Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен пък ми е жал за Андреа, най-искрено го казвам и й съчувствам. Изживява някакъв супер пораженчески и черен период от живота си, което е ужасно.

Дано облаците се разсеят вече и нещата да й се понаредят.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Време беше да я остави в някоя свинеферма където и е мястото.

Във варненския делфинариум е, при моржовете. Ще подхвърля топка с муцуната си. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , TSARvul каза:

Много се изглупяла напоследък. Този нос, щом толкова й е пречил, защо не го направи преди 10 години...  Грешен ход след грешен ход в последно време. Кой изобщо й е забелязвал носа на нея? Феновете я обожаваха, имаше, който мъж си поиска, чар и харизма. Намери бащата не детето си и нер де не дай да се орезилим.

Според мен го е правила и преди.

preslava_12-300x210.jpg.9a76e43e1b4b9ced497e0eaaea5251a9.jpg

00026541.jpg

Иначе мисля, че я съдите твърде жестоко. Носът спада чак 1 година след операцията.  И Емилия хич не ми харесваше в началото, но сега е много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Според мен го е правила и преди.

preslava_12-300x210.jpg.9a76e43e1b4b9ced497e0eaaea5251a9.jpg

00026541.jpg

Иначе мисля, че я съдите твърде жестоко. Носът спада чак 1 година след операцията.  И Емилия хич не ми харесваше в началото, но сега е много добре.

Не е една година. Говорил съм с един от топ хирурзите на София (мъжа на Елвира Георгиева) и ми е цитирал цифра максимум 4-6 месеца, като след 2-рия вече можеш да имаш представа каква ще е реалната му форма.

Освен това нейният нос не изглежда подут или неспаднал. Излгежда чип, къс и не за нея.

Съдим я ние твърде жестоко! Аз тук цяла вечер я оплаквам, ти също съм сигурен, че си разочарована от промяната й, но ние я съдим, ние грешните!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSARvul каза:

Не е една година. Говорил съм с един от топ хирурзите на София (мъжа на Елвира Георгиева) и ми е цитирал цифра максимум 4-6 месеца, като след 2-рия вече можеш да имаш представа каква ще е реалната му форма.

Освен това нейният нос не изглежда подут или неспаднал. Излгежда чип, къс и не за нея.

Съдим я ние твърде жестоко! Аз тук цяла вечер я оплаквам, ти също съм сигурен, че си разочарована от промяната й, но ние я съдим, ние грешните!

Като размаже с хит ще ви видя после какво ще измислите! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Хора, опомнете се! Преслава спечели цяла България с гласа и хитовете си! Даже и главата си да смени, гласът ѝ е вечен, а и погледнете от другата страна-операцията може да е била заради проблем с носа. В момента пее още по-добре и от преди! Нито участията са ѝ малко (най-много с поп-фолка), нито ще залезе! Тя е ВЕЧНА!

ПП: Вижте Галин какво сподели за операцията на Преслава и как за първи път си признава, че има някакви обработки по него!

10:20

 

Много хубаво изказване е направил. Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BaGaBoNtIn каза:

Като размаже с хит ще ви видя после какво ще измислите! :)

Че е с купени гледания и е провал. :happyppl:

Тя няма да издава нова песен, сега е в депресия. 😈

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, TSARvul каза:

Във варненския делфинариум е, при моржовете. Ще подхвърля топка с муцуната си. :D

Да вземе да си отреже сланината и да подари месата за концерта през септември в Банско.

Тамън докато пее Преслава ще мирише на сръбска скара и изгорял нос.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гринго пребил Софка.... Дали е вярно? Ходила с гипс на участия. 

https://skafeto.com/забавление/софи-маринова-гринго/59483/?fbclid=IwAR1-Ej__kOhFcnT4g5XNhCxdwgPolt0mJglxFAz-ahYg8_7NGdTNs8kxTYw

Представяте ли си Павел и Преслава да се скарат и да и забие един.. Ще и изхвърчи носа направо. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Че е с купени гледания и е провал. :happyppl:

Тя няма да издава нова песен, сега е в депресия. 😈

Глупости на търкалета

Недоспала е.

Истински герой е, че премина стоически през това.

Аз се чудя сега как ли шмрърка след като е оперирала нослето?

През устата?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Гринго пребил Софка.... Дали е вярно? Ходила с гипс на участия. 

https://skafeto.com/забавление/софи-маринова-гринго/59483/?fbclid=IwAR1-Ej__kOhFcnT4g5XNhCxdwgPolt0mJglxFAz-ahYg8_7NGdTNs8kxTYw

Представяте ли си Павел и Преслава да се скарат и да и забие един.. Ще и изхвърчи носа направо. 😁

Ще го залепи с капчица.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pechenko каза:

Да вземе да си отреже сланината и да подари месата за концерта през септември в Банско.

Тамън докато пее Преслава ще мирише на сръбска скара и изгорял нос.

Да си направи липосукция и да дари месото за кюфтета на някой благотвотелелен концерт? Това е добра идея, ще нахрани хората, ще блажат и ще я споменават с добро.

А Преслава от сцената да се провикне "Ще хвърля отрязания ми нос на най-шумния сектор! Айде, вие сте!". :clap:

 

Да го хвърли и да се изкикоти като в "Новата ти"

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Глупости на търкалета

Недоспала е.

Истински герой е, че премина стоически през това.

Аз се чудя сега как ли шмрърка след като е оперирала нослето?

През устата?

През дупето може би :1000(29):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, TSARvul каза:

Да си направи липосукция и да дари месото за кюфтета на някой благотвотелелен концерт? Това е добра идея, ще нахрани хората, ще блажат и ще я споменават с добро.

А Преслава от сцената да се провикне "Ще хвърля отрязания ми нос на най-шумния сектор! Айде, вие сте!". :clap:

 

Да го хвърли и да се изкикоти като в "Новата ти"

:1000(29):

Fast ще е най-шумен и ще го хване.

След това ще го колекционира.

преди 13 минути, Stela каза:

През дупето може би :1000(29):

:roll1:

преди 12 минути, TSARvul каза:

С телбод. :1000(29):

Преслава Франкенщайн.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, iraklis каза:

Напротив, по-добре се получава и ефектът е двойно по-силен хахах

Бате, дупето не е прахосмукачка, няма засмукващ ефект. От там само излизат неща. Тя трябва да си изсипе една линия вътре, за да вкара кока. Ако е навлежнена дивакерията й, лигавицата може и да абсорбира част от кокичката. От един прЕател знам. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

:1000(29):

Fast ще е най-шумен и ще го хване.

След ще го колекционира.

Ще си го сложи на нощното шкафче и ще му говори. "Защо ти беше да те махат? Кондома, Печенко и Стела сега плюят новата визия, а аз се чудя как да защитавам. Обичам те! Да си живо и здраво, пак да израстеш!" :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Ще си го сложи на нощното шкафче и ще му говори. "Защо ти беше да те махат? Кондома, Печенко и Стела сега плюят новата визия, а аз се чудя как да защитавам. Обичам те! Да си живо и здраво, пак да израстеш!" :roll1:

Ще го запази и после ще го подари на Паола когато поеме по пътя на майка си. После ще сменят и нейния и така... :roll1:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...