Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Danger. каза:

"Добре ли си" с 9 млн. за 50 дни от трите клипчета. 

 7 650 000

 932 000

 415 000

Има и още две клипчета с около 100К. 

Най-доброто, излизало тази пролет.Съвсем спокойно може да се нареди до “Спри ме”, “Пак ли” и “Кой”.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Вижте сега,тук всеки изказва мнение,недейте да се нападете един друг и кой по знае от другия.Искам да се забавлявате във форума,да пускате майтапи относно песен или клип.Виждам че има хора които се дразгат постоянно,недейте.Забелязал съм го от известно време.Най лесното е да се стигне до наказване,постарайте се приятели,защо ви наричам така.Защото тук сме като едно семейство и трябва да се уважаваме взаимно.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, djmursi каза:

Вижте сега,тук всеки изказва мнение,недейте да се нападете един друг и кой по знае от другия.Искам да се забавлявате във форума,да пускате майтапи относно песен или клип.Виждам че има хора които се дразгат постоянно,недейте.Забелязал съм го от известно време.Най лесното е да се стигне до наказване,постарайте се приятели,защо ви наричам така.Защото тук сме като едно семейство и трябва да се уважаваме взаимно.

Никога не бих се уважавал с фенове на Камелия и Галена. Има тук там две-три изключения, но на повечето им хлопа дъската.

Bitch, please! ;)

  • Haha 2
  • Love 1
  • Confused 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никога не бих се уважавал с фенове на Камелия и Галена. Има тук там две-три изключения, но на повечето им хлопа дъската.

Bitch, please! ;)

Не е лошо да опитате,кой какъв е е без значение,всеки си харесва изпълнител или група,просто се споделя мнение по дадената тема,песен или клип.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никога не бих се уважавал с фенове на Камелия и Галена. Има тук там две-три изключения, но на повечето им хлопа дъската.

Bitch, please! ;)

И това е вярно, но проблема идва от това, че те не искат да са фенове на певиците, те искат да са певици. Кой знае колко от тях са обличали дрехите на мама и високите токчета и са мислели, че са Андреа, Камелия, Анелия и сие. Няма как да уважавам такова нещо.

Другото което е, че тук няма как да се изкаже мнение срещу някои кур*а, защото почват да те нападат. Да, не харесвам старите нафталини, не харесвам баладите и не харесвам Емилия. Най - смешното е, че ме бъркат с някой друг потребител, в случая Кондома и му сипват яко ( на човек който дори не е във форума и няма как да им отговори). Но самата злоба, самият хъс който изпитват като му сипват с феноменален. И защо ме нападат, защото казвам мнението си, ми да, Ема има само боклуци за мен. Другите дето не харесвам също.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Cally-Pressyfan' каза:

С риск да ми скочи целия форум, но Преса поне едно дете роди. Кама ще си кукува сама на старини.

И това за краката е пълна смешка - тя е певица, а не мис плеймейт. В различни коловози са с Преса.

Калин, ако си една жена, всеки месец аборти от различни ще правиш. По- добре млъкни! Дразниш

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Защо от години всички в чалгата се сравняват все с Преслава? Феновете на другите изпълнители винаги изтъкват като нещо супер значимо, когато тяхната любимка направи повече гледания, пусне по-силна песен, получи по-силен прием, има повече участия и въобще е "по" в даден момент от Преслава. Защо винаги се съпоставят с Преслава? 

И защо Фокси вече толкова години не спира да обяснява, че Камелия е най-голямата чалга звезда? Ако беше- нямаше да има нужда от непрестанните му разяснения, а за всички ни щеше да е ясно.

Всички се сравняват с Преслава, на Фокси пък все тя му е трън в очите ... не знам какви изводи да си правя.

Нищо подобно няма. Ние (като Камелия) брутално подиграваме Пайнер и Преслава, за изкуственият имидж, който и създадоха и по неясни причини поддържат вече десетилетие, след очевидният и пик. Но и това е материя, която сме дискутирали надълго и нашироко. Отдавна съм заявил каква е причината и колкото и да пазят в тайна договора на Преслава накрая ще се окаже това, което чичо Фокс е казал още в 2010 година - Преслава отчита между 70 и 80% на фирмата. Няма нито една друга причина, заради която Пайнер да я крепят при доста широкият избор, който имат.

