Jump to content



Събота, 13 АПРИЛ СМЕ В ПРОФИЛАКТИКА


Препоръчани коментари

Добре е бре, дори аз започнах да свиквам. Като поработите повечко с линковете, клипчета, снимки, емотиконки ще стане.

Къде да търся архива обаче? И би било добре да има опция със стрелка да се качва горе в началото на страницата, че сега става с влачене на лентата от дясно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:ah:На мен ми харесва много мобилната версия. Това очаквах и това получих. 

Ама вече няма ли да имаме подписи. Може бо това би ми липсвало. Да позная потребителя по графиките. Да има цветност в самия форум. Аватарите и те по малки... Няма ли модул и за това? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi said:

На мен ми харесва много мобилната версия. Това очаквах и това получих. 

Ама вече няма ли да имаме подписи. Може бо това би ми липсвало. Да позная потребителя по графиките. Да има цветност в самия форум. Аватарите и те по малки... Няма ли модул и за това? 

http://www.ramania-bg.com/settings/signature/

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мобилната версия няма дилема - тази е много по-добра въпреки, че аз и със старата се оправях.... Не знам само колко време има за редакция на постове. В старата версия след около 10 минути нямаше как да се редактира. Тук в новата не виждам засега анкети как ще се правят. Абе необичайно е, но ще свикнем. Новите неща винаги са за предпочитане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

13 minutes ago, Fast said:

А какви са ограниченията. Май има и в символите, защото не успях да си запазя стария надпис. Too many lines ми изписа. 

 

 

Уж зададох да виждам подписите, но все още не ги виждам, поне през мобилната версия

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Мелето се явява някакъв миротворец. Дойчо лайква Слави с купа, а бяха едни драми с рунтави задници и засегнато его, доклади и оплаквания до Папата и Господ. "Шуменският господар на ефира" аха да ме разцелува, че Кама поканила Деса в БТВ-то, а аз требва да се правя на възпитан гражданин, а не на див милиционер. Фаст е един такъв услужлив, готов на методическа помощ дори към Слави, който е банирал поне... пъти. Сега и ако Стела вземе да се включи ей така за разкош и тук ще има само радост, щастие и цветя... :give_rose: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Denis said:

Къде се намират активните теми, защото аз от там се ориентирам кое е актуално?

Важните са маркирани с някаква зелена карфица отпред. Активните са след тях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Denis said:

Къде се намират активните теми, защото аз от там се ориентирам кое е актуално?

Може би горе в менюто - Последна активност - показва всички действия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 19 минути, Slavi said:

А какви са ограниченията. Май има и в символите, защото не успях да си запазя стария надпис. Too many lines ми изписа. 

 

 

Уж зададох да виждам подписите, но все още не ги виждам, поне през мобилната версия

През мобилната версия съм ги забранил, за да е по-бърз сайтът за wi-fi достъп. А пък за хората, използващи мобилни данни ще е по-малко МБ. Ако кажете ще ги пусна?

Редактирано от meleto
Link to comment
Сподели в други сайтове

1 minute ago, meleto said:

През мобилната версия съм ги забранил, за да е по-бърз сайта за wi-fi достъп. А пък за хората, използващи мобилни данни ще е по-малко МБ. Ако кажете ще ги пусна?

Пусни ги! Аз влизам основно през тела. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

1 minute ago, meleto said:

Може би горе в менюто - Последна активност - показва всички действия.

Ако го направиш сходно с преди - да има един бутон "Активни теми" или нещо от сорта, аз няма да имам проблеми, защото други неща почти не използвам. Иначе най-симпатично ми се струва това с реакциите. Също ако може форума да се направи дарк, нашите си емоджита да са най-главни и някой който се занимава с графичен дизайн да барне един готин банер на мястото на русата мацка от преди...Ще бъде поне едно добро начало. И успех, понеже не съм ти пожелал. Заемаш се с трудна мисия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 minute ago, meleto said:

През мобилната версия съм ги забранил, за да е по-бърз сайта за wi-fi достъп. А пък за хората, използващи мобилни данни ще е по-малко МБ. Ако кажете ще ги пусна?

