Jump to content



Годишни музикални награди на Ramania 2018 - РЕЗУЛТАТИ


Препоръчани коментари

На Емануела се пускат песните от последната година, по-стари не си спомням да съм чул. “Да те бях ранила” си е доста пускана, Калифорния също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

В Диапазон правеше по-запомнящи се песни определено. Но там по обясними причини няма как да очакваме да се наложат като някакви стабилни хитове в годините. А и по дискотеки не съм ги чувал кажи-речи от една десетилетка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да те бях ранила" пък ако оспорвате, то няма какво да говорим... Все едно да оспорим "Дай ми още", "Калифорния", "В твоите очи", "Моето слабо място", "Кой"... На Емануела може би "Не ме заслужаваш" бих сложил, но аз наистина не исках да пораждам дискусия, че едва ли не не заслужава за 2018 година, напротив...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да те бях ранила" пък ако оспорвате, то няма какво да говорим... Все едно да оспорим "Дай ми още", "Калифорния", "В твоите очи", "Моето слабо място", "Кой"... На Емануела може би "Не ме заслужаваш" бих сложил, но аз наистина не исках да пораждам дискусия, че едва ли не не заслужава за 2018 година, напротив...

Абе каква "Да те бях ранила", вие чувате ли се? Тая песен умря още на следващата година.

Една "Докрай" която нито има награди, нито тогава е имана за такъв хит остана по-дълго.

 

Едната е качена 2017, другата 2013.

Преди Андреа да я изтрие имаше 2млн, а в на Пайнер канала бяха и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе каква "Да те бях ранила", вие чувате ли се? Тая песен умря още на следващата година.

Една "Докрай" която нито има награди, нито тогава е имана за такъв хит остана по-дълго.

 

Едната е качена 2017, другата 2013.

Преди Андреа да я изтрие имаше 2млн, а в на Пайнер канала бяха и повече.

Ние ти говорим за това какво се пуска в заведенията, вече няколко човека, ти си знаеш твоето, а после - ние си живеем в измислен свят. Андреа не звучи с абсолютно нищо, докато Джена гърми с поне 4-5 песни. Колкото до Емануела - да, актуална е и въртяна, но не със златни песни, а с последната си продукция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе каква "Да те бях ранила", вие чувате ли се? Тая песен умря още на следващата година.

Една "Докрай" която нито има награди, нито тогава е имана за такъв хит остана по-дълго.

 

Едната е качена 2017, другата 2013.

Преди Андреа да я изтрие имаше 2млн, а в на Пайнер канала бяха и повече.

Фен съм на Андреа, но Докрай не съм я чувал нито веднъж в дискотека :D Може би ”Да те бях ранила” е единствената по-запазена песен от 2011, заедно с ДЖ ме издаде

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доообре, щом чак съм досадил. Съдете по селските кръчми, които не са дискотеки и форума, а не инстаграм. Аз на дискотека не съм ходил, толкова е престижно, че е само за избрани лица. Съжалявам! :)

 

Нито Емануела някога е имала хит някога или 250К последователи, нито "Докрай" има тия гледания. Аз си фантазирам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доообре, щом чак съм досадил. Съдете по селските кръчми, които не са дискотеки и форума, а не инстаграм. Аз на дискотека не съм ходил, толкова е престижно, че е само за избрани лица. Съжалявам! :)

 

Нито Емануела някога е имала хит някога или 250К последователи, нито "Докрай" има тия гледания. Аз си фантазирам.

Да съдим коя е по-успяла и има повече хитове от Инстаграм, а не от дискотеки? :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доообре, щом чак съм досадил. Съдете по селските кръчми, които не са дискотеки и форума, а не инстаграм. Аз на дискотека не съм ходил, толкова е престижно, че е само за избрани лица. Съжалявам! :)

 

Нито Емануела някога е имала хит някога или 250К последователи, нито "Докрай" има тия гледания. Аз си фантазирам.

 

Така е. :) И мисля, че трябва да те вкараме в лудница. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доообре, щом чак съм досадил. Съдете по селските кръчми, които не са дискотеки и форума, а не инстаграм. Аз на дискотека не съм ходил, толкова е престижно, че е само за избрани лица. Съжалявам! :)

 

Нито Емануела някога е имала хит някога или 250К последователи, нито "Докрай" има тия гледания. Аз си фантазирам.

Защо винаги всичко трябва да бъде обръщано на "село" и "кръчми"?

Очевидно отдавна не си ходил на дискотека и нямаш актуални наблюдения. Да, Джена властва там, при това не само с песни от последната година, както е Емануела.

