Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мадам Ванюш мина 100к за 21 часа. Кралица! :Vishenka_05: Интересно ми е как ще се развие песента, ако поддържа това темпо може да навърти милиона за по-малко от месец.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудвам се от подигравките на хората към Теодора Андреева, прекалени са. Примерно, с Ваня никой не смееше да се гаври по този начин, а и тя беше слаба и фина като стартира и после изведнъж се ошишка. И пак нямаше чак такива подигравки и множество негативни коментари. И смятам, че това се дължи именно на факта, че Ванча има и на какво друго да заложи, докато Андреа направи кариера предимно заради визията, която вече изгуби.

Но аз съм ЗА идеята ти - "Уникална" заслужава втори дубъл, дори няма нужда от нова песен, да кавърдисат старата, искам ги двете като с Николета - в еротични и горещи лесбо сцени. :3fdb8960598fa63e:

Ще им отива- за Ванча и без това от началото на кариерата й се говори, че има такива влечения. :3fdb8960598fa63e: Стояна също трябва да бъде включена. Песента ще е ремикс на Ванината "Уникална", а клипът Андреиния "Докосвай ме", където са във ваната със Златка и Николета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

за Вечна измама (Пазете мъжете) какво ще кажеш?
Сладка е, но аз си имам съвсем други фаворити. Но определено си промених коренно мнението за мадам Нина, преди не можех да я гледам и слушам!Това е в топ 5 на вечните песни в сърцето ми:

 

 

Мадам Ванюш мина 100к за 21 часа. Кралица! :Vishenka_05: Интересно ми е как ще се развие песента, ако поддържа това темпо може да навърти милиона за по-малко от месец.
Ще запаля свещ в църквата, Каиунче! :Vishenka_05:

Ще се нагиздя в бяла забрадка, досущ като кралица Ваня в "Благодаря ти, Господи"!

 

 

Ще им отива- за Ванча и без това от началото на кариерата й се говори, че има такива влечения. :3fdb8960598fa63e: Стояна също трябва да бъде включена. Песента ще е ремикс на Ванината "Уникална", а клипът Андреиния "Докосвай ме", където са във ваната със Златка и Николета. :3fdb8960598fa63e:
Идеята е чук, да започват да бачкат по реализацията. Но ме тревожи, че наша Ваня е една... Тя на Глория отказа дует, а какво остава за Андрюшка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Съгласен съм напълно, че на това се казва певица- ясно пеене и изключителна орнаментика, а не мрънкане и обработки върху мрънкането. :) Толкова й прилягат и народните песни, силен български талантлив глас. :Vishenka_05: Asylum, Това ми е любимо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладка е, но аз си имам съвсем други фаворити. Но определено си промених коренно мнението за мадам Нина, преди не можех да я гледам и слушам!Това е в топ 5 на вечните песни в сърцето ми:

Ти си фенка на подобни песни, дано ти харесва - чувствувай се поздравена!

 

 

Съгласен съм напълно, че на това се казва певица- ясно пеене и изключителна орнаментика, а не мрънкане и обработки върху мрънкането. :) Толкова й прилягат и народните песни, силен български талантлив глас. :Vishenka_05: Asylum, Това ми е любимо!

Следователно трябва да ти харесва и това! Особено разкопчаването на сакото!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си фенка на подобни песни, дано ти харесва - чувствувай се поздравена!

Оооо, аз я обожавам!

"Черно ли да нося, или жив... С друга някъде си по-щастлив?" :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си фенка на подобни песни, дано ти харесва - чувствувай се поздравена!

Оооо, аз я обожавам!

"Черно ли да нося, или жив... С друга някъде си по-щастлив?" :Vishenka_05:

Текстът е на голямата й сестра, както и на Мъжко момиче. Много яко изпяване и един от най-добрите й клипове. Помня, че Люси го беше оплюл във форума на Планета, защото завършвал тъжно. Не бивало.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следователно трябва да ти харесва и това! Особено разкопчаването на сакото!

Преплитането на перфектен аранжимент, глас и тоалет с бонус разкопчаване е един път! Обожавах пайнерските фолклорни песни точно от този период- Нина беше на върха с албумите "Деветият елемент" и "Бяла Калина" във фолклора, Славка излезе с албума "Сватба", Деси Слава с песента "Пустоно лудо и младо", Нели Узунска- "Чоко чернооко момиче", Маргарита- "Бела съм, бела, юначе" и други такива, после Пайнер задълбаха в автентичното и селско звучене и еднакви бозави аранжименти и вече така се влачат втора десетилетка. :gun_bandana: На Нина новите обаче са с хубав саунд и неслучайно ги избират за първи места в Сигнал.бг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преплитането на перфектен аранжимент, глас и тоалет с бонус разкопчаване е един път! Обожавах пайнерските фолклорни песни точно от този период- Нина беше на върха с албумите "Деветият елемент" и "Бяла Калина" във фолклора, Деси Слава с песента "Пустоно лудо и младо", Нели Узунска- "Чоко чернооко момиче", Маргарита- "Бела съм, бела, юначе" и други такива, после Пайнер задълбаха в автентичното и селско звучене и еднакви бозави аранжименти и вече така се влачат втора десетилетка. :gun_bandana:

Цветелина имаше Мъри Стано, Качи се магда, Невено моме, а Весела - Бело лице, черни очи! Много як период. А Деветият елемент е истинският български попфолк.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина имаше Мъри Стано, Качи се магда, Невено моме, а Весела - Бело лице, черни очи! Много як период. А Деветият елемент е истинският български попфолк.

Даа, как изтървах Цветелина, с Нина ги разбиваха с аранжименти и изключителна фоклорна техника! На Весела - "Бяло лице, черни очи" ми е любима, целият албум "Палаво око" го знаех наизуст дума по дума. :lol: И още го знам, предполагам, от- до. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е на голямата й сестра, както и на Мъжко момиче. Много яко изпяване и един от най-добрите й клипове. Помня, че Люси го беше оплюл във форума на Планета, защото завършвал тъжно. Не бивало.

 

Я, обложките ли са ми се сменили сами в Ютуб. :roll1: Първият албум и клиповете са върха! "Кока кола...", "Хайде, хайде", "Прости ни", изключително въздействие като ги даваха по кабеларката ни навремето. :Vishenka_05: Друга нямаше такива клипове тогава, дори на Глория видеоалбума "За добро или зло", който излезе с на Екстрата, беше по- безинтересен от "Щастието е магия". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангал, та мангал!

 

Я, обложките ли са ми се сменили сами в Ютуб. :roll1: Първият албум и клиповете са върха! "Кока кола...", "Хайде, хайде", "Прости ни", изключително въздействие като ги даваха по кабеларката ни навремето. :Vishenka_05: Друга нямаше такива клипове тогава, дори на Глория видеоалбума "За добро или зло", който излезе с на Екстрата, беше по- безинтересен от "Щастието е магия". :D

Да, и при мен са се сменили, но то това май си е друг канал всъщност. Може и винаги да са били тези обложки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ддаа

 

Дъъ

 

Даа

 

Да ъххъъ

 

ТОП ИДИОТ!

 

Учил е в Национално Музикално Училище. Поради семейни причин, които не пожела да назове ( :3fdb8960598fa63e: ) се озовава в Широка Лъка - там, където е учила Емилия, едно селце на много високо в Родопите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ддаа

 

Дъъ

 

Даа

 

Да ъххъъ

 

ТОП ИДИОТ!

 

Учил е в Национално Музикално Училище. Поради семейни причин, които не пожела да назове ( :3fdb8960598fa63e: ) се озовава в Широка Лъка - там, където е учила Емилия, едно селце на много високо в Родопите.

Там са завършили и светилата Екстра Нина, Татяна и Пепа Секса! Емилия май е била изключена.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ддаа

 

Дъъ

 

Даа

 

Да ъххъъ

 

ТОП ИДИОТ!

 

Учил е в Национално Музикално Училище. Поради семейни причин, които не пожела да назове ( :3fdb8960598fa63e: ) се озовава в Широка Лъка - там, където е учила Емилия, едно селце на много високо в Родопите.

Помак ли е Денис ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги щял да бъде благодарен на Цветелина Янева, че му подала ръка.

 

Братче, тя на теб трябва да е благодарна. Покрай теб видя втория най-голям хит в кариерата си. Никога няма да забравя що ученички видях миналата година да припадат по Денис, да пеят песента на орди по улици и спирки. Тийновете от бая време не бяха припадали толкова масово по чалга песен.

 

За Джулия - почти си каза, че насила е направил фийта с нея. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия ft. Емануела Comming Soon

 

мила откажи се ! просто нямаш капчица харизма !

 

Тая друго освен фийтове не знае ли.... :gun_bandana: Сега ще разчита на Емануела за хит. А уж била гласена за новата лидерка. Лидерите нямат нужда от някой да ги бута. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая друго освен фийтове не знае ли.... :gun_bandana: Сега ще разчита на Емануела за хит. А уж била гласена за новата лидерка. Лидерите нямат нужда от някой да ги бута. ;)

С това май хвърляш камъни в градината на Галче. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това май хвърляш камъни в градината на Галче. :3fdb8960598fa63e:

 

Защо? На кого е разчитала Галена? Тук нещата са съвсем различни и няма място за сравнение. Повечето Галена им е помагала, а не те на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...