Jump to content



Годишни музикални награди на Ramania 2018 - РЕЗУЛТАТИ


Препоръчани коментари

Спри с тази омраза по прекрасната богиня Преслава ;) Никоя от останалите песни не е по-заслужила.

 

Сигурно е така. На мен песента не ми харесва, но щом гласовете са толкова много явно наистина почти всички намирате нещо в нея, което аз не откривам. Омраза е силна дума иначе, по-скоро антипатия към личността на богинята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Реални победители, въпреки че Лорена, Яница и Емануела заслужаваха по нещо. Определено Преслава и за мен е певицата, но то те са почти равни, малко е тъпо за Емануела по-скоро, наистина няма фенска маса и по принцип, не само във форума. Радвам се най-много за дуета и песента, двете големи песни на годината ги спечелиха. А при Анелия започва да става грозно, голямо отдръпване...

Link to comment
Сподели в други сайтове

малко е тъпо за Емануела по-скоро, наистина няма фенска маса и по принцип, не само във форума.

Емануела е третата с най-много фенове, след Преса и Галя. Вие сериозно ли живеете в пещера? Напуснете я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е третата с най-много фенове, след Преса и Галя. Вие сериозно ли живеете в пещера? Напуснете я.

Не, не е вярно това. Прави хит след хит, обичана е, но няма изявена маса, която да я подкрепя ясно и последователно, да я издига, при Преслава, Галена, Анелия, Деси Слава, Глория, Ивана, Камелия, Андреа е имало пъти, в които на черното се е казвлао бяло. При Емануела и 2 грешки да станат и няма кой да я защити. Особено тук във форума е изключително видно, признава й се успеха, но не е по аватарите и подписите, нито някой говори за участията й, качва клипчета от тях, като пя на концерта пак така, получи жесток прием, а дори една Яница и Ваня се обсъждаха повече, за Преслава и Галена е ясно. Това искам да кажа. За награди, самостоятелни концерти и подобни тези фенове са най-важни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не е вярно това. Прави хит след хит, обичана е, но няма изявена маса, кяото да я подкрепя ясно и последователно, да я издига, при Преслава, Галена, Анелия, Деси Слава, Глория, Ивана, Камелия е имало пъти, в които на черното се е казвлао бяло. При Емануела и 2 грешки да станат и няма кой да я защити.

Аз не знам защо трябва след като си фен на нещо да го защитаваш, да го оправдаваш, да си затваряш очите? Това ви е внушено и прието за истина само в тоя форум, а от него пък съдите коя колко фенове има и какви хитове е изкарала. В тотална илюзия живеят повечето тук. За справка - Емануела е по-следвана в Инстаграм (двойно) от Анелия, Десислава, Глория, Ивана, Камелия и т.н...Мисля че само Преслава, Андреа и Галена имат повече от нея, а мисля че тоя фактор е много по-внушителен, от някакви 200 човека в форум без платен домейн...

 

Да не говорим че в дискотеките не минава без всичките й песни, всяка е хит, участва във най-гледаните предавания и е харесвана, има много участия...Кое не й достига на Емануела? Откачалки-обсебеняци които да я хвалят на всяко възможно място? По-добре даже!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ема не й достига най-вече това да има разпознаваеми песни и истински хитове, които да може да изпее на концерт и след 2 години примерно. Дайте ми 1 такава нейна песен от Пайнерския период? Просто тя е от певиците, които ако спрат да бълват, ще изпаднат в забвение за месеци - всичко при нея се пуска ей така, за да я въртят по клубовете. Другият й голям минус са изключително скучните плейбек участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо трябва след като си фен на нещо да го защитаваш, да го оправдаваш, да си затваряш очите? Това ви е внушено и прието за истина само в тоя форум, а от него пък съдите коя колко фенове има и какви хитове е изкарала. В тотална илюзия живеят повечето тук. За справка - Емануела е по-следвана в Инстаграм (двойно) от Анелия, Десислава, Глория, Ивана, Камелия и т.н...Мисля че само Преслава, Андреа и Галена имат повече от нея, а мисля че тоя фактор е много по-внушителен, от някакви 200 човека в форум без платен домейн...

 

Да не говорим че в дискотеките не минава без всичките й песни, всяка е хит, участва във най-гледаните предавания и е харесвана, има много участия...Кое не й достига на Емануела? Откачалки-обсебеняци които да я хвалят на всяко възможно място? По-добре даже!

 

Човекът се опита да каже, че Емануела не буди горещите емоции, които будят/са будели изброените от него изпълнителки в заклетите фенове на този стил. Емануела излъчва студенина. Това в комбинация с плейбек навсякъде и грандиозната й тъпота няма как да й спечелят истински привърженици - обсебеняци, както ги наричаш ти. Такива, които ще я защитават на живот и смърт по форуми, в спорове с приятели и т.н.

