Jump to content



Емрах и Денис Теофиков потрошили хотел в Кюстендил на 27.12.18г.


Препоръчани коментари

Братът на Фики потроши хотел / БЛИЦ

 

Малкият син на Тони Стораро – Емрах, се прояви като истински вандал. Наши източници докладваха, че навръх Коледа братът на Фики е потрошил хотел в Кюстендил. На помощ в унищожението на хотелските стаи и коридорите се включва и друга млада звезда на „Пайнер“ – Денис Теофиков, който нашумя с дуета си с Цветелина Янева.

 

Емрах и Денис били в Кюстендил на рожден ден. След шумното парти се прибрали в хотелските си стаи и започнали да крещят и чупят. Никой от персонала на комплекса не успял да озапти младежите. „Щетите са огромни, за хиляди левове. Двете момчета изпръскаха един пожарогасител в коридора на хотела, има счупени лампиони, прозорци и откачени врати. Вандалските им постъпки няма да останат безнаказани“, коментират пред show.blitz.bg от екипа на хотелския комплекс.

 

2vihyy0.jpg

 

Емо и Денис са в обща момчешка компания от няколко години и все още я няма типичната завист за музикалните среди. И двамата са в началото на музикалната си кариера и към момента се подкрепят в изкачването на стълбицата към върха. Славата ги споходи още с първите им проекти – Емрах с Емилия и Денис с Цветелина Янева, което явно е замъглило представата им за позволено и непозволено.

 

Синът на Стораро е 16-годишен, а Денис едва навършил пълнолетие. Вандалските изцепки на бъдещите попфолк звезди със сигурност ще се сторят привлекателни на някои момичета, които си падат по лоши момчета. А нищо чудно и тяхната крайна цел да е била привличане на внимание.

 

 

https://show.blitz.bg

 

 

t8own8.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Това с "Да, вярно е" мога и аз да го напиша, дето през живота си не съм стъпвала в Кюстендил. Да им имам потвърждението.

 

Иначе последното изречение ме забавлява искрено, есетата ми в 5-ти клас звучаха по-сериозно: "Вандалските изцепки на бъдещите попфолк звезди със сигурност ще се сторят привлекателни на някои момичета, които си падат по лоши момчета. А нищо чудно и тяхната крайна цел да е била привличане на внимание. "

 

За "случилото се" няма да коментирам, докато не се разбере наистина така ли е или просто Емрах е бутнал лампа, без да иска и Денис му е помогнал да пометат, а някой е решил да направи сензация от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Страхотно, уникално, подкрепям!

 

 

Yesss, така се прай, бе момчета! :cheers: Мачкайте!!!

Това с "Да, вярно е" мога и аз да го напиша, дето през живота си не съм стъпвала в Кюстендил. Да им имам потвърждението.

 

Хахахахха, да. И аз се чудя на смисъла на този скрийн.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обикновено бих коментирал негативно, бих писал доста.. всъщност все повече и повече не ми пука за поп-фолка, отдавна се е затрил от нормалния си вид, такива като Емо и Денис още не знаят станал ли им е или им се пикае, не знам к'во се правят на вандали. Фолка отдавна трябваше да бъде спрян , за да се запомни с добро. В момента копае дълбоко ли дълбоко, буквално със всеки нови проект (с редки изкл.) се сере в/у всичко от преди 2010 г. , когато жанра си беше в апогея, случваха се най-големите турнета, концерти, награди, списания... абе слушаше се, купуваше се, гледаше се.

 

Т'ва в момента е някаква гавра. Тия са прости лапета - Денис бил син на някаква от оркестър пък тоя е третия "пропял" и засрал името на баща си, който и без това сам си го сере в последните години. А беше име. Ма то и Мурад беше...

 

Бе потрес пълен, не се учудвам от нищо вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганска им работа. Кат им се троши, да си платят сметката и да почват отначало.

 

Иначе подкрепям напълно - щом са предполагаемо симпатични младежи, невинни до доказване на противното. Ако са застаряващи лелки, на кръст щяха да бъдат разпънати и за далеч по-дребни неща!

