Jump to content



Препоръчани коментари

преди 47 минути, MrKidGSA каза:

Ами хайде да се образоваме малко скъпа моя. Поздрав с любимата ми "С кое право" на Галето. 

Скъпа, като си тръгнала да образоваш, запиши си, че сарказъм се пише с А. Целувки!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Starboy каза:

Скъпа, като си тръгнала да образоваш, запиши си, че сарказъм се пише с А. Целувки!

Миличка, говоря още 4 езика и затова ми е простено. Коя ти е любимата песен на Кати? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Миличка, говоря още 4 езика и затова ми е простено. Коя ти е любимата песен на Кати? 

Това не е никакво извинение, дори 10 да говориш, виждаме, че не е особено качествено, съдейки по пропуските в родния ти такъв.

Нямам такава, а на теб?

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Arwity каза:

Едва ли може да надмине Мария, по бълване мисля, че тя е рекордьорка

На Мария песните поне са готини а на Анелия не са слушаеми въобще

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаш, че имам пропуски в говоренето на другите езици, заради една елементарна грешка, която се случва на всеки? Парадоксално мнение лишето от логическа мисъл. Много е кофти, когато решиш да се заяждаш без основание, но не ти се получи. Пробвай пак слънце! :)

На Ката харесвам много "Тъжни очи", "Светът ще обърна" и "Пеперудка". Защо нямаш, не я ли слушаше едно време?  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Райна си беше диктатор с Ти ме лъжеш и Хиляди жени. Всички млади момичета се обличаха като нея. Голям хит беше с комбинацията от черно, бяло и цикламено. После покрай Коце загуби инерцията си, за да натрупа той такава... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, MrKidGSA каза:

Виждаш, че имам пропуски в говоренето на другите езици, заради една елементарна грешка, която се случва на всеки? Парадоксално мнение лишето от логическа мисъл. Много е кофти, когато решиш да се заяждаш без основание, но не ти се получи. Пробвай пак слънце! :)

На Ката харесвам много "Тъжни очи", "Светът ще обърна" и "Пеперудка". Защо нямаш, не я ли слушаше едно време?  

Преди “слънце” и след “мнение” се пише запетая. 

Не, просташка ми е била винаги, не е моето просто.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Преди “слънце” и “мнение” се пише запетая. 

Не, просташка ми е била винаги, не е моето просто.

Благодаря за поправките, взимам си бележка. 😘 

Разбирам, а на коя симпатизираш в момента и на кого песните от едно време харесваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Благодаря за поправките, взимам си бележка. 😘 

Разбирам, а на коя симпатизираш в момента и на кого песните от едно време харесваш?

Моля!

От едно време харесвам много песни, но ги слушам само при нужно настроение, не мога ежедневно да слушам само поп фолк, примерно. Но съм на мнение, че преди се правеха по-добри и интересни песни. Жалко за което, сега всичко е тотално еднакво и точно заради това все по-рядко и ги слушам.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, но Райна никога не е била фактор в този жанр. През 2003 дори дебютантката Гергана вълнуваше тийнейджърките повече и я имитираха.

Естествено не го казвам да се заяждам, нито отричам че имаше успехи, но не виждам с какво толкова е повлияла. Имаше си стандартни хитове в години като 2003-2004, когато дори  Магда и Есил Дюран правеха хит след хит.

Фактори са били ГИК, Анелия, Преслава, Азис, Деса (донякъде и Галена заради клиповете).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Извинете, но Райна никога не е била фактор в този жанр. През 2003 дори дебютантката Гергана вълнуваше тийнейджърките повече и я имитираха.

Естествено не го казвам да се заяждам, нито отричам че имаше успехи, но не виждам с какво толкова е повлияла. Имаше си стандартни хитове в години като 2003-2004, когато дори  Магда и Есил Дюран правеха хит след хит.

Фактори са били ГИК, Анелия, Преслава, Азис, Деса (донякъде и Галена заради клиповете).

E, не е била като написаните от теб, но децата бяха луди по Райна. Имитираха и стайлинга. Райна беше на косъм да се намести в топа. Магда също беше с много силни позиции. Дишаха във вратовете на изброените от теб в един момент... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

E, не е била като написаните от теб, но децата бяха луди по Райна. Имитираха и стайлинга. Райна беше на косъм да се намести в топа. Магда също беше с много силни позиции. Дишаха във вратовете на изброените от теб в един момент... 

Ами тогава всички бяха силни. Даже Наргиз и Хабиби бяха що годе популярни сред чалга общността. Помним като загина Рейхан каква патардия настана, все едно е катастрофирала Глория, примерно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ами тогава всички бяха силни. Даже Наргиз и Хабиби бяха що годе популярни сред чалга общността. Помним като загина Рейхан каква патардия настана, все едно е катастрофирала Глория, примерно.

И все пак Райна създаде истерия с Ти ме лъжеш, Хиляди жени и отношенията си с Коце. Има го и момента, че всеки имаше някакви успехи, но Райна гръмна в края на 2003 много сериозно. Просто това и беше върха и не успя да го надмине или повтори. 

 

Много тъжно ми беше за Рейхан. Бях и фен още с Кайнана и Даянамам🤧

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричам, че имаше пик Райна, но чак фактор не е била.

