Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Зарежете я Андреа, тя е нафталин вече. Не съществуващ изпълнител, нека коментираме супер хитови изпълнители като Преслава, Галена, Джулия, Анелия, Фики ❤️ и тия. Сканду същон са котенца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , xroflx9 каза:

Би ли проверил дали Кондьо е с трети профил? Аман от дасадната му особа.

 

По темата:песента на Андреа е брутална.С малко късмет и налагане ще стане голям хит.

Андрю е написала,че ще има клип ако се хареса.Дано се е постарала и за него.

Разбира се, че е той. Нека си вярва, че е надхитрил някого.

Иначе, когато поиска да му се затрие профила се надяваше, че половината форум ще се изнесе или че без него не може. Е, няма незаменими хора. Без всеки от нас може. Убеждаваше ме, че няма нужда от форума, а не може и седмица да издържи без да пише. Регистрира профил след профил. А е толкова простичко решението, просто трябва да се държи прилично.

Когато избухва е, защото не му обръщате достатъчно внимание. Провали и Стела, но тя сама падна в рова.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Днес става една година от катастрофата на Емилия в която почина Феди. Началото на клипа е много въздействащо. "Колкото и сълзи да изплачем, няма да върнем времето назад", но все пак им остави белег който ще помнят цял живот.

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, meleto каза:

Разбира се, че е той. Нека си вярва, че е надхитрил някого.

Иначе, когато поиска да му се затрие профила се надяваше, че половината форум ще се изнесе или че без него не може. Е, няма незаменими хора. Без всеки от нас може. Убеждаваше ме, че няма нужда от форума, а не може и седмица да издържи без да пише. Регистрира профил след профил. А е толкова простичко решението, просто трябва да се държи прилично.

Когато избухва е, защото не му обръщате достатъчно внимание. Провали и Стела, но тя сама падна в рова.

 

Решението е в перманентния бан.Достатъчно шансове му се дадоха и от теб и от Момо.

@Slavi , видя ли че познах? Интуицията ми почти никога не греши.😀

Поздрав за всички с хита:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

 

Днес става една година от катастрофата на Емилия в която почина Феди. Началото на клипа е много въздействащо. "Колкото и сълзи да изплачем, няма да върнем времето назад", но все пак им остави белег който ще помнят цял живот.

Тая е толкова безсрамна. Не стига, че убиха човек ми и реклама си прави на негов гръб.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Mara.Shulevna каза:

Тая е толкова безсрамна. Не стига, че убиха човек ми и реклама си прави на негов гръб.

И в новия клип шофира кола. Хич не е травмирана.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

И в новия клип шофира кола. Хич не е травмирана.

Естествено, че не е. Тая е толкова посредствена и като човек и като певица. Няма един хит за 100 те й години на сцена, всичките й песни са от днес до утре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Mara.Shulevna каза:

Естествено, че не е. Тая е толкова посредствена и като човек и като певица. Няма един хит за 100 те й години на сцена, всичките й песни са от днес до утре. 

Кефиш ме, Марче! А за адашката си от Стара Газора ко мислиш?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно че е той! Преди впечатляваше с интересни коментари и дискусии, а сега стана един от многото напуснали форума и след два дни пак са тук. Манията по  "Шефката" не ви подейства добре. Но, с това очернихте и името на всички галенови пишещи тук. В началото аз лично отказвах да повярвам в това, но то си е така.

Жалко! Наистина жалко...

Не съм я спирал откакто е излязала! 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият проблем с Кондомчо и Стела дойде от огромното раздуване на балона "Шефката" от тяхна страна. От години им чета постовете и са оставили впечатление за готини хора, но в последните месеци ми станаха крайно противни и двамата. Но по-важното е, че голяма част от потребителите спряха да влизат заради тях и постоянните дразги, които създаваха, за да изпъкнат Галена и да докажат, че това било нейна песен с космически успех. Естествено, последваха и още сеири в последствие. Нищо лично, но без тях е много по-спокойно тук. ;)

