Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Скъпа,

Бъди по - зряла. Това си е нейна работа! Ти нямаш право да я критикуваш как изглежда. За песни и участия - да, защото ти си там и си дала парички бе миличко, имаш право да роптаеш. Но за визия, кариерни решения, и т.н. - това не са неща на феновете да решават. Ако им харесва слушат/гледат, ако не намираме нови любимки бе мило. Нали така беше Ивана/Глория, Ивана Мегазвезда --> Кали фен на Преси. Ротацията я знаеш бе стафидке моя. 

Хич не ме грее че си резна носа, аз коментирам истеричните й реакции след това и поведението, с което си плю на всичко постигнато.

Това, че феновете нямали думата за някои неща, тя явно не го смята, щом триеше всеки коментар, пускаше високомерни статуси и накрая си изтри профила. Простачка! Дето се вика какво сам си го направиш, друг не може да ти го стори.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Хич не ме грее че си резна носа, аз коментирам истеричните й реакции след това и поведението, с което си плю на всичко постигнато.

Това, че феновете нямали думата за някои неща, тя явно не го смята, щом триеше всеки коментар, пускаше високомерни статуси и накрая си изтри профила. Простачка! Дето се вика какво сам си го направиш, друг не може да ти го стори.

Нека го погледнем от положителната страна, ще има повече М И С Т Е Р И Я около нея. Ще бъде по загадъчна денем, защото нощем ще се поклаща над плейбека пред пияните студенти. А и това е вид протест, че вече е уморена от критики и студена към феновете!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не вземе сега да реши да си прекрати кариерата и да напусне Пайнер :lol:

Поне да го направи докато е с хитове, а не да се излага с чекии в агония, като повечето бивши величия.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Схващате ли, че наскоро роди и може да е в постнаталната депресия, а хората не спряха да я плюят. 

Почти 1 година мина оттогава. Дето се вика Паола ще проходи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Arwity каза:

Някой написа също и на Теофиков профила не бачка. Едва ли го е изтрила Преслава, а са хакнати вероятно.

Тази от подписати действа, иска да им сложи края. Очаквам утре да ги затрие и от лицето на земята. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Тази от подписати действа, иска да им сложи края. Очаквам утре да ги затрие и от лицето на земята. 

 

Абе като гледам, тази от подписа ми е със семейството си и щуреят некъде си, та дреми и за изблиците на Преслава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

Абе като гледам, тази от подписа ми е със семейството си и щуреят некъде си, та дреми и за изблиците на Преслава. 

Така ще кажеш, значи си съучасница! Край! Искаш да се добереш до Преслава :D 

Заето дава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Целувала съм, да, след тебе, само че икони, целувах ги и молех се на Бог да ми помогне" - топ фраза!

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, имам идея. Подготви един списък с нещата от които си недоволен (следносовия период) говоря. И ще идем при Преслава. Обаче ме извикай, аз ще пусна като тръгваш към нея Бизет да звучи за фон в овертюра, нали знаеш кралете като са посещавали простолюдието и музика е известявала пристигането им. Така и ние, даже ще те качим на кон и ще минеш по червен килим към нея.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

Дано да я е срам😂т стария нос, така както Глория от първите клипове. Дано нареди да заличат всичките й клипове и да започне на чисто.

Виж сега няма какво да се лъжем, единствения шанс да заглуши скандала Преслава е да клипира ултимативно бързо "Искаш ме". Просто този вековен мегахит няма как да остане ей така.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Виж сега няма какво да се лъжем, единствения шанс да заглуши скандала Преслава е да клипира ултимативно бързо "Искаш ме". Просто този вековен мегахит няма как да остане ей така.

Тъкмо го чух и оцених. Върна ве във времето на Мариана и Амет. Жалко, че после така си е развалила маниера на пеене.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...