Jump to content



Анелия & DJ Живко Микс - Шампион


Препоръчани коментари

Тази Петя Радева освен безплатно да им пише текстовете, аз не виждам друга причина да работят с нея?

Една 10-годишна четвъртокласничка ще напише по-смислени неща. Изобщо не знам един читав текст да е имала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е толкова лоша, че текста си е куц - куц е, ама не е виновна само Радева. Анелия колко години вече има опит зад гърба си, в крайна сметка след като го е одобрила това... по-виновната е тя. Предлага и се - одобрила го е. Не е някоя дебютантка, сума години е на сцена...

Песента ми е като смеска между "Зле разпределени" и "Хавана Тропикана" в частта на Живко. Клипа не е лош, но не е нещо запомнящо се. Все пак не е лош и става за гледане, виж предната беше пълен ташак.

Ми не е лоша песничка, има хубав саунд. Какво ревете, че ви напомняла на песните на Паришева, нали искахте песни от ония период, сега какво пак цвилите? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм потресен, особено от партиите на Живко, толкова блудкаво и пято хиляди пъти... Дори гръцкият дует е по-слушаем, а като започна си казах, че Анелия ще види хит най-сетне, но не... Просто не става само с припева. Анелия и във видеото не ми допада, не знам... Трябва й голяма почивка, а Петя Радева да я забрави завинаги! Невъзможно е да се пишат толкова глупави текстове за топ певици...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова зле, колкото изкарвате. Що не сте така критични към Преса? И каква е тая песен Зле разпределени - кавърът (кражбата) на Непокорни сме на Таня Боева ли? 

Става парчето, не е нещо уникално, но е по-различно от останалото, което върви сега. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, почти за едно денонощие има само 130 000 гледания.

Можете ли да си представите за какво пропадане говорим при Анелия. С предната й песен пак направи някакви мизерни гледания.

Като имате предвид, че певици от нейния ранг стартират с три пъти по-силна гледаемост.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Хора, почти за едно денонощие има само 130 000 гледания.

Можете ли да си представите за какво пропадане говорим при Анелия. С предната й песен пак направи някакви мизерни гледания.

Като имате предвид, че певици от нейния ранг стартират с три пъти по-силна гледаемост.

Другите купуват гледания. На Ана, от толкова бълване на проекти, не й е на сметка да помпа и това :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Другите купуват гледания. На Ана, от толкова бълване на проекти, не й е на сметка да помпа и това :D

Че тя за повечето една стотинка не се е бръкнала. Повечето са платени и организирани от дуетните и половинки. Това и е кяра от цялата работа. Само самостоятелните са си по нейна инициатива и с нейни средства. Защо си мислиш, че издава често. Не отклонявя никой. От най долните мангсли до най неизвестните гърци и бг поп изпълнители огрява. Стига да има безплатно парче за нея и е готовяцна всичко. Доста зле си изигра картите 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Че тя за повечето една стотинка не се е бръкнала. Повечето са платени и организирани от дуетните и половинки. Това и е кяра от цялата работа. Само самостоятелните са си по нейна инициатива и с нейни средства. Защо си мислиш, че издава често. Не отклонявя никой. От най долните мангсли до най неизвестните гърци и бг поп изпълнители огрява. Стига да има безплатно парче за нея и е готовяцна всичко. Доста зле си изигра картите 

Тя е благородна жена и не ги дели на второ- и третостепенни. Истинска звезда, която не търси само облага. Помага от сърце. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми точно на "Зле разпределени", някакъв микс от нея "Първата - последната", такъв тип ми е. Изкефи ме обаче! Ще я слушам с кеф, липсваше нещо подобно и дискотечно от Анелия. Май от "Зоопарк" не ме е кефил така неин проект.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тия гледания като почнете, ясно е, че се купуват и, че това са нормалните гледания. От много време забелязвам как наши родни чалгарки правят по 400-500К за 24 часа, а някакви никаквици като Джей Ло, Риана , Снуп Дог и т.н. правят по 300-400К. Истинско чудо е как последния клип на Дженифър Лопез направи за 24 часа по-малко гледания, отколкото на разни Преслави, Галени, Анелии и т.н. 50 Cent също е някакъв неизвестен, предния път гледам имаше към 300К, тука Криско вади повече... мда , вярвам и аз...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.04.2019 г. от 11:00, alisali1234 каза:

С тия гледания като почнете, ясно е, че се купуват и, че това са нормалните гледания. От много време забелязвам как наши родни чалгарки правят по 400-500К за 24 часа, а някакви никаквици като Джей Ло, Риана , Снуп Дог и т.н. правят по 300-400К. Истинско чудо е как последния клип на Дженифър Лопез направи за 24 часа по-малко гледания, отколкото на разни Преслави, Галени, Анелии и т.н. 50 Cent също е някакъв неизвестен, предния път гледам имаше към 300К, тука Криско вади повече... мда , вярвам и аз...

Не забравяй, че в България ютуб се използва за слушане на музика, но ако това което казваш е истина то със сигурност има нещо нередно. 

П. П. не ми харесва песента, даже не я чух цялата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента наистина не е толкова лоша, а вече флопна. 

От 18.04.2019 г. от 12:00, alisali1234 каза:

С тия гледания като почнете, ясно е, че се купуват и, че това са нормалните гледания. От много време забелязвам как наши родни чалгарки правят по 400-500К за 24 часа, а някакви никаквици като Джей Ло, Риана , Снуп Дог и т.н. правят по 300-400К. Истинско чудо е как последния клип на Дженифър Лопез направи за 24 часа по-малко гледания, отколкото на разни Преслави, Галени, Анелии и т.н. 50 Cent също е някакъв неизвестен, предния път гледам имаше към 300К, тука Криско вади повече... мда , вярвам и аз...

За сметка на това други, които не са масово разпознаваеми, правят по 30 милиона за 2 дни, така че има много фактори за гледанията. Иначе след флоповете на последните и парчета, се очаква от Анелия да купува гледания,както е правила по твойтс логика с Дай ми още, Зоопарк и други. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.04.2019 г. от 21:58, fearless` каза:

Не забравяй, че в България ютуб се използва за слушане на музика, но ако това което казваш е истина то със сигурност има нещо нередно. 

П. П. не ми харесва песента, даже не я чух цялата

Има, наблюдавал съм го многократно. Последните песни на Tyga, J LO, Lil Wayne и т.н. за 24 часа вадят по-малко гледания отколкото на родните чалгарки. Вярно, че там ползват повече Apple Music/Spotify и т.н., но това не е чак такова оправдание. Ненормално странно е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.04.2019 г. от 11:42, alisali1234 каза:

Има, наблюдавал съм го многократно. Последните песни на Tyga, J LO, Lil Wayne и т.н. за 24 часа вадят по-малко гледания отколкото на родните чалгарки. Вярно, че там ползват повече Apple Music/Spotify и т.н., но това не е чак такова оправдание. Ненормално странно е. 

Има го и това като фактор, аз имам абонамент в една от музикалните платформи и там слушам музика, която винаги е с хубаво качество на звука, клипове изобщо не ме интересуват, според мен доста хора са така. За чалга съм принуден да ползвам ютуб, защото в Apple Music, качват песните след три месеца в Spotify не знам как е положението 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.04.2019 г. от 19:09, чушка. каза:

На тази жена как не й писна да пуска само провали, не знам. Ужасно еднотипна песен, с нищо различаващо и открояващо се. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Кака Ана не е била в такава кариерна дупка май никога. Толкова е отчаяна горката, че ми е жал за нея. Тази песен като се замислиш не е крайно лоша, но става за Малката примерно, не за певица от ранга на Анелия. До месец очаквам следващата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...