Фокси не обяснява, че Камелия е най-голямата звезда. Това съм го правил някъде между 2004-та и 2006-та във форума на Планета. Просто държа да припомням какво съм писал преди 15 години из форумите и колко съм бил прав тогава, когато бурно ми се присмиваха едни хора, които отдавна ги няма в тези форуми точно заради провала на прогнозите си. :thumbup:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, THE IIconic каза:

Калин, ако си една жена, всеки месец аборти от различни ще правиш. По- добре млъкни! Дразниш

Предупреждение за обидно поведение и off-topic в тема Поп-фолк скандали.

Някой знае ли кога излиза новата на Джена?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карайте я по спокойно,не правете дразги а се забавлявайте във форума,за вас е направен,иначе лесно се спира и закрива и край.Разберете с ядове и нерви нищо не се постига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , foxy_vd каза:

Нищо подобно няма. Ние (като Камелия) брутално подиграваме Пайнер и Преслава, за изкуственият имидж, който и създадоха и по неясни причини поддържат вече десетилетие, след очевидният и пик. Но и това е материя, която сме дискутирали надълго и нашироко. Отдавна съм заявил каква е причината и колкото и да пазят в тайна договора на Преслава накрая ще се окаже това, което чичо Фокс е казал още в 2010 година - Преслава отчита между 70 и 80% на фирмата. Няма нито една друга причина, заради която Пайнер да я крепят при доста широкият избор, който имат.

Фокси не обяснява, че Камелия е най-голямата звезда. Това съм го правил някъде между 2004-та и 2006-та във форума на Планета. Просто държа да припомням какво съм писал преди 15 години из форумите и колко съм бил прав тогава, когато бурно ми се присмиваха едни хора, които отдавна ги няма в тези форуми точно заради провала на прогнозите си. :thumbup:

Това си е абсолютно твое мнение. Пайнер са това заради което Камелия е днес. Не ме вълнуват хонорари, но трите хита които пее по 3 пъти на участия са от периода й във фирмата. Факт е, че последните две години видя две популярни песни, но преди това беше абсолютно умряла - имаше траш като "Престъпно е" и тем подобни, които дори самата тя е забравила. 

Ма няма какво да ти обяснявам бе, ти си го знаеш. Но нека заради дискусионната тематика да анализираме казанато от теб ? Сега Камелия не говори за никого, защото има популярни песни. Но по - горе беше предоставил линк в който говореше. Самата тя говори, как колегите й не трябва да се вълнуват от награди, но за сметка на това, тя (самата Камелия) говори за тези награди повече от всеки друг. Отделно, самата тя е била на тях и е лапала желязо и квакала на сцената бе. Ама какво въобще говорим бе, какъв е извода: понеже е една идея по - умна от останалите певици и феновете им, но все пак си остава глупава чалгарка, манипулира хората. 

Накрая да завършим със нещо на което попаднах докато четох повърнатото, което си линкнал. Камелия е твърдяла, че с пари се купуват гледания и не е нормално да има много гледани песни от чалгата. Днес тя е по - тиха от водата по тази тема, защото най - вероятно бабче е видяла некой милион гледания. Това си е цял офф топик за трета възраст, защото не говорим за музика, а за воплите на една комплексирана застаряваща женица на 50, която има свободно време и много злоба. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Амброжка. каза:

Слушаме ли любими летни парчета?

 

 

Сред малкото яки песни на Мара, бих си я пуснал пак някога. Онуй лято я скъсваха от въртене, сигурно през 15 мин. я даваха по тв, а бях на море - само тогава пущах тв за фон. Наби ми се в главата, лежерна и приятна е. Дано Клеа да й направи кавър-ремикс. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Mara.Shulevna каза:

Това си е абсолютно твое мнение. Пайнер са това заради което Камелия е днес. Не ме вълнуват хонорари, но трите хита които пее по 3 пъти на участия са от периода й във фирмата. Факт е, че последните две години видя две популярни песни, но преди това беше абсолютно умряла - имаше траш като "Престъпно е" и тем подобни, които дори самата тя е забравила. 

