Jump to content



Галена & Mile Kitic - Добре ли си


Препоръчани коментари

С всяко слушане зарибява все повече. За мен този дует е сбъдната мечта едва ли не. Двама мои любимци на едно място и с толкова яка песен.. :girl_in_love:

Гледанията зациклят на моменти, но после ще са повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Уили

 

Защото последните му песни не стават тотални хитове. Но една Преслсва сама прави по 500ка. Миле е тотален любимец на българите. Галена е топ име от години. Рязбирансе, че 5-600 са малко за такива имена и такава сензация. А и ми го гласихте за балкански хит... Как един мс стоян прави 1 милион за 7 часа. Това е впечатляващо. Азис с един мазен кючек направи 600ка дневни... Това е впечатляващо. Очаквах поне милион за първите 24 часа... Така или иначе песента е добра и ще бъде голям хит, но пак малко се изхвърлихте... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За недоволните да кажа, че Анастасия и Росен са екип. В повечето случаи едно 99% пишат заедно и затова песента има повече автори. А сръбската част няма как да я напишат, при положение, че не знаят сръбски. Важен е крайният резултат, а той е блестящ. ❤️

Поздравления на Миро отново! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахаха, 500-600 хиляди били малко за денонощие....

А 150-те хиляди за ден на Преслава и Кеба как ти се струваха? 

 

MC Stojan има страшна инерция от последните две песни, плюс това песента му е качена в IDJ Videos, доста по голям канал от нашият. Няма логика да сравняваш. 

 

Поне като се изяждаш от яд го прикривай. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли беше мегавселенския хит? Нищо особено, не ме грабна изобщо. Клипът също не впечатлява.

А Галош и тя си рекламира цигарите. Само дето се насрахте да плюете Преслава за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че няма да стане никъв хит в Сърбия, но в България тотален. Мен ме кефи много и клипът е брутален, не ми е харесал чалга клип толкова от "Спри ме" и "Лудата дойде"

И спрете с това "преславови" "галенови", за Бога феновете и на едната и на другата могат обективно да оценяват проекти, не само да хейтват защото не им харесва певицата. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

В случая, @Stela не е нарушила правилата, защото пише по темата. Да, накрая на коментара си е писала, правейки съпоставка с друг изпълнител, което не е извън правилата. Дали е "морално", оставям на вас тази преценка.

Това което забелязвам е, че например твоят коментар изобщо не е по темата и е лична разправия. Което е нарушение. Този път ще си затворя очите. 

И за да ти демонстрирам какво значи да  си все пак в темата и на ръба от бан:

Гледанията намалиха интензитета си. От онези 50к за час, сега са само 200к. 6 часа по-късно. 

 

Та, казах каквото имах, но и все пак писах по темата.

Съпоставка с друг изпълнител, който е именно Петя, за да дразни феновете и на ниво 1ви клас, след като заради подобни конфликти половината форум спря да пише? Хайде да не се толерира подобно отношение и то от модератор!! 

 

По темата: Песента е добра, само клиширания отсвир не ми допада много! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

Мисля че няма да стане никъв хит в Сърбия, но в България тотален.

Естествено. В България винаги стават такива песни хитове, а в другата държава - не. Показва, че тук е кофата за музикални отпадъци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Това ли беше мегавселенския хит? Нищо особено, не ме грабна изобщо. Клипът също не впечатлява.

А Галош и тя си рекламира цигарите. Само дето се насрахте да плюете Преслава за това.

Възнегодувахме срещу Преса, защото преди това неин отявлен и вманиачен фен се кълнеше, че тя никога няма да рекламира ОТНОВО токсични продукти, вредящи на здравето на малолетни, подобно на Галена. Но се случи. Няма какво да плюем Галена, след като отдавна си ги рекламира. 

