Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Абе обновяването след 48-те часа не показва ли пак рекорд за Галин и Лидия?

Или да изчакаме това към 15:07? :lol:

:D

Да се полюбуваме на Преса тук. Каква е гуца :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Емануела - Скъпото се плаща | 24 часа

315101 гледания

17447 харесвания

631 коментара

11274 споделяния

 

А начи на Пресла броиш 3те минути, а на Емануелция - не? Темата за трака си я пуснал в :03, а тоя пост - в :00, да не говорим че си го писал поне 1 минута преди това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Лидия са имали по-малко гледания от Преслава през изминалото денонощие.

Преслава - 385k

Галин и Лидия - 372k

 

През изминалото денонощие Преса все още седи в Трендинг, докато съгражданина и неЧипса - не. Така че отчетем бонуса от тоя факт и го премахнем от салдото на Преса, кой има повече гледания я ми кажи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

През изминалото денонощие Преса все още седи в Трендинг, докато съгражданина и неЧипса - не. Така че отчетем бонуса от тоя факт и го премахнем от салдото на Преса, кой има повече гледания я ми кажи?

И какво като не е в Трендинг? Показва се под всички клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като не е в Трендинг? Показва се под всички клипове.

 

Все едно Изтрезняваш ли не се показва също под всички клипове.

 

И я не се излагай, щом дори аз дето не разбирам от ютуб, знам че Трендинг идват цифра бонус гледания, та кво остава ти да не си наясно с тоя факт, колкото и да не ти изнася в момента. Ако Преса не беше в Трендинг, а примерно Емануелция - Галин и неЧипса щяха да имат повече гледания от Изтрезняваш ли.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рапа не изостава обаче... 310К за 22ч. И това е Ицо Хазарта, дето не е толкова масово слушан. Криско, Тита, Гери - с добри парчета може и да минат нашите рекордьори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рапа не изостава обаче... 310К за 22ч. И това е Ицо Хазарта, дето не е толкова масово слушан. Криско, Тита, Гери - с добро коповане може и да минат нашите рекордьори.

 

 

Поправих ти грешката. А щом не си засякъл за 24 часа и 3 минути, изчакай със хронометъра до точния момент и засегчи тогава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рапа не изостава обаче... 310К за 22ч. И това е Ицо Хазарта, дето не е толкова масово слушан. Криско, Тита, Гери - с добри парчета може и да минат нашите рекордьори.

 

Напротив, Ицо е много слушан и харесван, просто не е популярен толкова сред чалга потребителите. И солов, и групата, са едни от най-слушаните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е рекордьорка единствената, която има 2 песни с почти 500 000 гледания за 24 часа!

“Не се изтриваш” и “Изтрезняваш ли”

 

И банкет дигна ли по тоя повод? Или от много пазарене на гледания парички за пица и табакери с огледалце не са останали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И банкет дигна ли по тоя повод? Или от много пазарене на гледания парички за пица и табакери с огледалце не са останали?

 

Да вдигни банкет и празнувай. Преслава разваля психики и кара хора като теб да побесняват! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вдигни банкет и празнувай. Преслава разваля психики и кара хора като теб да побесняват! :3fdb8960598fa63e:

 

Ако мисълта че побеснявам и ще тръгна да си доразвалям психиката точно заради Преслава ти доставя удоволствие, няма да ти развалям мечтата. А иначе си празнувам когато ми харесва, с повод или без, и не си търся измислени рекорди.

 

Ето примерно днес мога да отбележа повода, че е Петък, край на работната седмица, начало на уикенда, а единствения хит който признавам тази година е закръглил вече едни #30704 ...

 

И понеже днеска е празник, като всеки петък естествено, поздравявам всички с въпросната песен, пък дори и теб, от мен да мине.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...