Jump to content



Препоръчани коментари

Не са предположения. Потвърдено е.
Това в момента е без никакво значение, защото екстра мадамата най-после пусна тв версията на моята песничка днес! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това в момента е без никакво значение, защото екстра мадамата най-после пусна тв версията на моята песничка днес! :Vishenka_05:

Поздрав за теб! Допадна ли ти клипът, въпреки че е простичък?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убийствен клип и вечен шлагер. :Vishenka_05:

След Молитва и Забранената любов, много ми се ще да направи ТВ версия и на Без теб я няма топлината, също включена в последния албум!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Молитва и Забранената любов, много ми се ще да направи ТВ версия и на Без теб я няма топлината, също включена в последния албум!
Тя е леко банална.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 1-2 години ще е оут от фирмата помнете ми думата.

 

 

Ще дам смела прогноза - еуфорията ще е сега на РД и до наградите на Планета. След това там при Кали, Ивана, Глория, Нелина, Тони Дачева и т.н.

 

 

Коментари от темата за връщането на Деса в Пайнер преди 5 години. Фаст, не си по пророкуването :cv:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от кого е потвърдено... Айде стига глупости. Дори и жълтите не са писали подобни глупости. Това са форумски митове

От Митко Димитров е информацията.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Митко Димитров е информацията.

Как пък един от тези 2000 не писа някъде по платформите.когаго Митко го каже в интервю, тогава ще е потвърдено. Дотогава си остава форумски мит.

Освен това като човек бил там, хорста далеч не бяха 4000.повечето сектори си бяха пълни.

А и аз автобуси на дпс не видях.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Изтрезняваш ли не намерих, но вчера е качила уникален лайв на Безразлична. Въпреки, че няма клип и не я е налагала през годините, цялата дискотека откача.

 

Преслава е феномен просто. И кво ревете все, че била на плейбек. Последно време си пее доста често на живо. Все сте недоволни някои. Опитвате се да я изкарате най голяматс плейбек певица, а някои като Емануелс и по една песен на живо не пее. А Галена да се учи как се пее. Не само да квочи и да пука шотове и да се прави на шут, а вие да говорите, че правила шоу. Това не и е цирк арената :focus:

 

Най-добрият изпълнител с най-добра цялостна кариера до момента и няма стигане. Хората я обичат, има ретро хитове и актуални такива. Подобри външния си вид и най-важното: пее :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, но нещо не ми вдъхва доверието като заглавие. :3fdb8960598fa63e:

В стил Любовница е, пак е от неиздадените през 2009 г. песни. На Борис Павлов Есилов Дуранов Наимов :D

 

Как пък един от тези 2000 не писа някъде по платформите.когаго Митко го каже в интервю, тогава ще е потвърдено. Дотогава си остава форумски мит.

Освен това като човек бил там, хорста далеч не бяха 4000.повечето сектори си бяха пълни.

А и аз автобуси на дпс не видях.

Нужно ли е да пишат, нали затова са почерпени? Митко не би се самоубил медийно с това признание. А и ти друга песен пееше след концерта. Точно тези хора коментираше. ;) Все тая, но поддържай една теза.

А и Есил Дюран бе включена в последния момент в концерта. Нали се сещаш кой е настоявал за нея и е налагал условия, за да доведе хора на проваления концерт?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият изпълнител с най-добра цялостна кариера до момента и няма стигане. Хората я обичат, има ретро хитове и актуални такива. Подобри външния си вид и най-важното: пее :Vishenka_05:

 

Но и липсват хитове от златните години на фолка 2006-2003. Само това бих отчел като минус в кариерата и.

Между другото в нарко периода и глас беше загубила и позиции. Бяхбя отписал буквално. Но сега отново е в топ форма и вокално и визуално. Браво :Vishenka_05:

В стил Любовница е, пак е от неиздадените през 2009 г. песни. На Борис Павлов Есилов Дуранов Наимов :D

Нужно ли е да пишат, нали затова са почерпени? Митко не би се самоубил медийно с това признание. А и ти друга песен пееше след концерта. Точно тези хора коментираше. ;) Все тая, но поддържай една теза.

А и Есил Дюран бе включена в последния момент в концерта. Нали се сещаш кой е настоявал за нея и е налагал условия, за да доведе хора на проваления концерт?

Ама аз пак съм за тази теза. Простожне е 100 процента доказана. По скоро си е наша форумска развита легенда. Несериозно е да се пишат точни цифри на хора. Беше ми казал тогава и източника си. Вярвам ти като цяло, но не можем дс говорим за точна бройка. Още повече, че хората далеч не бяха само 4000

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и липсват хитове от златните години на фолка 2006-2003. Само това бих отчел като минус в кариерата и.

Между другото в нарко периода и глас беше загубила и позиции. Бяхбя отписал буквално. Но сега отново е в топ форма и вокално и визуално. Браво :Vishenka_05:

 

Ама аз пак съм за тази теза. Простожне е 100 процента доказана. По скоро си е наша форумска развита легенда. Несериозно е да се пишат точни цифри на хора. Беше ми казал тогава и източника си. Вярвам ти като цяло, но не можем дс говорим за точна бройка. Още повече, че хората далеч не бяха само 4000

Бройката, потвърдена от ДПС, беше 1500, мисля. Те и певиците са водили хора, но там е по-малко число.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият изпълнител с най-добра цялостна кариера до момента и няма стигане. Хората я обичат, има ретро хитове и актуални такива. Подобри външния си вид и най-важното: пее :Vishenka_05:

 

 

 

Админ: Коментарът е изтрит поради използване на нецензурни думи и обида към потребител. Последно предупреждение преди бан!

Редактирано от meleto
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее на майкати ******* плейбек пачавра

Ще те пращаме на тинирифето на почивка с кондилака ми се струва. Ще остане форума без галенчета :pokey:

 

Админ: Придържай се към темата.

Редактирано от meleto

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бройката, потвърдена от ДПС, беше 1500, мисля. Те и певиците са водили хора, но там е по-малко число.

За певиците е ясно. Всяка е събрала поне по 10 роднини, 10 приятели, и 20 фенова агитка. По 30 изпълнителя. Ето ти ги още 1500 :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

 

Ето това е Преслава, която обичам. Такива песни да прави, че тази новата за "съвкупленията" съм я чул само до припева, когато излезна. Трябва и стойностна музика като "Сърце".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва и стойностна музика като "Сърце".

Преслава към днешна дата се интересува и вълнува само от гледания, участия и пуска предимно дискотечни песни, така че надали скоро ще чуем нещо музикантско от нея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...