Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Danger. каза:

Влезте в Инстаграма на Анелия и вижте на какво е заприличал - десетгодишните деца го поддържат по-добре. 

Тя кариерата си не знае вече как да потдържа, ти за инстаграма се вайкаш:laughing:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питах вече в темата за dj-те, но явно там никой не влиза вече и затова ще питам и тук: кои са чалга/попфолк/турбофолк loop-овете и preset-ите за fl studio и откъде се свалят?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, виждам голям потенциал в Лидия. Ако се влага в това момиче, настина има шанс за голямо развитие. Красива, харизматична, с глас и засега песните й са добри. Интересно ми е какво ще се случи и какъв интерес ще има към самостоятелна песен. Определено имахме нужда от подобно име..

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Между другото, виждам голям потенциал в Лидия. Ако се влага в това момиче, настина има шанс за голямо развитие. Красива, харизматична, с глас и засега песните й са добри. Интересно ми е какво ще се случи и какъв интерес ще има към самостоятелна песен. Определено имахме нужда от подобно име..

Да, готино е да има тийн чалгарки. За крехката си възраст освен всичко и изглежда много обиграна. Но и Десита тепърва ще разгръща потенциал. Не е за подценяване. Има нещо много мило и скромно в излъчването и. Май следващите им песни ще са самостоятелни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-яките песни на Емилия евър. Музика, клип всичко е на ниво, а пък текстът е истински шедьовър! Обожавам песните и от 2008 до 2014 година.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Една от най-яките песни на Емилия евър. Музика, клип всичко е на ниво, а пък текстът е истински шедьовър! Обожавам песните и от 2008 до 2014 година.

Харесвам повече Смелите. По добра е и от оригинала. Последната на Нино дето кавърдиса обаче хич не и се получи. 

преди 14 минути, Brian каза:

Джигата е на 4дневна почивка в Тенерифе. Беше палав по рано:laughing:

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mr. Greshen каза:

Джула не спомена ли нещо за Пашев в интервюто? 

Каза, че преди е работила с него, но сега иска да има разнообразие и да си сменя композиторите

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече няма толкова свежи летни хитове ... :( Само за кучки и боклуци пеят и правят едни такива черни клипове, пълни с пушеци и тухлени стени. Да ти се доповръща от еднообразие.

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Western каза:

Да гори в любов вече е паднала под Мило мое😳

Излязла е 3 месеца преди посочената от теб?

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Излязла е 3 месеца преди посочената от теб?

Коментирай възможността "Феноменален" след време да мине "Да гори" - вече по лайкове я настига 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Коментирай възможността "Феноменален" след време да мине "Да гори" - вече по лайкове я настига 

Ще си направя фалшиви профили да цъкам лайкове и гледания. Ще направя всичко възможно това да не се случи. :gun_bandana:

  • Haha 2
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...