Jump to content



Галена или Преслава?


Галена или Преслава?  

124 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Аз мисля, че резултатите са показателни - очевидно Галена е по-предпочитана сред форумците, имащи само по 1 акаунт ...

 

Я виж ти ... още ли мислиш така, я погледни пак!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Я виж ти ... още ли мислиш така, я погледни пак!

Да, всъщност и резултатите са показателни - щом даже с мулти акаунти не може да докарате повече от 7-8 гласа преднина, е очевадно коя е по предпочитанта във форума, че и не само.

 

Абе, Клеа, бе, казах! Ключ! :gun_bandana:

 

Тя е над всички и тия неща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Преслава, в Галена вече няма никакъв живец, енергия и нищо интересно. Прилича на Майкъл Джаксън

У Галена ако няма живец, у Преслава де го виде?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, в Галена вече няма никакъв живец, енергия и нищо интересно. Прилича на Майкъл Джаксън

 

Интересно че споменаваш Джако. Това по повод че Пепа ходи да си оправя носа миналия месец ли е, или случайно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно че споменаваш Джако. Това по повод че Пепа ходи да си оправя носа миналия месец ли е, или случайно?

Тя си оправила носа веднъж, а не го е изтънила 47 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си оправила носа веднъж, а не го е изтънила 47 пъти.

 

Знаеш бройката на назално изтъняване, но не знаеш коя песен е "Шефката" и кой я пеел. :roll1:

 

Онази кикимора от Испания (и не само) ти влияе енергийно. Не знаеш къде си намираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш бройката на назално изтъняване, но не знаеш коя песен е "Шефката" и кой я пеел. :roll1:

 

Онази кикимора от Испания (и не само) ти влияе енергийно. Не знаеш къде си намираш.

Ами по вида на нос мога да преценя, че бройката е горе-долу толкова.

 

bfi1554133754q.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
От 1.04.2019 г. от 13:28, Lelqtian каза:

 

Интересно че споменаваш Джако. Това по повод че Пепа ходи да си оправя носа миналия месец ли е, или случайно?

Интересно, че на 1.04 го споменаваш ;) Вече сме и със зъбки, но за да стигнем Галка имаме много материал да налеем още

преди 9 минути, Brian каза:

Добре дошъл в отбора 😀 анкетата е показателна коя е голямата

Добре завариил 😋

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

По принцип винаги съм харесвал гласовитите изпълнители. И ако анкетата беше зададена преди 10-на години, тогава бих избрал Преслава, когато освен страхотния си глас, притежаваше и някои вече позагубени неща: качествени песни (в по-голямата си част), една не принудена естественото, макар и неперфектна, с която спечели аудиторията. Сега е съвсем различна, като проявява много гадни черти от характера си, които в комбинация с не дотам добра продукция, лично мен ме отблъсна.

А Галена се проявява като абсолютен пич. Давам глас за нея. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Krislena каза:

някой да нулира анкетата

Е що. Пепа определено е преди Галена по реклама на памперси, просто някой от модовете да уточни въпроса :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

За разлика от повечето за мен е много труден избор.

Преслава като започнаха около 2003-2004 година имаше повече и страшни хитове. То почти целите й първи, втори и трети албум са пълни с хит след хит. Особено първите й два за мен са шедьоври, да знам, че са с много кавъри, но са по-добри от оригиналите повечето й песни от тогава като напр. Нямаш сърце.

   

Дори тези които нямаха клипове, а само ТВ версии си бяха топа! Аз реално 2004 повече слушах фолк и я помня с първия й албум, а не от песента с Милко когато е била Петя.

Галена първо я помня като Галя със "Само миг". И тя пее някъде от 2003-2004, но чак около 2006-7 избухна. И честно казано помня, че се прочу първо повече със секс клипчето във ваната. Това вече е забравено, но точно това й помогна да стане популярна и да се зашуми за нея!

Но пък точно от тогава направи невероятни парчета докъм 2013-та. После не съм слушал фолк, но последния й хит трепач за мен е Еуфория. Като цяло се съгласявам с Blueberry - има нещо в нея, което не ми допада. Когато я пишеха като Галя повече ми допадаше. Колкото повече я опознавах като човек и характер по-малко ми харесва, но все още вади хитове трепачи.

Преслава пък ме изненада. Като я следвах в Инстаграм пускаше доста интересни неща. Очаквах като другите певици да се пуска само от Истанбул и Дубай, а тя пускаше снимки от посещения сред българската природа. Някак много земно, все едно Петя от Добрич ги пускаше, а не Преслава великата звезда. И това ми направи добро впечатление. Допреди това много харесвах хитовете й, особено тези от 2004-2010 и 2019-2020, но смятах, че е надута и кифлее, подведен просто от начинът по който изглежда, т.е. има малко надменно излъчване... което е пълна лъжа. При Галена май е обратното - външно не изглежда толкова дистанцирана и надута като Преслава, но сякаш колкото повече я следиш виждаш, че всъщност има нещо такова в нея...

Въпреки славата и парите Преслава сякаш вътрешно е все още онова момиче от Добрич, което може и да гледа лошо по клиповете и да се прави на надувка в тях, но в реала не е над това да се снима в селска идилия или сред родната природа, докато Галена повече ми изглежда като жена, която го играе жена от народа, а реално повече парадира с лукс и едва ли не бяга от всичко, което може да я свърже с малко населено място или село...сякаш е нещо срамно. Харесвам хитовете и на двете, но понеже имам сантимент по годините 2004-2008 и харесвам повече изявите й в социалните медии Преслава ми натежава повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...