цитирам.

Страшно много ще се радвам, ако Преслава пусне песен като "Мъж на хоризонта".  Радвам се, че се усетихте как звучат истинските песни и истинските хитове.:girl_in_love:

Но май е късно, поп-фолкът е напълно американизиран и превзет от простачки.

Наскоро сънувах шантав сън - че Анелия е отново с черна коса. И пееше като преди.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е гугълският шрифт, ако не ви харесва, ще върна стария. И аз бях в шок в първите 5 минути, но честно казано ми харесва. Може да направите анкета в Новини и Предложения.

 

По темата: Камелия ли ще е новият треньор в Гласът на България или Константин ще се намърда на стола й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, TSARvul каза:

О, не е така. Тази наистина дишаше много сериозно във врата на Глория, имаше страшно силна фен база.  То беше някаква национална трагедия, като почина. И противниците на чалгата, дето хал хабер си нямаха от изпълнителите, научиха за нея и провъзгласиха "Две очи разплакани" за шедьовър.

Иначе въпросната певица много често залиташе към такива селски и евтини пумии като "Чук-чук" и тем подобни ТИР-аджийски кючеци. На мен самия ми беше странна, винаги ми е излъчвала някаква чудатост и кофти vibe. С нейната дълга коса до петите се подмяташе като откачена по клиповете. Като самодива беше.

Така ли? Нямам идея, аз знам че ДесиСлава и камелия са били. Но реално проверих данните. Наистина явно баба е имала грандиозни успехи. Единствената певица, която официално е продавала повече от Лили Иванова в онова време, само в една година обаче. Най - продаван албум изобщо в България. Жалко, че днес няма помен Пт тези й успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Не разбирам защо я наричаш баба. Обзалагам се, че майка ти е по-възрастна.

Не се връзвай де. Викам й бабче защото излъчването й е такова. На баба ти Кама също. И двете са страшни гримирани и още по - страшни без грим.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен шрифта хич не ми харесва, тънък е и едва се вижда. И върни цветовите настройки, моля, искам да си пиша пак в червено, да се отличавам от другите.

Че какво и е на "Мъж на хоризонта"? Песен със страхотно интро, което става за предавания и дневници.

А Есил Дюран на коя страна точно е посветила песента "Родино"?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Това е гугълският шрифт, ако не ви харесва, ще върна стария. И аз бях в шок в първите 5 минути, но честно казано ми харесва. Може да направите анкета в Новини и Предложения.

 

По темата: Камелия ли ще е новият треньор в Гласът на България или Константин ще се намърда на стола й?

Някой те разсъни ли? ;)

Къде е човечето, дето си свирка с уста в емотиконите, запазено ли е въобще?

Айде Коцьо да е новия ментор, да вкара малко рачешка енергия. На Камелия на зъбите се нагледахме. На нея й е време за нова песен. Ама ако старата продължават да я пускат, ще почакаме още година-две за следваща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 21 минути, Sisa каза:

И като видиш в градове, които рядко ходят каква е навалица... Преди 2 седмици в Плевен игла да пуснеш няма къде да падне (дискотека на 2 етажа). В Ловеч преди 3 месеца - малка дискотека с капацитет 500 души събра 680 човека. Хора съгласни да стоят цяла вечер прави без маса само и само да са на участието. Преслава си е Преслава. ;)

Бях на едното участие. Беше претъпкано. Хората седяха без маси, само с чаша в ръка, за да я чуят. Изпя 4-5 песни на живо и другото на плейбек, но беше супер участие! Половината дискотека беше пълна с хора от други населени места, а на входа дори и връщаха някои, които нямат резервация, защото нямаше как да се поберем.

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Преслава трябва да пусне нещо подобно. :yoji:

То това звучи по-иновативно от "Изтрезняваш ли", а е на 100 години. Прави сметка за ква дегенерация става въпрос...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че признавате, че тогава се правеха качествени неща.

Да знаете Анелия кога ще гостува в "На кафе"?

И още нещо - защо не могат да се слагат аватари във профилите, както и подписи с нормални размери? Искам д си украся профила със стари неща с Анелия, от предаването на "Фолкмаратон" от 14 юли 2007.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

На мен шрифта хич не ми харесва, тънък е и едва се вижда. И върни цветовите настройки, моля, искам да си пиша пак в червено, да се отличавам от другите.

Че какво и е на "Мъж на хоризонта"? Песен със страхотно интро, което става за предавания и дневници.

А Есил Дюран на коя страна точно е посветила песента "Родино"?

Вече ти казах как се правят тестовете цветни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Не се връзвай де. Викам й бабче защото излъчването й е такова. На баба ти Кама също. И двете са страшни гримирани и още по - страшни без грим.

Не съм виждал такива баби никъде. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...