Мисля, че безрезултатно получиха много шансове да водят нормална дискусия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм на подобно мнение. Лошо няма да си хвалят Шефката или друга песен, но използваха адски подмолни и манипулативни тактики, с които да настройват другите галенови срещу пресови и обратно. Когато някой не бе съгласен с тях се започзваше с провокации, обиди, а Стела завършваше с банове за другите. Демонстрираше едно излишно превъзходство и никаква съвест от едно известно време. Вижте и постовете за Преслава преди да започне дружбата с Кондома. Нямат нищо общо с постовете и от последните 8 месеца. А при Кондома лично за мен станаха много излагациите му. Първо с това, че щеше да купува форума, после с уж напускането си, което беше точно за 10 дни, но достатъчно, за да осъзнаят потребителите, че без тях е много по позитивно и приятно тук. Дори аз без да се усетя спрях да сера по Галена непрекъснато с повод и без. Да, пак може да я критикувам и недоволствам, но на съвсем различен и приличен език. 

И мелето е забелязал много точно - колкото по малко внимание получат, толкова повече се надъхват да дразнят, а после и избухват. Когато дискусията върви нормално, сякаш на тях не им се нрави и бързо пускат някой фитил. 

 

 

Какво стана с лайв шоуто на Василка. Направи 3 предавания с възможно най простите гости и бързо се отказа... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен се оказа не чак толкова гадна, колкото ми се стори в началото.

@Slavi - без повече коментари, несъотстветсващи на правилата. Последно предупреждение преди наказание. Разбирам, че ви подведох с последния коментар, но това не ви оправдава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Mara.Shulevna каза:

Тая е толкова безсрамна. Не стига, че убиха човек ми и реклама си прави на негов гръб.

Що за глупост? Да не би тя да е карала колата? Да не би тя да му я е дала? Как точно е отговорна за смъртта на момчето? Имайте милост! Толкова много злоба към тази жена в последната година, в гроба до него ли да легне за да сте спокойни!? Била е в колата когато се е случила катастрофата и толкова, с нея и без нея резултатът щеше да е същия! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

 

Мая и Магапаса бяха доста обсъждана двойка в поп-фолка. Какво ли става с тях? 

Песничката е поздрав за всички. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Андреа се развива изключитилно добре.За 11 часа има почти 60к,което за малък канал и то на песен без клип е доста добре.За 24 часа смятам,че ще има между 80-100к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последните 24 часа:

- Акула (136k) - 72k от официалният и 65k от фен клипчета /22-ри ден/

- Тръгвай си (196k) - 154k от официалният и 42k от фен клипчета /7-ми ден/

- Добре ли си (143k) - 96k от официалният, 15k от фен клипче и 32k от канала на Миле /32-ри ден/

@meleto, кога ще се оправи бъга в popnable? Тая година нещо не работи много като хората и през няколко дни все нещо се случва.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

За последните 24 часа:

- Акула (136k) - 72k от официалният и 65k от фен клипчета /22-ри ден/

- Тръгвай си (196k) - 154k от официалният и 42k от фен клипчета /7-ми ден/

- Добре ли си (143k) - 96k от официалният, 15k от фен клипче и 32k от канала на Миле /32-ри ден/

@meleto, кога ще се оправи бъга в popnable? Тая година нещо не работи много като хората и през няколко дни все нещо се случва.

Може би утре ще помисля как да го реша проблема.  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, ceco каза:

Мая и Магапаса бяха доста обсъждана двойка в поп-фолка. Какво ли става с тях? 

Песничката е поздрав за всички. :) 

Отдавна са разведени. Мая беше по едно време в Лас Вегас. Имаше слухове с какво се занимава. Сега не я знам къде е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Отдавна са разведени. Мая беше по едно време в Лас Вегас. Имаше слухове с какво се занимава. Сега не я знам къде е.

Те още бяха в Пайнер, когато се разделиха. Обявиха го във Фолкмаратон 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ли ви частта с "чикирача чикирача рачачача" в Как те искам, виждам че я плюят в коментарите, обаче на мен това ми е любимата част.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...