 

Мейк сексизъм грейт агеин 2019!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе подкрепям напълно - щом са предполагаемо симпатични младежи, невинни до доказване на противното. Ако са застаряващи лелки, на кръст щяха да бъдат разпънати и за далеч по-дребни неща!

 

Мейк сексизъм грейт агеин 2019!

 

Йес! True that. Agree that. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахха, да. И аз се чудя на смисъла на този скрийн.

Скрийнът е сложен накрая след цитираната новина и е от мой чат, пуснах линк към новината на приятел, който знам, че беше онзи ден на въпросния рожден ден и ми написа това- кратко но ясно, със сигурност не би ме излъгал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скрийнът е сложен накрая след цитираната новина и е от мой чат, пуснах линк към новината на приятел, който знам, че беше онзи ден на въпросния рожден ден и ми написа това- кратко но ясно, със сигурност не би ме излъгал.

 

Разбирам. Трябваше да уточниш това инфо в първия пост.

 

 

Еми, интересна ситуация се заформя. Знаеш ли дали са друсали нещо?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цигани.

 

Иначе Криско май имаше подобни изцепки преди време. Явно е заразно.

 

Типично поведение на повярвали си индивиди. Циганска работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неизвестни момчета какви по-сериозни неща правят всекидневно, а остават безнаказани, но сега тези момчета са обект на завист у простолюдието.

Айде, щото ги познават 5 човека, да си правят квото щат? :gun_bandana: :mf_surrender:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, щото ги познават 5 човека, да си правят квото щат? :gun_bandana: :mf_surrender:

 

Младите момчета имат нужда да изхабяват натрупаната енергия, имат нужда от пакости. Нека не ги съдим. Нека този път минем само с потупване по рамото. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Младите момчета имат нужда да изхабяват натрупаната енергия, имат нужда от пакости. Нека не ги съдим. Нека този път минем само с потупване по рамото. :3fdb8960598fa63e:

Добре е това да се отразява медийно, за да бъдат порицани. И дано са си платили после. ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неизвестни момчета какви по-сериозни неща правят всекидневно, а остават безнаказани, но сега тези момчета са обект на завист у простолюдието.

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): Пуснали по една песен пикльовците, единият още се разкарва по суичър все едно вярно е избягал от час както беше коментирал Кондомчо, и вече са голямата работа и им е позволено всичко? Много комплексарщина лъха от постовете ти открай време - очевадно много ти се иска да си над "простолюдието" и "долните чалгари", но май не ти се получава много, щом все това ти е в устата и си редовен в чалга форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): Пуснали по една песен пикльовците, единият още се разкарва по суичър все едно вярно е избягал от час както беше коментирал Кондомчо, и вече са голямата работа и им е позволено всичко? Много комплексарщина лъха от постовете ти открай време - очевадно много ти се иска да си над "простолюдието" и "долните чалгари", но май не ти се получава много, щом все това ти е в устата и си редовен в чалга форум.

Плюнко мижитурска, на мен изобщо не ми се иска да се сравнявам специално със теб, защото бих обидил себе си, а това рядко си го позволявам. Водиш ми дебати и ми говориш на въпреки от известно време и се опитваш да ме впечатлиш всячески, но няма да успееш. Такива хора като теб отдавна съм им хванал спатиите и знам къде се опитват да удрят, но вие удряте по местата от които вас ви боли.

 

Кое ми е комплексарското? Че не намирам нищо ненормално тийн дечица да вилнеят? Хора на техните години продават наркотици, предрусват, водят безразборен полов живот, пияни са нон стоп, крадат, убиват, бият се всеки петък и събота по бардаците наречени дискотеки, но сензацията е чупене на предмети?

 

Купи си книги, излез от България, контактувай с адекватни хора, пътувай, води пълноценен живот и тогава ще излезеш от омагьосания кръг на простолюдието, до тогава може да спреш да ме цитираш, защото кучешкия задник ще стане постоянен дом за теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че не намирам нищо ненормално тийн дечица да вилнеят? Хора на техните години продават наркотици, предрусват, водят безразборен полов живот, пияни са нон стоп, крадат, убиват, бият се всеки петък и събота по бардаците наречени дискотеки, но сензацията е чупене на предмети?

