Jump to content



Препоръчани коментари

Обещаното клипче от Германия с "невероятния прием" на "хита" с купените гледания кога? Сещате ли се защо Преславови изглеждат толкова изнервени, при положение, че уж тяхната изживява някакъв ренесанс? Ами много просто - от няколко години тя не е пуснала песен, която да си слушат ей така с кеф и която да наредят до най-големите й хитове в годините. Cally-Pressyfan' вече си призна, че дори най-ставащата песен "Да гори в любов" е далеч от добрите й песни назад във времето. Очакваме и другите да си признаят.

Виж, Преслава има такива песни, че е много трудно да ги надскочи. Дори една разтърсваща балада като "Ако утре ме губиш", бледнееше на фона на песни като "Лъжа е" и "Уморих се", какво остава за някой комерс като "Да гори в любов", бил той и хита на годината.

 

Това се отнася за всички певици. Кажи ми някоя чалгарка с 15-20 годишна кариера, която в последните 5 години е пуснала най-добрият си проект в кариерата?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Виж, Преслава има такива песни, че е много трудно да ги надскочи. Дори една разтърсваща балада като "Ако утре ме губиш", бледнееше на фона на песни като "Лъжа е" и "Уморих се", какво остава за някой комерс като "Да гори в любов", бил той и хита на годината.

 

Това се отнася за всички певици. Кажи ми някоя чалгарка с 15-20 годишна кариера, която в последните 5 години е пуснала най-добрият си проект в кариерата?

 

За почти всички големи мога да посоча песен или няколко песни от последните 5 години, които са сред най-най-добрите в кариерата им, да не кажа и по-голяма дума.

 

Галена - Моро му, Пей сърце, В твоите очи, Хавана тропикана

Анелия - Дай ми още

Азис - Хабиби, Мотел

Емилия - Калифорния, Как да изтрезнея

Джена - Коя, Да ти се доказвам

Камелия - Името ти

Деси Слава - В твоите очи, Ангелите плачат

Константин - Болка в минути, Не ме заслужаваш

Емануела - Като теб, Почти перфектен, Не ме заслужаваш

 

При Преслава единствената песен, която е истински хубава и се нарежда до най-добрите й песни, на 1-ви август ще навърши 5 години. След нея всичко друго е леш - комерс до комерс. Спадът при нея е наистина огромен и е жалко, че я защитавате и насърчавате да прави песни като последната. Само виж какви песни съм изброил (поне повечето) и ги сравни с "Обратно в играта", "Изтрезняваш ли", "Пада звезда", "Няма да ти пиша" и т.н. Откъм качество Преслава отдавна не го докарва и за пееща певица като нея (това никога не съм го отричал) да пуска само такива комерси е наистина мега тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг аргумент освен реакцията във вмирисаните дискотеки имате ли?

Докато Пепа си изкарва мънгизите от същите тея вмирисани дискотеки, това ще е основния аргумент.

 

Щото единствения ви аргумент, че Изтрещяваш ли било хит са купените гледания в ютуб, друго с просто око не се забелява.

 

И стига си мечтал, че изпросения бис на РЕКЛАМИРАЩАТА СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТАСТЯВАНЕ НА 11-13 ГОДИШНИ МАЛКИ ДЕЦА бил едва ли не самостоятелен концерт, при условие че Галя пя миналата година 3 пъти на същата сцена, а ваша Пепа е на път да кандърдиса Софка да си вдигне сватбения банкет в същата зала само и само да я разгледа от вътре когато над сцената не е опънат надпис БОР ЧВОР.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За почти всички големи мога да посоча песен или няколко песни от последните 5 години, които са сред най-най-добрите в кариерата им, да не кажа и по-голяма дума.