Песента е стандартен Ганевски фолк, с нищо не ме изненада. Очаквах да има по-сръбско звучене, за да гръмне и в западната ни съседка, но уви - Галена няма да повтори, камо ли надмине успехите на Рени там. Частта на Китич е по-силна, но не е достатъчна за качествено избухване. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , MrKidGSA каза:

Съпоставка с друг изпълнител, който е именно Петя, за да дразни феновете и на ниво 1ви клас, след като заради подобни конфликти половината форум спря да пише? Хайде да не се толерира подобно отношение и то от модератор!! 

  

По темата: Песента е добра, само клиширания отсвир не ми допада много! 

Съпоставката ми беше по темата. Това е музикален форум и съпоставянето между различни изпълнители, сравнението на проекти, закачките относно това не са забранени. Отвори други теми и виж дали феновете на Преслава не са се закачали с Галенови и дали не са правили изказвания. Щом няма обиди в поста и нищо нарушаващо правилата, значи всичко е нормално.

Няма какво да се каже повече относно поста ми, @meleto ти го каза същото. Заяждането е случая е изцяло от твоя страна и не е уместно.

28К лайка и близо 900 коментара за по-малко от 24 часа са доста добре. Коментарите за песента са предимно положителни. Във фейса и инста я споделят много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Danger. каза:

Хахахахаха, 500-600 хиляди били малко за денонощие....

А 150-те хиляди за ден на Преслава и Кеба как ти се струваха? 

 

MC Stojan има страшна инерция от последните две песни, плюс това песента му е качена в IDJ Videos, доста по голям канал от нашият. Няма логика да сравняваш. 

 

Поне като се изяждаш от яд го прикривай. 

500 ка не са малко за 1 изпълнител, но за 2 топ имена, от които едното Миле, не са много. Преслава ги направи сама, Галин ги направи с нялаква Лидия, а Азис с тъп кючек, а Галенс не може и с Миле Китич. Ами жалко е, сори. Доро 600 няма да са... А вчера теъгнахте да се изцепвате за рекорди. Май ти се изяждаш от яд, че сметките ти не излязоха верни. Направих грешка, че ги сравних с МС Стоян. Човекс гони 2,5 милионс за денонощие. Няма място за съпоставка. Умирсм си от кеф, че много се изхвърляхте, а очакванията ви за рекорди ви се разминаха😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

500 ка не са малко за 1 изпълнител, но за 2 топ имена, от които едното Миле, не са много. Преслава ги направи сама, Галин ги направи с нялаква Лидия, а Азис с тъп кючек, а Галенс не може и с Миле Китич. Ами жалко е, сори. Доро 600 няма да са... А вчера теъгнахте да се изцепвате за рекорди. Май ти се изяждаш от яд, че сметките ти не излязоха верни. Направих грешка, че ги сравних с МС Стоян. Човекс гони 2,5 милионс за денонощие. Няма място за съпоставка. Умирсм си от кеф, че много се изхвърляхте, а очакванията ви за рекорди ви се разминаха😂

Кой какво се е изхвърлял? Песента ще стане най-гледана за първите 24 часа в поп фолка. Това ми стига. Някоя друга чалгарка ще ги види ли тея рекорди? Не ми отговаряй. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Danger. каза:

Кой какво се е изхвърлял? Песента ще стане най-гледана за първите 24 часа в поп фолка. Това ми стига. Някоя друга чалгарка ще ги види ли тея рекорди? Не ми отговаряй. 

Никакъв шанс да направи 608k до 15:00 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Никакъв шанс да направи 608k до 15:00 

Говорим за първите 24 часа. Ще има и рекорд в канала. По тая логика рекорда е на Татяна или Ваня с 700к 🤷‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Говорим за първите 24 часа. Ще има и рекорд в канала. По тая логика рекорда е на Татяна или Ваня с 700к 🤷‍♂️

Твърдиш, че Татяна и Ваня са направили 700k гледания за 24 часа? Да не би да говориш за общия сбор?

