Jump to content



Галена или Преслава?


Галена или Преслава?  

124 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тая тема явно няма изчерпване, но нормално - двете чалгарки, които все още предизвикват интерес към себе си.

Преслава предпочитам, защото колкото и да е мързелива и ехидна, винаги успява да е пред Галена. Не знам дали го постига заради страхотния си глас, добрата комуникация с публика, силните й години които още я хранят или че има харизма колкото всички останали взети заедно..А и Галена е рядко противна и антипатична. Не мисля че в реалността е това което показва в проектите, просто е една гадна циганка с пари. Иначе като клипове и нюх е по-добра, но нито клиповете прави тя, нито песните...Така че е глупаво да сравнявате двете - едната го има в себе си, а другата от екипа си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

От 14 години - Преслава! Причините са ясни на всички - изпълнител с талант; изпълнител с харизма, който при стъпването си на сцената завладява публиката. Преслава, колкото и на много хора да не им се иска е феномен в тоя стил. Без скъпи клипове, дрехи и т.н. нещата й се получават. Видяхме, и че след 9 месеца отсъствие от клубната сцена хората буквално се редяха на огромни опашки за да я видят отново. Ей, това е оная харизма, за която говоря, и която не всеки притежава. Малко са тези изпълнители. Да, има и много минуси, които никога не бих ги отрекла. Но кажете ми, коя е идеална? Хм, май никоя, както всеки обикновен човек.

Фенка съм на Преслава, но никога не бих отрекла качествата и на Галена. Тя също е адски добър изпълнител, тя е противоположното на Преслава. Тя изпипва всеки един детайл, като истински професионалист, за което може само да кажа - браво. Развитието й от 2004 г. до сега е голямо. Но не е моя тип изпълнител, който да ми "легне на сърцето", както се казва. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че резултатите са показателни - очевидно Галена е по-предпочитана сред форумците, правещи само по 1 акаунт на година

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още Преслава заради лекотата, с която докосва и с която й се получава и до ден днешен да е или номер 1 или поне в топ 3 всяка година.

 

Галена обаче няма еквивалент, ако се говори за професионалист и новатор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Харесвам повече Преслава!На Галена ми допадат определени песни,но никога не ми е било тръпка да очаквам с нетърпение неин проект.

Тя е много добра в клиповете и това е ясно.,,Аз''като цялостен продукт си е на доста високо ниво.Като цяло пее добре и прави приятни неща,а напоследък се замислих и открих,че имам повече баладични любими нейни песни,отколкото бързи-''Сама'',,Да ти олекне'',,Сърце'',,В твоите очи''(най-вече тези 4),,Ще се проваля'',,С кое право'',''Утешителна награда'',,Неплатена сметка''и други.И Преслава не ми е най-любимата певица,но винаги ми е била в топ 5. :Vishenka_05: Текстовете на нейните''Финални думи''заедно с''Залеза и зората''на Камелия,''Неверници''на Джена и''Да ти олекне''на Галена(има и много други,разбира се) са едни от най-предпочитаните ми в поп фока.От Преслава ми се искат повече песни в стил''Как ти стои''и''Режим неприлична''.

Според мен от Галена и Преслава има все още какво да се желае като тематика на текстовете.Както се казва и двете не са изпята песен и има с какво да ни изненадат. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен лично няма значение коя! И двете много ги харесвам и уважавам.

шуменска чалгаджийко ти и клеясалата ще боготвориш :mf_surrender:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвайте и се защото скоро ще е в десета глуха мазната чалга отдавна не е на мода :ad:

Какво е мазното в мегахита Шефът и Шефката? Денс песен с перкусии отдолу. Феноменален и Да гори в любов са мазни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е мазното в мегахита Шефът и Шефката? Денс песен с перкусии отдолу. Феноменален и Да гори в любов са мазни.

 

Интересно дали още споделя същото мнение, след новата на Преса, която е най-мазния вариант засега на тема Зоопарк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип Галена ми е доста по-интересна, но напоследък нещо не и достига.

А генерално като пеене Преслава винаги е била по-силна.

Към днешна дата по скоро бих гласувал за Преслава.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно дали още споделя същото мнение, след новата на Преса, която е най-мазния вариант засега на тема Зоопарк.

Клеиният хит е най-обезмаслената песен от началото на годината дося.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-клеясалата песен :3fdb8960598fa63e:

Клеясала неклеясала, нейната е единствената песен, която не искам да накисна с веро и топла вода. Както и единствения безспоред хит, който намери одобрение сред представители от всички агитки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеясала неклеясала, нейната е единствената песен, която не искам да накисна с веро и топла вода. Както и единствения безспоред хит, който намери одобрение сред представители от всички агитки!

нея направо в белина, че е като микроб :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...