 

Галена - Моро му, Пей сърце, В твоите очи, Хавана тропикана

Анелия - Дай ми още

Азис - Хабиби, Мотел

Емилия - Калифорния, Как да изтрезнея

Джена - Коя, Да ти се доказвам

Камелия - Името ти

Деси Слава - В твоите очи, Ангелите плачат

Константин - Болка в минути, Не ме заслужаваш

Емануела - Като теб, Почти перфектен, Не ме заслужаваш

 

При Преслава единствената песен, която е истински хубава и се нарежда до най-добрите й песни, на 1-ви август ще навърши 5 години. След нея всичко друго е леш - комерс до комерс. Спадът при нея е наистина огромен и е жалко, че я защитавате и насърчавате да прави песни като последната. Само виж какви песни съм изброил (поне повечето) и ги сравни с "Обратно в играта", "Изтрезняваш ли", "Пада звезда", "Няма да ти пиша" и т.н. Откъм качество Преслава отдавна не го докарва и за пееща певица като нея (това никога не съм го отричал) да пуска само такива комерси е наистина мега тъпо.

Това, което пишеш са пълни щуротии.

Изобщо не мога да наредя тия песни до класики като "Погледни ме в очите", "Не виждам", "Луда по тебе", "Две сърца" и каквито други ти хрумнат.

Хипер много изкривяваш фактите, за да са в ущърб на Преслава - МАНИПУЛИРАШ ОТНОВО!

 

След "Моето слабо място", има още "Ако утре ме губиш", "Не се изтриваш", "Да гори в любов" - кое от това е леш?

 

Пишеш ми някакви песни като - "Калифорния", "Като теб", "Името ти", които са три пъти по-слабо популярни от най-силните Преславови, които мимоходом пропускаш да споменеш. Нелеп си!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на годината!

 

https://streamable.com/z94df

 

Препълнила е дискотеката, пяла е песента напълно живо, цялата дискотека се дере, пеят по-силно от Преслава! Както каза някой от потребителите тук: "Преслава си има ново Дяволско желание" ! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на годината!

 

https://streamable.com/z94df

 

Препълнила е дискотеката, пяла е песента напълно живо, цялата дискотека се дере, пеят по-силно от Преслава! Както каза някой от потребителите тук: "Преслава си има ново Дяволско желание" ! :3fdb8960598fa63e:

 

Жените не знам дали са мъртви, ама атмосферата в тая дискотека определено e два метра под земята.

 

Тук щях да вкарам майтапа, че дори любимата краварка вади повече реакция по участия, ама нещо не ми е смешно, при условие че си е 100% вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което пишеш са пълни щуротии.

Изобщо не мога да наредя тия песни до класики като "Погледни ме в очите", "Не виждам", "Луда по тебе", "Две сърца" и каквито други ти хрумнат.

Хипер много изкривяваш фактите, за да са в ущърб на Преслава - МАНИПУЛИРАШ ОТНОВО!

 

След "Моето слабо място", има още "Ако утре ме губиш", "Не се изтриваш", "Да гори в любов" - кое от това е леш?

 

Пишеш ми някакви песни като - "Калифорния", "Като теб", "Името ти", които са три пъти по-слабо популярни от най-силните Преславови, които мимоходом пропускаш да споменеш. Нелеп си!

 

Ми той човека не ти говори за Погледни ме в очите и прочее, говори ти за последните 5 години - време в което Пепа не е изкарала една свястна песен, така, дет се вика да зарадва себе си, феновете или нещо от сорта. Сичко е еднодневка там да се върти нещо по ВМИРИСАНИТЕ ДИСКОТЕКИ и нищо повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на някаква си балада, която никой не пее в дискотеката...

 

https://streamable.com/7ft64

https://streamable.com/3kiex

https://streamable.com/75oa8

 

Много ясно селяците в провинциален Бургас ше пеят с пълно гърло на Галче, докато хайлайфа във ВМИРИСАНАТА СТОЛИЧНА ДИСКОТЕКА, се кефят едно такова снобарски мълчаливо на мегахитЯ РЕКЛАМИРАЩ СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА 11-13 ГОДИШНИ МАЛКИ ДЕЦА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на годината!

