Jump to content



Online: Лияна - Принцеса


Препоръчани коментари

Изкърти Лияна! Брутален саунд, посланието е силно.. не знам какво друго да кажа. Дано пуска песени по-често.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поздравления! Непретенциозен, не скъп (чисто финансово, предполагам емоционално е на другия полюс) проект, но въздействащ. А с посланието си и цялостната идея, проектът определено е с висока стойност.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПЕРФЕКТНА! Песента е много яка, нарежда ми се сред топ песните на Лияна, видеото е красиво и с смисъл. Дано не хване скоро пак някой богаташ, които да я затвори в клетка, има нужда от Лияна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво прехласване по тази тъпа песен. :mf_surrender: Евала за посланието, но всичко е толкова посредствено, единствено идеята на клипа ме изкефи, но и той можеше да е направен 100 пъти по-добре. Песента е мега дразнеща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво прехласване по тази тъпа песен. :mf_surrender: Евала за посланието, но всичко е толкова посредствено, единствено идеята на клипа ме изкефи, но и той можеше да е направен 100 пъти по-добре. Песента е мега дразнеща.

+11111111111

 

много тъпа песен.. наистина в този форум не разбират от музика

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Една от най-различните песни в жанра от години. Лияна има много добри попадения през годините. А тази песен заслужава да стане голям хит. Малко са песните, в които си личи,че има ясна концепция и изпълнителят е вложил и нещо от себе си. Браво! Аз лично искам повече такива проекти и от топ имената. Да мръднат малко от “сигурното”.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...