За да си фактор трябва много повече. Какви нови стандарти е задала - като звучене на песни, клипове или концерти? Имала ли е златни, платинени албуми? Някога закрила ли е концерт, имала ли е силни бисове? Ако трябва да сме честни тя стана най-известна покрай връзката си с Константин. Не случайно пропадна в момента, в който се разделиха.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не отричам, че имаше пик Райна, но чак фактор не е била.

За да си фактор трябва много повече. Какви нови стандарти е задала - като звучене на песни, клипове или концерти? Имала ли е златни, платинени албуми? Някога закрила ли е концерт, имала ли е силни бисове? Ако трябва да сме честни тя стана най-известна покрай връзката си с Константин. Не случайно пропадна в момента, в който се разделиха.

Аз пък си мисля, че тя загуби от ореола си след първия биг брадър. Иначе фактор в този смисъл, не е. Просто за момент се докосна до топ 3-5. Може би ако не си беше разкрила македонския нрав, с което изстреля Коце над себе си, щеше оо друг начин да се развие. В един момент се отличаваше с много приятен денс стил. Иначе още с дебютния си албум Райна се котираше много добре. Други дебюти като Валя например доста по бързо изгаснаха и залязаха. И с хубави балади се отличаваше Райнето. Отиваха и. Смятам, че можеше да вземе като успех малко повече, но сама си би автоголове... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Анелия нещата са извън контрол вече, почти се превръща във втора Мария, някой по-близък няма ли да я посъветва... Не мога да повярвам, че тази жена стана певица на годината и изкара топ хита "Дай ми още", това в момента, дето го прави е скандално. Много съм бесен, ама много!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Аз пък си мисля, че тя загуби от ореола си след първия биг брадър. Иначе фактор в този смисъл, не е. Просто за момент се докосна до топ 3-5. Може би ако не си беше разкрила македонския нрав, с което изстреля Коце над себе си, щеше оо друг начин да се развие. В един момент се отличаваше с много приятен денс стил. Иначе още с дебютния си албум Райна се котираше много добре. Други дебюти като Валя например доста по бързо изгаснаха и залязаха. И с хубави балади се отличаваше Райнето. Отиваха и. Смятам, че можеше да вземе като успех малко повече, но сама си би автоголове... 

И след Биг Брадър си имаше много хитове - Цип на устата, От един инат, Нежна полиция и др.

Точно след "Нежна полиция" като се разделиха с Константин тя тръгна рязко надолу.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да, форумът е страхотен, малко време ще ми трябва да му свикна, но тъкмо видях, че получавам и реакции на коменатрите, има интересни добавки, ще го разгледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И след Биг Брадър си имаше много хитове - Цип на устата, От един инат, Нежна полиция и др.

Точно след "Нежна полиция" като се разделиха с Константин тя тръгна рязко надолу.

Имаше хитове, но не бяха от калибъра на Ти ме лъжеш, която беше окупирала всички първи места. Споменатите от теб бяха второстепенни хитове. Нямаше истерии по тях. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не отричам, че имаше пик Райна, но чак фактор не е била.

Естествено, че Райна беше фактор в началото на кариерата си. Избухна много силно още с първия си албум и поне до 2004 беше във вихъра си. След това покрай първите дуети с Константин, също.

Не случайно и във форума на "Планета" нейната папка беше с най-много коментари дълги години. Хората я обожаваха, и то още преди появата на Гергана дори. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Извинете, но Райна никога не е била фактор в този жанр. През 2003 дори дебютантката Гергана вълнуваше тийнейджърките повече и я имитираха.

Естествено не го казвам да се заяждам, нито отричам че имаше успехи, но не виждам с какво толкова е повлияла. Имаше си стандартни хитове в години като 2003-2004, когато дори  Магда и Есил Дюран правеха хит след хит.

Фактори са били ГИК, Анелия, Преслава, Азис, Деса (донякъде и Галена заради клиповете).

Кели, никой не твърди, че Райна е била номер 1. Коментарът ми беше саркастичен, както казах. При нея още като започнем с "Гасне пламък", "По-добре", "Агресия", "Ти ме лъжеш..", "Хиляди жени" и стигнем до 2008-9, си имаше много силен период и истерия в първите години. Не случайно се появяваха статии за това, че Планета ТВ се превръща в Райна ТВ, заради силния интерес и ротация. Вече за златни албуми, закривания на концерти и по-голяма пропаганда няма как да става на въпрос, както знаеш, ако не подпишеш на по-голям процент за Пайнер, както направиха Ивана и Прес. Мисля, че да бъдеш в топ 5 почти десетилетие си е постижение. Тук обаче не твърдя, че е била някаква масова лидерка и т.н. Мнението на @Slavi напълно съвпада с моето всъщност. Спадът наистина дойде след раздялата с Константин и го отдавам на факта, че на артист като Райна, който е толкова сенситивен, няма как да не се отрази подобна раздяла, негативно както видяхме. Пак си е имала хубавите песни и след 2009, но се изгуби. Имаше една статия тогава, че "Липсата на комерс при Райна, прави пълна промяна на кариерата и", което е само донякъде вярно, защото и след този период пускаше комерси, които обаче не ставаха за нищо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...