 

https://streamable.com/z94df

 

Препълнила е дискотеката, пяла е песента напълно живо, цялата дискотека се дере, пеят по-силно от Преслава! Както каза някой от потребителите тук: "Преслава си има ново Дяволско желание" ! :3fdb8960598fa63e:

ХАХААХХА ПЛЕЙБЕК ПАЧАВРА.. ПЛЕЙБЕК ПАЧАВРА,, ДА ПОВТАРЯМ ЛИ ОЩЕ ? П Л Е Й Б Е К П А Ч А В Р А !!

 

 

 

СПРЕТЕ ДА СРАВНЯВАТЕ ГАЛЕНА С ПРЕСЛАВА !!!

 

ГАЛЕНА ИМА ХИЛЯДИ КЛИПЧЕТА 99% ПЕЕ НА ЖИВО. НАЙ-ДОБРАТА КУПОНДЖИЙКА !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно селяците в провинциален Бургас ше пеят с пълно гърло на Галче, докато хайлайфа във ВМИРИСАНАТА СТОЛИЧНА ДИСКОТЕКА, се кефят едно такова снобарски мълчаливо на мегахитЯ РЕКЛАМИРАЩ СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА 11-13 ГОДИШНИ МАЛКИ ДЕЦА!

то чак пък СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: цигарите не са толкова вредни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето клипче но трябваше повече да снимам , но понеже бях в еуфория и неможах!

 

 

Нали много пяла на живо тоя път. :1000 (29): И на това ли казваш избухване? Нито един човек там не знае и една дума от текста на тази песен. Подвикват "хей, хей, хей" и дотам. Горното клипче пък по-добре да не го коментирам, защото положението е по-трагично отколкото си го представях. След тези клипове вече подозирам, че купените гледания са повече от реалните.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което пишеш са пълни щуротии.

Изобщо не мога да наредя тия песни до класики като "Погледни ме в очите", "Не виждам", "Луда по тебе", "Две сърца" и каквито други ти хрумнат.

Хипер много изкривяваш фактите, за да са в ущърб на Преслава - МАНИПУЛИРАШ ОТНОВО!

 

След "Моето слабо място", има още "Ако утре ме губиш", "Не се изтриваш", "Да гори в любов" - кое от това е леш?

 

Пишеш ми някакви песни като - "Калифорния", "Като теб", "Името ти", които са три пъти по-слабо популярни от най-силните Преславови, които мимоходом пропускаш да споменеш. Нелеп си!

 

Не можеш да ги наредиш, защото не ти изнася. С какво "Дай ми още" е по-слаба от най-големите хитове на Анелия? С какво песните на Азис са по-слаби от класиките му? Не може ли "В твоите очи" да се нареди сред най-хубавите песни на Деса? А "Болка в минути" на Коцьо? А за Галена защо нищо не казваш? "Калифорния" и "Името ти" 3 пъти по-слаби от най-силните Преславови? Чуваш ли се изобщо какво говориш. "Калифорния" е песен, която звучи редовно по клубовете до днес. За Камелия пък е повече от очевидно, че това е най-силната й песен сигурно от "Изпий ме цялата" насам.

След МСМ единственото по-различно парче на Петя е "Ако утре ме губиш", с което обаче не й се получи особено. Всичко друго е пълен комерс, който се помни и слуша точно по един сезон. Песните на П. от последната петилетка не мога да ги наредя и в Топ 10 на големите й хитове и истински хубави песни - Лъжа е, Дяволско желание, Нямаш сърце, Обичам те, Водка с утеха, И когато съмне, Последен адрес, Горчиви спомени...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Планета са сложили Преславчето на първо място. :Vishenka_05:

 

 

Голяма радост, да и сложат поредния комерсиален шит на 1во място. Хем самият ти подкрепяш стойностната музика, хем изпадаш в екстаз след всеки боклук, който Петя из*ере. Затова няма да има оправия в чалгата като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма радост, да и сложат поредния комерсиален шит на 1во място. Хем самият ти подкрепяш стойностната музика, хем изпадаш в екстаз след всеки боклук, който Петя из*ере. Затова няма да има оправия в чалгата като цяло.

Щом се касае за Преславчето, съм в състояние да слушам 24/7 дори и "Без теб" и "Богови...". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...