Да, Андреа е забравена от диджеите към настоящия момент, което не означава, че няма пак да направи някое добро фолк парче, което да я върне там. Май "Полудей" беше последната нейна по-въртяна, тъй като дуетът със Сузанита доста по-вяло мина.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех че Емануела е чак такъв трън в гъза на всички. Е, поне се убедих. И тая година ще разкаже играта на любимките ви, пък вие си лайте.

 

Щом дискотеките са критерий, чрез който Емануела не става за нищо, значи ли че Глория и Ивана от 15 години не са живи за хората? Да, нали? Това ми стига. Янева, утре да не запееш друга песен. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех че Емануела е чак такъв трън в гъза на всички. Е, поне се убедих. И тая година ще разкаже играта на любимките ви, пък вие си лайте.

 

Щом дискотеките са критерий, чрез който Емануела не става за нищо, значи ли че Глория и Ивана от 15 години не са живи за хората? Да, нали? Това ми стига. Янева, утре да не запееш друга песен. ;)

Всъщност, при Ванча има едно завръщане в ретро блока, което много ме радва. :3fdb8960598fa63e: Докато Андреа и там е персона нон-грата. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщнсот, при Ванча има едно завръщане в ретро блока, което много ме радва. :3fdb8960598fa63e: Докато Андреа и там е персона нон-грата. :Vishenka_05:

Андреа дори никога повече да не види хит, ще е по-успешна и по-дълго задържала се сред топ имената. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех че Емануела е чак такъв трън в гъза на всички. Е, поне се убедих. И тая година ще разкаже играта на любимките ви, пък вие си лайте.

 

Като всяка друга година. Нито наградата за Певица при нея, нито с най-силния дебют за годината, нито с най-големия хит. Йееее. Само с най-дълбоките бръчки под очите. Тя ги мачка!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа дори никога повече да не види хит, ще е по-успешна и по-дълго задържала се сред топ имената. :3fdb8960598fa63e:
Ами не мисля, но ще я видим на 20-ата година от кариерата си, тогава ще можем да направим подобна съпоставка.

Засега знам, че на 50, Ивана и Глория изглеждат по-добре от тридесет годишната Андрюш, пък другото е въпрос на измислени светове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че изводът за Емануела е един - всички я харесват, но все е в подножието - на никого не му е номер 1 в личната класация. Нещо като Емилия. Това автоматично ги прави абсолютно невъзможни победителки в "Певица на годината" и ги отличава от истински големите звезди в чалгата, които са едновременно много обичани и много мразени - Ивана, Глория, Азис, Камелия. Галена, Преслава. Може би само Деса е някакво изключение - нея само Фокси я мрази. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не мисля, но ще я видим на 20-ата година от кариерата си, тогава ще можем да направим подобна съпоставка.

Засега знам, че на 50, Ивана и Глория изглеждат по-добре от тридесет годишната Андрюш, пък другото е въпрос на измислени светове. :3fdb8960598fa63e:

Според критерия на 21 век - Ютуб и Спотифай, Андреа още е с неподобрен рекорд и на двете места. Жива да я ожалиш! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според критерия на 21 век - Ютуб и Спотифай, Андреа още е с неподобрен рекорд и на двете места. Жива да я ожалиш! :3fdb8960598fa63e:
Да е жива и здрава, на мен дори ми е тъжно за нея и бях една от първите, които пожела тук да се върне към старата си форма и да забие ударен хит, за да натрие носа на мазния Кубрат!

На мен никога не ми е пречела, както Преса, например, защото тя и беквокалистка на Ванча и Глора не може да бъде, тичат в различни писти просто... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е третата с най-много фенове, след Преса и Галя. Вие сериозно ли живеете в пещера? Напуснете я.

Наистина Ема има много фенове. Не може да се съди по тоя форум. Емануела е любимка на хората и много девойки й подражават дори.

 

Но не съм съгласен с мнението ти за Да те бях ранила - тя и Сен Тропе са най-големите хитове през последните 10 години. И до днес предизвиква истерия и раздвижва хората след скучна нова песен. И дори не я въртят в ретро блока - наравно с актуалните е. Понякога и по 2 пъти на нощ.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тези 6 награди, 3 са на ръба - една поделена и две с 1-2 гласа преднина. С други думи сами сте уреждали гласовете. Познаваме се.

Къде ти беше възмущението когато миналата година наградите заминаха за Толбухин със същата количествена разлика от 1-2 гласа?

 

Заслужаваше да спечели Петра. Беше най-обсъждана и споделяна във форума цяла 2018та. Тия награди са нагласени, а не обективни!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...