 

Тя има само комерс хитовете си. Това впечатлява при нея. Това обаче не те кара да я заобичаш истински.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ема не й достига най-вече това да има разпознаваеми песни и истински хитове, които да може да изпее на концерт и след 2 години примерно. Дайте ми 1 такава нейна песен от Пайнерския период? Просто тя е от певиците, които ако спрат да бълват, ще изпаднат в забвение за месеци - всичко при нея се пуска ей така, за да я въртят по клубовете. Другият й голям минус са изключително скучните плейбек участия.

Всичко на Емануела е хит, без изключения. Песните й не остават във времето, но аз не знам на кого са останали? Пак някакви илюзии създадени изкуствено тук, но както и да е.

 

Човекът се опита да каже, че Емануела не буди горещите емоции, които будят/са будели изброените от него изпълнителки в заклетите фенове на този стил. Емануела излъчва студенина. Това в комбинация с плейбек навсякъде и грандиозна й тъпота няма как да й спечелят истински привърженици - обсебеняци, както ги наричаш ти. Такива, които ще я защитават на живот и смърт по форуми, в спорове с приятели и т.н.

 

Тя има само комерс хитовете си. Това впечатлява при нея. Това обаче не те кара да я заобичаш истински.

Силно привързаните към тоя стил виждаш колко са, а тези които посещават клубовете са луди по Емануела. Мислиш ли, че на някой му пука кой пее на живо там? Хората ходят на участия заради песните на човека, а Емануела от 2 години пръска всеки.

 

На мен лично самата Емануела ме кефи, не знам ти как я възприемаш.

Честити 10 милиона на химна. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с някои неща, въпреки че според мен следванията в социалните мрежи са дошли от Брадъра, 2 пъти подред в горе-долу близки периоди от време. Харесвана е, хитове прави, просто имам чувството, че ако утре се откаже, никой няма да ореве света примерно. Иначе тези фенове са доста важни, според мен помагат доста на изпълнителя да изпъкне над останалите и го държат дори когато не е в най-добрата си форма дълго време. В световен мащаб е същото. Такива фенски агитки, че да те е страх да коментираш под видео на Тейлър или Кейти примерно... При Емануела не го наблюдавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове са, да, но нещо им липсва. Емануела няма "Моето слабо място" и "Дяволско желание", няма "Да видя какво е" и "Да те бях ранила", няма "Кой" и "Пак ли", няма "Дай ми още", нито дори "Калифорния". Всичките й песни се сливат. Основният проблем при нея всъщност като се замисля е липсата на концепция. Тя е на принципа "песен да мине, друга да дойде". Това ще я храни до един момент, но бълването на хитови песни няма да е вечно и тогава с нея ще е свършено за отрицателно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно привързаните към тоя стил виждаш колко са, а тези които посещават клубовете са луди по Емануела. Мислиш ли, че на някой му пука кой пее на живо там? Хората ходят на участия заради песните на човека, а Емануела от 2 години пръска всеки.

 

На мен лично самата Емануела ме кефи, не знам ти как я възприемаш.

Честити 10 милиона на химна. :Vishenka_05:

 

Много повече са от това, което виждаш тук. Този форум дори не излиза в гугъл, като напишеш "попфолк форум", "музикален форум" и т.н.

 

Това е едно затворено общество.

 

Значи на хората не им пука кой пее на живо? Ако беше така, участията на Мария нямаше да са празни.

 

Нали това казвам - има усет за хитовото. Студена и тъпа е обаче, не показва душевност, не се раздава. Публиката това го усеща и вътрешно остава разочарована, пък ако ще и най-големите хитове да изкарва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с някои неща, въпреки че според мен следванията в социалните мрежи са дошли от Брадъра, 2 пъти подред в горе-долу близки периоди от време. Харесвана е, хитове прави, просто имам чувството, че ако утре се откаже, никой няма да ореве света примерно. Иначе тези фенове са доста важни, според мен помагат доста на изпълнителя да изпъкне над останалите и го държат дори когато не е в най-добрата си форма дълго време. В световен мащаб е същото. Такива фенски агитки, че да те е страх да коментираш под видео на Тейлър или Кейти примерно... При Емануела не го наблюдавам.

И какво като са от Брадъра? Тя ако беше разочаровала щеше да загуби и това което има, както Райна. Големи топки трябва да имаш, за да участваш в най-сриващото славата предаване. И въпреки това, тя само спечели от него. Преслава не обиколи ли всяко възможно място?