Ами нали всеки си има индивидуална опция да реши дали да ги вижда. Според кен е излишно ограничението. Който реши може сам да ги ограничи. Както казах липсва ми цвят. Нека и другите да кажат де. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Ами нали всеки си има индивидуална опция да реши дали да ги вижда. Според кен е излишно ограничението. Който реши може сам да ги ограничи. Както казах липсва ми цвят. Нека и другите да кажат де. 

Разреших ги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

13 minutes ago, meleto said:

Разреших ги.

Как да ги включим? Мисля че ще е по-добре да бъдат включени by default, а който иска да ги махне (нещо като lite версия)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, serbotinche каза:

Как да ги включим? Мисля че ще е по-добре да бъдат включени by default, а който иска да ги махне (нещо като lite версия)

Да, пуснах ги да са видими за всички

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има няколко неща в новата версия, които не ми харесват, другото е ок.

1. Не знам кога влизам като скрит. Уж го има като опция, а си виждам никнейма навсякъде - в началната страница, под всяка тема, в "последните посетители в темата". В "Кой е онлайн" и "Онлайн потребители" го няма, което май е единственият ориентир. В началната страница и под темата може би само потребителят си вижда името, но в "Последните посетители в темата" се виждат всички от всички - и скрити, и нескрити. Ако не може да се поправи, по-добре го махнете. И без това се дублира като функция. Друго, което липсва - не се показват колко скрити и гости разглеждат темите долу.

2. Новите коментари са забити на майната си и е супер неудобно. Преди бяха на един клик и с един поглед се виждаха всички теми. Сега, дори и да ги събереш с "Condensed", пак всичко изглежда супер широко и бяло. :D Преди можеше да си седиш само в най-новите коментари, дори и да си прочел непрочетените теми, те не изчезваха и можеше да влезеш пак. Не се налагаше да ходиш до началната страницата. Сега трябва да обикаляш като цветарка по разделите, което на мен лично ми е досадно. Предполагам, че това няма как да се промени, затова поне редактирайте подредбата на разделите и съединете няколко за по-удобно. Най-важното - изкарайте чалга раздела най-отгоре! Да станат 1 - Българска музика, 2 - Световна музика, 3 - Разни, 4 - За форума. В Българска музика - 1 - Поп фолк, 2 - общ за поп, хип-хоп и др. и надолу без значение. В Световна музика - стигат 2 подраздела - Балканска музика и един общ за останалите 8. Сега са прекалено много. В някои не е писано с години. Само пълнят началната страница.

3. Чисто белият фон е натоварващ. Много, много светло сиво или синьо би било по-добре. Само да не е нещо тъмно или искрящо.

4. Не откривам преглед преди публикуване на ново мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, foxy_vd каза:

Тоя Мелето се явява някакъв миротворец. Дойчо лайква Слави с купа, а бяха едни драми с рунтави задници и засегнато его, доклади и оплаквания до Папата и Господ. "Шуменският господар на ефира" аха да ме разцелува, че Кама поканила Деса в БТВ-то, а аз требва да се правя на възпитан гражданин, а не на див милиционер. Фаст е един такъв услужлив, готов на методическа помощ дори към Слави, който е банирал поне... пъти. Сега и ако Стела вземе да се включи ей така за разкош и тук ще има само радост, щастие и цветя... :give_rose: 

Че ние със Слави отдавна заровихме томахавките, но не го афишираме! Той, както и аз сме забравили всичко. Дори и Янева започна да ми е симпатична

Link to comment
Сподели в други сайтове

На който форума му е прекалено бял, да влючи dark mode на браузъра си. Аз го ползвам от самсунг интернет и изглежда супер

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

45 minutes ago, foxy_vd said:

Тоя Мелето се явява някакъв миротворец. Дойчо лайква Слави с купа, а бяха едни драми с рунтави задници и засегнато его, доклади и оплаквания до Папата и Господ. "Шуменският господар на ефира" аха да ме разцелува, че Кама поканила Деса в БТВ-то, а аз требва да се правя на възпитан гражданин, а не на див милиционер. Фаст е един такъв услужлив, готов на методическа помощ дори към Слави, който е банирал поне... пъти. Сега и ако Стела вземе да се включи ей така за разкош и тук ще има само радост, щастие и цветя... :give_rose: 

Хаха. Мачкаш с прозорливост. Ако онея двете се разцелуват и размазнят утре вечер, ще имаш и една бутилка белуга от мен. 

 

Иначе оплаквания от Фаст нямам аз от много време. Топ е. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...