 

От 24.02.2019 г. от 19:18, Fast каза:

Азис ft. Азис Груп - Жено бягай | 2 ден

1021720 (+608813) гледания

27722 (+8823) харесвания

1237 (+447) коментара

30595 (+8738) споделяния

 

НОВ РЕКОРД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис за първото денонощие беше малко над 400. Няма смисъл да се броят за вторият ден. Да, то пак си е някакъв рекорд, но не се брои. Моро му първият ден беше с около 310 и вторият 350.

 

Татяна беше купила около 700-800к наведнъж на “Падам си по теб”, както и Ваня над 600 на “Богиня”!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Азис за първото денонощие беше малко над 400. Няма смисъл да се броят за вторият ден. Да, то пак си е някакъв рекорд, но не се брои. Моро му първият ден беше с около 310 и вторият 350.

 

Татяна беше купила около 700-800к наведнъж на “Падам си по теб”, както и Ваня над 600 на “Богиня”!

Е той ако беше обявил че ще пуска Жено бягай сигурно и 700k щеше да има първия ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Е той ако беше обявил че ще пуска Жено бягай сигурно и 700 щеше да има първия ден.

Ами да е обявил. 

Честито, рекорда е при Смядово! В понеделник (най-слабия ден за гледания) успяха да минат половин милион за по-малко от 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще гърми доста това лято!Ето тази Галена харесвам аз - лирична, семпла, със смислен текст и послание.Това може достойно да се нареди до мегахитове като “Спри ме” , “Моро му” и “Кой”!Нека се придържа в тази стилистика и да си пее хубавия поп-фолк, а не да се лута по другите жанрове.Тук ѝ е силата и с този проект категорично го доказа.Въпрос на време беше отново да се качи на върха на музикалния небосклон!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

Ами да е обявил. 

Честито, рекорда е при Смядово! В понеделник (най-слабия ден за гледания) успяха да минат половин милион за по-малко от 24 часа.

И защо да не се брои, след както никоя друга чалга песен не е правила 608k легитимни гледания за денонощие? Няма значение дали е било на първия или втория ден. Всъщност факта че ги е направил е на втория ден е още по-голямо постижение. Това че не ви изнася е друг въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

И защо да не се брои, след както никоя друга чалга песен не е правила 608k легитимни гледания за денонощие? Няма значение дали е било на първия или втория ден. Всъщност факта че ги е направил е на втория ден е още по-голямо постижение. Това че не ви изнася е друг въпрос.

Има значение, ако беше Преслава друга песен щяхте да пеете, но нали е Галена и не се брой.

Това че не ви изнася Галена да носи рекорда е друг въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е ЖЕСТОКА, особено откъм музика и отсвири! А и двамата са я изпели брутално. Страшно много ми харесва тази комбинация между лиричното изпълнение на Галя на куплетите и типичното нахакано сръбско пеене на Китич. Видеото може би не е най-великото на Галена, но отново грабва от началото до края. Посланието с множеството не особено дружелюбни котки, единствени останали около баба Галя, мисля, че трябва да стигне до немалка част от съфорумците.  😈 😅За пореден път се убеждавам, че България трябва да се гордее с артист като Галена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Fast каза:

И защо да не се брои, след както никоя друга чалга песен не е правила 608k легитимни гледания за денонощие? Няма значение дали е било на първия или втория ден. Всъщност факта че ги е направил е на втория ден е още по-голямо постижение. Това че не ви изнася е друг въпрос. 

Пак започваш да извърташ нещата както ти е удобно на теб и както ти се иска.

Броим гледанията за първите 24 часа, така е било винаги. Сега защо слагаш тези за втория ден? Нови правила ли измисляш? Гледай обективно на нещата и мери еднакво. Ако ставаше на въпрос за песен на Преслава, нямаше да гледаш през втория ден, нали? Денонощие броим от часа на излизане до толкова часа на следващия ден. Другото си е чиста манипулация. Да не говорим, че ако беше за Преслава щеше да излезеш с доводите, че каналите са различни.

Примири се, че рекорда е подобрен от Галена и в момента е при нея, по-лесно ще ти е. Какво ти пречи да го признаеш, вместо да се излагаш с манипулации и извъртане на факти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...