 

Емануела наистина пръска, не знам кое е трудното за асимилиране. Гледания, последователи, хитове, участия, глас, визия...Всичко й е топ. Единствената, която може да е истински лидер, освен Галс и Прес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове са, да, но нещо им липсва. Емануела няма "Моето слабо място" и "Дяволско желание", няма "Да видя какво е" и "Да те бях ранила", няма "Кой" и "Пак ли", няма "Дай ми още", нито дори "Калифорния". Всичките й песни се сливат. Основният проблем при нея всъщност като се замисля е липсата на концепция. Тя е на принципа "песен да мине, друга да дойде". Това ще я храни до един момент, но бълването на хитови песни няма да е вечно и тогава с нея ще е свършено за отрицателно време.

 

Зависи. Ако винаги успява да се нагоди към актуалното звучене на деня, ще си продължава по стария тертип. А тя знае кое звучи хитово и кое не. Поне този усет го има. Преслава така си изкара последните 10 години от кариерата и няма индикации да спре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички песни на Емануела са хитове, докато не излязат следващите 2-3. После се забравят, и така идват нови и нови. Наистина няма нищо, което да остане във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове са, да, но нещо им липсва. Емануела няма "Моето слабо място" и "Дяволско желание", няма "Да видя какво е" и "Да те бях ранила", няма "Кой" и "Пак ли", няма "Дай ми още", нито дори "Калифорния". Всичките й песни се сливат. Основният проблем при нея всъщност като се замисля е липсата на концепция. Тя е на принципа "песен да мине, друга да дойде". Това ще я храни до един момент, но бълването на хитови песни няма да е вечно и тогава с нея ще е свършено за отрицателно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой помни "Виновна" ?

Лично за мен "Без чувства" успя да задържи повече от другата.

А кой помни Калифорния, Да видя какво е и Да те бях ранила? Дават ми ги за пример, а една Да си плащал ги праща взети заедно в кофата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи. Ако винаги успява да се нагоди към актуалното звучене на деня, ще си продължава по стария тертип. А тя знае кое звучи хитово и кое не. Поне този усет го има. Преслава така си изкара последните 10 години от кариерата и няма индикации да спре.

 

Преслава на няколко пъти беше на ръба да изпадне от борда точно, защото не можеше да уцели супер хитово звучене. Но в определен момент все се появява песен, която я спасява. Но при нея всичко е музика, тя това ще го работи до пенсия и през тази призма си движи кариерата. Докато при Емануела според мен всичко ще е до време. След 4-5 години като стане на 40 просто ще й писне, ще си намери поредния богаташ и ще се откаже без особени сантименти към кариера, фенове и т.н. В тоя смисъл на нея не й трябват отгледани вечни хитове, на нея й трябват песни, които да й вадят хляба днес и дотам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой помни Калифорния, Да видя какво е и Да те бях ранила? Дават ми ги за пример, а една Да си плащал ги праща взети заедно в кофата.
"Да те бях ранила" е като "Луда по тебе" - звучи в клубове наравно с актуалните и нови песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой помни Калифорния, Да видя какво е и Да те бях ранила? Дават ми ги за пример, а една Да си плащал ги праща взети заедно в кофата.

 

Калифорния я пускаха в събота в "Истерия" и не ми се стори да е много забравена. Джена я въртят много често след 3-4. На Ема стара песен не помня да съм чувал в клуб.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой помни Калифорния, Да видя какво е и Да те бях ранила? Дават ми ги за пример, а една Да си плащал ги праща взети заедно в кофата.

Да те бях ранила не е по-малък хит от Да си плащал, мое мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Тва си е за бисерите!

Напротив, ти не живееш в България, доколкото знам и очевидно нямаш наблюдения. Тази песен ще поддържа Джена още доста дълго време. Стари песни на Емануела никъде не звучат, макар и аз да я подкрепих за певица тази година, тъй като ми омръзна дилемата Смядово - Добрич.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емануела със сигурност се помни "Да си плащал". Жалко, че няма правата да я изпее на пайнерски концерт.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава на няколко пъти беше на ръба да изпадне от борда точно, защото не можеше да уцели супер хитово звучене. Но в определен момент все се появява песен, която я спасява. Но при нея всичко е музика, тя това ще го работи до пенсия и през тази призма си движи кариерата. Докато при Емануела според мен всичко ще е до време. След 4-5 години като стане на 40 просто ще й писне, ще си намери поредния богаташ и ще се откаже без особени сантименти към кариера, фенове и т.н. В тоя смисъл на нея не й трябват отгледани вечни хитове, на нея й трябват песни, които да й вадят хляба днес и дотам.

 

Кой ще го търпи тоя сбръчколясан прост миндил след 40-45, бе човек? Да му се цупи, да му прави фасони и да прави истерии по телевизионни интервюта.

 

Ти виждал ли си й бръчките под очите? Още на 34-35 бяха потрес, а тази година става на 38.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...