 

Да не говорим, че тази статия е скалъпена за 2 минути и няма никаква достоверност у нея. Сякаш е писана от лице с Основно образование, със съмнителен произход. Чак е направена тема на такова специално "събитие".

Този скрийншот, който следва да служи като "доказателство", всеки може да го изпрати и да закрие името.

Наистина ли трябва да съдим за двама млади хора, които са непълнолетни? Какво ве пречат, не мога да разбера. Това че са млади, а имат фенове, хитове, печелят пари, които вие никога няма да направите?

Преди да кажете каквото и да е било, се замислете, че това са деца!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюнко мижитурска, на мен изобщо не ми се иска да се сравнявам специално със теб, защото бих обидил себе си, а това рядко си го позволявам. Водиш ми дебати и ми говориш на въпреки от известно време и се опитваш да ме впечатлиш всячески, но няма да успееш. Такива хора като теб отдавна съм им хванал спатиите и знам къде се опитват да удрят, но вие удряте по местата от които вас ви боли.

 

Кое ми е комплексарското? Че не намирам нищо ненормално тийн дечица да вилнеят? Хора на техните години продават наркотици, предрусват, водят безразборен полов живот, пияни са нон стоп, крадат, убиват, бият се всеки петък и събота по бардаците наречени дискотеки, но сензацията е чупене на предмети?

 

Купи си книги, излез от България, контактувай с адекватни хора, пътувай, води пълноценен живот и тогава ще излезеш от омагьосания кръг на простолюдието, до тогава може да спреш да ме цитираш, защото кучешкия задник ще стане постоянен дом за теб!

Супер зле си. Правейки си труда да излееш чак толкова помия по мой адрес се издаде, че съм познал за комплексарщината. Честито.

 

@чушка, "деца" или не (наблягате на това все едно са 5 годишни?!), известни или не, всеки би трябвало да си понася последствията от действията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деца са, да. При това симпатични деца, талантливи. Затова много хора биха били склонни да им простят подобна грешка на възрастта.

 

Не е хубаво това, което са направили. Родителите им да платят щетите, малките да си вземат урок. Повечето сме правили подобни глупости като малки. (изхождания пред хорски врати, "бомби" в заведения, поливане с вода на хора от терасата и тем подобни).

 

След още няколко години, като пораснат, повярвайте, че никой няма да им прощава, ако продължават с вандалско поведение.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер зле си. Правейки си труда да излееш чак толкова помия по мой адрес се издаде, че съм познал за комплексарщината. Честито.

Ти ме цитираш, после аз съм комплексара изливащ помия? Ясно е че си насран, ама поне да беше се защитил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@чушка, "деца" или не (наблягате на това все едно са 5 годишни?!), известни или не, всеки би трябвало да си понася последствията от действията си.

 

Аз пък смятам, че точно защото са млади, би следвало да не понасят последствия от действията си. Най-малкото, когато едно лице е на тази възраст, на каквато са и те, не винаги и рядко си позволяват адекватно поведение и не съумяват да ръководят постъпките си.

 

А и това са думи, хвърлени в пространството, които само може да гадаем дали отговарят на реалността.

 

Това не променя факта, че си натрупал във времето в себе си яка злоба, доста избиваш комплекси и нямаш адвекватни разсъждения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ме цитираш, после аз съм комплексара изливащ помия? Ясно е че си насран, ама поне да беше се защитил.

Аз просто споделих впечатления от постовете ти в едно изречение. Можеше да съм прав, че си комплексиран, можеше и да не съм. Но ти с тия 10 реда обиди без да знаеш нищичко за мен премахна всякакви съмнения, че съм уцелил. ;) Айде със здраве и дано някога успееш да станеш такъв какъвто ти се иска - надявам се тогава спреш да изпитваш нужда да се изтъкваш непрекъснато колко над другите уж си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...