Jump to content


Taylor Swift ft. Brendon Urie of Panic! At The Disco - ME!


Препоръчани коментари

Клетата, за кой път вече и се налага да спасява поп музиката! Особено след понито ари пораженията са тежки! Песента е трепач, ще кърти

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много ми харесва. Песента звучи като някоя от онези приятни и неангажиращи бъдещи класики, а клипа създава весело настроение. Тейлър не ме е радвала така от доста време.

21 милиона за 6 часа. Явно поне тази моя любимка ще се задържи на музикалния небосклон много повече от другите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по-добро начало на ерата от предишната, дано и успее да я реализира по-добре. Песничката е супер, клипът също, а да не пропускаме и участието на Брендън, който най-накрая ще получи признанието, което заслужава. 

Очаквам дебют на върха в Билборд и много разбити рекорди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде лигава и захаросана песен. Не ми е по вкуса. Феновете (включително суифтитата) и критиците я правят на нищо. Знаех че ще има много хейт, още когато чух част от припева . Надявам се това да не е лийд сингъл, а санундтрак на The Secret Life Of Pets 2 както се говори. Ако останалите песни от албума и са такива, просто не знам. Иначе ще стане хит със сигурност. Republic не си поплюват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...