Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 36 минути, asylum каза:

Емануела всичките да ги затрие дано! Да закрива жанра! 

Тя Емануела след дуета с Джордан се е затрила достатъчно сама. А Емилия, Преслава и Галена я дозатриха 2019😏

Добре, че Галин я включи в проекта на Десита и Лидия, за да усети хит. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Колко от вас ще забравят, че са дами днес ? Най - долната серла в поп - фолка, ама си е яка! 

Краварка фен (Петко) ми липсва.

Тотя няма ли да пуска нова песен вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Защо само аз? Я върни 10 страници назад и виж поне 5 души, който не са писали по темата а писаха за някакви пи**и! Какъв ти е проблема с мен не разбирам? Ако има да ми казваш нещо ми пиши на лично. Какво като си глобален, както ти дадоха права така могат и да ти ги свалят. Е заради такива като теб форума ще си замине. Ако искаш ме банвай, не ми пука. Дай на простия власт и му гледай сейра.

Напротив! И другите получаваха предупреждения през последните дни, но ти най-много. Вчера беше започнал още сутринта с закачки и затова го писах този пост. И това е точно преди изписаните обиди и офф-топик от другите. След това постовете бяха скрити, а потребителите предупредени лично от Мелето. Така че, не си мисли че имам нещо против теб лично. Форумът има правила които трябва да се спазват.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Като ме видеше получаваш нервна криза!

 

До 2 седмици очаквайте Джена

И Jaina as well, другата седмица при това ❤️ 

Ако ти си ми изгонил сърчицето от форума, не сме приятели повече.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, THE IIconic каза:

Краварка фен (Петко) ми липсва.

Тотя няма ли да пуска нова песен вече!

Ти кажи нещо по въпроса, че Преси си е изтрила Инстаграма.

Имаше най-много последователи от всички чалгаджийки. Не го очаквах! Още повече заради единия нос. Но щом така реагира сигурно и тя самата не се възприема с новата си визия и иска да се скрие от света. :D 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ти кажи нещо по въпроса, че Преси си е изтрила Инстаграма.

Имаше най-много последователи от всички чалгаджийки. Не го очаквах! Още повече заради единия нос. Но щом така реагира сигурно и тя самата не се възприема с новата си визия и иска да се скрие от света. :D 

Не знам коя е Преси. Познавам Новата Галена! Щом ме блокира в Инстаграм заслужава това

Screenshot_20190617-163008.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Винаги ми е била противна!

На мен ми прилича на Валентина, която пя "Хей войниче" и преди няколко години за кратко се подвизаваше в Пайнер.

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Винаги ми е била противна!

В началото беше сладка, но после заприлича на хибрид между питбул и бобър. Кефеше ме Една любов си отива. Но големия и хит си остава Грешиш тотално и може би Наздраве за рожденника

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

В началото беше сладка, но после заприлича на хибрид между питбул и бобър. Кефеше ме Една любов си отива. Но големия и хит си остава Грешиш тотално и може би Наздраве за рожденника

Отврат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

На мен ми прилича на Валентина, която пя "Хей войниче" и преди няколко години за кратко се подвизаваше в Пайнер.

 

Е ти направо ме уби. Че е гад, гад е, ала нищо общо няма с този мангал. Може би в бузите имат някакво сходство. 

Тя тая Валентина защо изобщо и направи опит за завръщане. Нито някой я помнеше, нито пък направи някакъв хит след като уж се завърна... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Slavi каза:

Абе беше станало ясно, че синът на Кали Жоро бил гадже с Котенцето. 

Да не би това да е въпросния Жоро, тоест сина на Кали? Подвизава се като начинаещ рапър

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Някой знае ли ква е тая Ен Джи🤣

 

Навремето беше доста попълярна и скандална. Може би преди 20ина години. Не може да пее, беше популярна като фитнес имструктурка. Често хейтеше по чалгата, въпреки че визията и и бедните и гласови данни са като на типичната чалгаджийка клише.

С това я помня. 

https://youtu.be/ReW2lxwYXtM

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Такива несретници имаше едно време по Фен Тв, ама пък правеха супер хитове. Анна, Ивена, Джина, Виолет, Теодора.

Да, големи таласъми. Коя от коя по грозна бяха.  Новите на Фен са не по малко грозни, но им липсват и хитове. Има 4-5 имена които се мъчат вече 5 години и нямат пукнат хит милите...

Ашли, Александра, Веселина и какви бяха там още. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Да, големи таласъми. Коя от коя по грозна бяха.  Новите на Фен са не по малко грозни, но им липсват и хитове. Има 4-5 имена които се мъчат вече 5 години и нямат пукнат хит милите...

Ашли, Александра, Веселина и какви бяха там още. 

 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

 Класика!

Най добрия и проект, макар че не стана хит като оцковите и парчета. 

От приятелите ти един, имам който ми е най любим... Култова фраза. Тук беше топ безскрупулна кучка. Колежките и в пайнер все още пееха за любов и раздели, когато Емануела почна да възпявава мъжете като обект на предателство, разочарование и как ще им отмъщава. Двете с Алисия доста повлияха на попфолка в онези години и смениха посоката му. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Slavi каза:

Помним ли бобъра Анна? 

 

Супер любима песен!

Виждам,че сте коментирали и Ивена,която ми беше първата любимка след като започнах да слушам отново чалга. Песните й от Оцко са топ и нямат омръзване до ден днешен!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...