Ма няма какво да ти обяснявам бе, ти си го знаеш. Но нека заради дискусионната тематика да анализираме казанато от теб ? Сега Камелия не говори за никого, защото има популярни песни. Но по - горе беше предоставил линк в който говореше. Самата тя говори, как колегите й не трябва да се вълнуват от награди, но за сметка на това, тя (самата Камелия) говори за тези награди повече от всеки друг. Отделно, самата тя е била на тях и е лапала желязо и квакала на сцената бе. Ама какво въобще говорим бе, какъв е извода: понеже е една идея по - умна от останалите певици и феновете им, но все пак си остава глупава чалгарка, манипулира хората. 

Накрая да завършим със нещо на което попаднах докато четох повърнатото, което си линкнал. Камелия е твърдяла, че с пари се купуват гледания и не е нормално да има много гледани песни от чалгата. Днес тя е по - тиха от водата по тази тема, защото най - вероятно бабче е видяла некой милион гледания. Това си е цял офф топик за трета възраст, защото не говорим за музика, а за воплите на една комплексирана застаряваща женица на 50, която има свободно време и много злоба. 

И после пак се прави на нов потребител,като всичко тук крещи,че си Кондьо,хаха.Вземи напусни с поне малко достойнство като дружката си и престани да се излагаш.

 

@Kriminal я кажи пак как беше опцията за mute на нечии коментари.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно ми е, че Галин направи повече гледания в дует с новопрохождащата Лидия, а на песента с Азис ще има по-малко. Все повече ми се струва, че е купувал на "Няма да ми мине". Не случайно беше пуснал онова надменно клипче в Инстаграм, че от Пайнер му били потвърдили "рекорда".

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, asylum каза:

Сред малкото яки песни на Мара, бих си я пуснал пак някога. Онуй лято я скъсваха от въртене, сигурно през 15 мин. я даваха по тв, а бях на море - само тогава пущах тв за фон. Наби ми се в главата, лежерна и приятна е. Дано Клеа да й направи кавър-ремикс. 

Верно имаше брутална ротация през 2013-та.И какви 15 минути - направо я прекъсваха само за реклами.😲 Много мистично звучи, страхотен трак и е направил румънския хомо бандит.А Клеа да не се озърта много много и да я презаписва, че лятото вече е тук, а тя ни звук, ни стон вече колко време.Добре, че “Шефът и шефката” се превърна в огромен хит, да има да я храни поне една десетилетка.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Амброжка. каза:

Верно имаше брутална ротация през 2013-та.И какви 15 минути - направо я прекъсваха само за реклами.😲 Много мистично звучи, страхотен трак и е направил румънския хомо бандит.А Клеа да не се озърта много много и да я презаписва, че лятото вече е тук, а тя ни звук, ни стон вече колко време.Добре, че “Шефът и шефката” се превърна в огромен хит, да има да я храни поне една десетилетка.

Направо за подложка да сложи барабанчетата от Шефът и Шефката и хитът е готов :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Странно ми е, че Галин направи повече гледания в дует с новопрохождащата Лидия, а на песента с Азис ще има по-малко. Все повече ми се струва, че е купувал на "Няма да ми мине". Не случайно беше пуснал онова надменно клипче в Инстаграм, че от Пайнер му били потвърдили "рекорда".

"Няма да ми мине" е класи над това.

Но още по-странното е, че комбинацията Галин & Азис няма да успее да мине първоначалните денонощни гледания на Десита и Лидия (които надали бяха реални и бяха в твърде малък канал)

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Danger. каза:

"Няма да ми мине" е класи над това.

Но още по-странното е, че комбинацията Галин & Азис няма да успее да мине първоначалните денонощни гледания на Десита и Лидия (които надали бяха реални и бяха в твърде малък канал)

Ооо, там със сигурност беше пазарувано.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...