Jump to content



Online: Ивана - Едно "Обичам те"


Препоръчани коментари

След всяко слушане зарибява повече. Последната минута особено е жестока. Трябваше и другите пъти припевът да го пее така по-високо. Предпочитам 1-2 такива песни в година от Ванче, вместо 5-6 чекийки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това се казва истинска музика, истински творец. С такива песни жанрът стигна връхната си точка през 2006 година и само с такива песни ще се запази като музиката на народа. Песни с душа, послание, текст, нещо което да те жегне. Потресен съм от извратеността на музикалните вкусове днес. Браво на кака, абсолютна десятка. Майната им на гледания, на милиони и рейтинги, тук има изкуство бе хора. Последната минута е просто нещо уникално, има още хляб в тази жена. Брутална в клипът също! Радвам се, че повечето певици започват да предлагат качествен поп-фолк. След "Сърце", това е втората песен за тази година, която ме оставя без думи. Има надежда! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как върви с гледанията? Добре или зле са 20 000 до момента? Хаха

Не много добре, но може да са зациклили. Утре ще се разбере.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То било почти балада, харесва ми, нежна и истинска песен, изживян текст. Липсва малко кулминация, на моменти е доста мудна, но наистина текстът доста ми харесва, дълъг е и са се потрудили. Накрая изпяването много радва. Иначе е прекрасна, толкова красива не е била, все едно са върнали времето назад и това е Ивана от първия й албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да поздравим Ивана за актуалността да се инспирира за визията си в клипа от предстоящ филм, трейлъра на който тъкмо върви в ютуб, чак се обърках кога свършва рекламата и кога почва песента. Тряяло е обаче и малко екшън да вкарат вътре, че много заспало.

 

 

Също намирам за много удачно и добро решение да не се харчи за нови песни, а да си кавърдиса старите. Ама да беше записала някоя нова Грешна нощ или 100 патрона, а не точно дори по заспала Уморени и студени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е лелината песен, вярно, че е малко бавничка, ама е готина. Следващата дано не е догодина обаче.
Кога ще ни зарадваш с иконки от клипа? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че това е посоката, в която трябва да се движи Ивана.

Много приятно за слушане парче, дано му направи добра промоция по предавания и тн.

Личи си, когато прави нещата с удоволствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва - най-вече заради "моя" текст. :)

Много приятна и мелодична балада - в пъти повече предпочитам такива пред последните на Емануела и Анелия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пенсионерска песен. Заспах. Съжалявам. Каква беше през 2004, какви бози пуска през 2019....

 

Не го виждам да мине половин милион това. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...